Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Deluxe - Wedding Planner - Konsultant Ślubny, Szczecin - zdjęcie 1
Wedding Deluxe - Wedding Planner - Konsultant Ślubny, Szczecin - zdjęcie 2 Wedding Deluxe - Wedding Planner - Konsultant Ślubny, Szczecin - zdjęcie 3 Wedding Deluxe - Wedding Planner - Konsultant Ślubny, Szczecin - zdjęcie 4 Wedding Deluxe - Wedding Planner - Konsultant Ślubny, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Deluxe - Wedding Planner - Konsultant Ślubny id:48035

Szczecin, zachodniopomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Nasza wspólna praca zaczyna się od spotkania i poznania siebie, waszych oczekiwań wobec mnie oraz całego wesela. Następnie, po przygotowaniu wstępnego budżetu, założeń i harmonogramu działań - zaczyna się kompleksowa organizacja ślubu i wesela! Co to oznacza w praktyce i jakie są moje zadania?

- przedstawiam Wam oferty profesjonalnych kamerzystów, fotografów, sal, DJ-ów itp., i sami wybieracie (po rozmowie z nimi) z kim podpisujecie umowę. Dlaczego to takie ważne? My, jako usługodawcy jesteśmy z Wami w tym dniu i Wasz komfort jest dla nas najważniejszy.

- pomagam w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dokumentami do ślubu, w kościele. Nakierowuję, gdzie powinniście się udać, aby wszystko zorganizować i sporządzam listę niezbędnych rzeczy.

- przed podpisaniem umowy z usługodawcą, weryfikuję jej poprawność, a jeśli jest potrzeba, dokonuję także jej korekty. Doświadczenie w tym zakresie zdobyłam dzięki 5 letnim studiom na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

- negocjuję ceny z podwykonawcami, znam rynek i dbam o Wasz budżet.

- umawiam nas na spotkania, np. przymiarki sukni a jak jest potrzeba, to w Waszym imieniu idę na spotkanie i transmituję je na żywo.

- prowadzę korespondencję ze wszystkimi usługodawcami.

- pilnuję podpisanych umów, terminów, wpłat zadatków i rat.

- przez cały okres współpracy jestem dla Was, załatwiam wiele spraw za Was, ale zawsze to Wasze zdanie jest wiążące.

- w dniu wesela jestem z Wami od samego rana aż do zakończenia oczepin. Pilnuję całego przebiegu wesela, przez co odciążam Was ze stresu, obowiązków trzymając się wcześniej przygotowanego scenariusza.


KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

Wszystko zorganizowane, pozostaje czekać do wesela, ale obawy rosną.. Chcielibyście cieszyć się sobą w tym dniu i być gośćmi na własnym weselu, a powierzyć kontrolę nad nim komuś innemu? Właśnie dzięki koordynacji wesela na podstawie scenariusza dopinam wszystkie szczegóły i przejmuję na siebie stres, abyście Wy mogli być spokojni aż do samego końca. Co przede wszystkim jest dla mnie kluczowe w tym dniu?

- współpraca z salą weselną, stały kontakt z managerem sali, wszystkie sytuacje kierowane są bezpośrednio do mnie

- pilnowanie godzin wydawania posiłków oraz czystości, np. w toalecie, wymiana talerzyków, sztućców itd.

- współpraca i rozliczenia z wszystkimi podwykonawcami tego dnia, abyście nie musieli o tym myśleć, a jedynie dobrze się bawić

- pomoc i asysta gościom, ale także młodym jeśli zachodzi potrzeba, np. zawiezienie w dane miejsce, odprowadzanie do pokoi hotelowych

- reagowanie w awaryjnych sytuacjach, rozstrzyganie konfliktów, np. sala nie zarezerwowała pokoju dla gości, przez co nie mają gdzie spać, a za pół godziny jest ślub. Wtedy dzwonię i załatwiam nocleg, a Wy jedziecie na ślub i na spokojnie po weselu o tym rozmawiamy

- pomoc w noszeniu prezentów, układaniu kwiatów, koszyczków ratunkowych itp. Jestem zmotoryzowana i w każdej chwili mogę pojechać do sklepu np. jeśli skończy się alkohol

- pomagam przyszyć urwany tren czy guzik w marynarce

Koordynacja to również masa drobnych czynności, które ciężko wymienić. Najważniejszy jej sens to sprawienie, że Wy i Wasza najbliższa rodzina możecie cieszyć się ceremonią, zrzucając z barków cały ciężar odpowiedzialności!

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU Z KOORDYNACJĄ LUB BEZ NIEJ

Jest dla par, które:
- zaczęły, ale nie wiedzą jak skończyć
- zatrzymały się na pewnym etapie i chcą spiąć wszystko w całość
- potrzebują pomocy przy konkretnych czynnościach, np. wybór sali, fotografa, zespółu, załatwienia formalności związanych ze ślubem

Ponadto częściowa organizacja wesela daje możliwość wyboru oferty z koordynacją lub bez niej!

ORGANIZACJA ZARĘCZYN

Sam/a zdecyduj o porze dnia i miejscu. Oświadczyny na plaży, w parku, ulubionej restauracji lub w ogrodzie. Następnie, tak jak zawsze zaproś ukochaną na spacer, na rower lub pod pretekstem spotkania ze znajomymi. Z moją pomocą możesz być pewny, że usłyszysz wymarzone "tak".

PORADY ŚLUBNE "NA JUŻ" - CZYLI ŚLUBNE "SOS"

Potrzebujecie odpowiedzi "na już", ponieważ czasu coraz mniej, nie wiecie co, jak i gdzie, ale całość organizacji ślubu idzie zgodnie z planem? Udzielę Wam odpowiedzi bez zbędnej zwłoki, a Wy spokojnie będziecie mogli dalej planować swój wymarzony dzień.

PAMIĘTAJCIE, ŻE PŁATNOŚĆ ZA USŁUGĘ NIGDY NIE JEST OPŁACANA Z GÓRY! :)

Płatność za dowolnie wybraną przez Was ofertę odbywa się w kilku transzach, zależnych od Waszych możliwości i chęci. Możecie ją uregulować w 3,4, a nawet 5 i więcej ratach. Pierwsza płatność to zawsze zadatek, następne stanowią różnicę pomiędzy zadatkiem a rozliczeniem w dniu ślubu jako ostatnią płatnością. To wy ustalacie kiedy i jak płacicie! :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nie szufladkuję stylów, nie ograniczam się w planowaniu, zawsze jestem dla mojej pary i pomagam we wszystkim.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Na pierwszym spotkaniu w formie bezpośredniej lub online, które jest niezobowiązujące, ustalamy wasze oczekiwania, budżet, który jest przeznaczony na wesele i robimy wstępny kosztorys. Następnie jeśli wszystko wam się spodoba, podpisywana jest umowa współpracy i właśnie wtedy zaczyna się organizacja ślubu i wesela.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Elastyczność, jaką posiada oferta jest najlepszym dla was rozwiązaniem. Każdy z was znajdzie coś dla siebie, niezależnie od budżetu.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Najczęściej współpracuję z parami, które nie mają czasu na samodzielne organizowanie wesela lub po prostu nie wiedzą od czego zacząć. Zgłaszają się do mnie także pary zagraniczne, które z powodu swojej nieobecności w Polsce nie mogą załatwić wielu spraw, a chciałaby zorganizować tu ślub i wesele.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

To zależy ile wy dacie mi czasu - ślub i wesele za 2 lata? Nie ma problemu. 3 miesiące? Damy radę!

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Przede wszystkim negocjuję ceny z usługodawcami oraz salami weselnymi. Nierzadko obniżam koszty do kilku/kilkunastu tysięcy złotych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Współpracę z ludźmi. Szczęście, jakie dostaję od was, sprawia mi największą przyjemność.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Liczne kursy i szkolenia dla konsultantów ślubnych w formie stacjonarnej oraz online.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Pomimo tego, że działam głównie na obszarze województwa zachodniopomorskiego, jestem w trakcie organizacji ślubu na mazurach. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak. Zespół doświadczonych usługodawców jest zawsze z nami.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Najprościej - od początku do końca. Cały dzień jestem z wami, aby po oczepinach pożegnać się i życzyć dalszej udanej zabawy.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Przede wszystkim jest to kontakt telefoniczny, e-mailowy oraz poprzez video rozmowę. W waszym imieniu jadę oglądać sale weselne, tym samym negocjować ceny i warunki.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Tak. Z moją pomocą wieczór panieński/kawalerski zapamiętacie na zawsze. Realizuję również usługę w postaci pomocy organizacji zaręczyn.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Jeśli chodzi o organizację nie mam ograniczonej ilości. Każdej parze poświęcam tyle samo czasu, natomiast podczas koordynacji jestem tylko w jednym miejscu.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Nie ma to znaczenia. Jeśli się zaręczyliście - zapraszamydo kontaktu :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Telefoniczne lub bezpośrednio, w zależności od potrzeby. Czasami jest to kilka razy w tygodniu, czasami kilka razy w miesiącu.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście. Tu polecam skorzystanie z pakietu częściowej organizacji ślubu i wesela, która oferuje właśnie taką możliwość.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli nie wpływa to na całość wesela, nie ma problemu.

Opinie Wedding Deluxe (5)

Wedding Deluxe - Wedding Planner - Konsultant Ślubny id:48035
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2022
Szczecin
Data dodania: 18-10-2022

Jakość i obsługa na najwyższym poziomie. Na każdym etapie - przygotowań, ślubu i wesela oraz po nich gdy np. trzeba było odebrać zdjęcia czuliśmy się zaopiekowani. W czasie planowania uroczystości dostaliśmy mnóstwo rad i propozycji, każdą alternatywę wspólnie analizowaliśmy, dzięki czemu nasz dzień był jeszcze piękniejszy. Każde nasze słowo, czy pomysł były uwzględniane. Bardzo ważna była dla nas pomoc w wyborze podwykonawców jak i negocjacji cen. Gdy wydawało nam się, że coś jest niemożliwe Oliwia sprawiała, że stawało się realne. Również świadkowie mogli liczyć na wsparcie i pomoc. W naszym ślubie i weselu nie zmieniła bym nic, było po prostu idealnie. Polecam każdemu wybranie i zaufanie Wedding Deluxe, bo to gwarancja dobrego przejścia przez okres przygotowań i tego że Wasz dzień będzie po prostu najpiękniejszy i zostanie z Wami na zawsze ❤

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2022
Rymań
Data dodania: 05-10-2022

23.09.22 odbył sie nasz ślub. W dniu ceremonii mogliśmy skupić się tylko na sobie nie martwiąc się czy sala została udekorowana zgodnie z ustaleniami , czy plener jest już gotowy oraz czy menu szczególnie dla osób z problemami zdrowotnymi jest takie jakie miało być- wiedzieliśmy że Oliwia wszystkiego dopilnuje. Nie zlicze ile razy słyszelismy tekst ,, Na własnym weselu sie nie pobawicie bo za dużo spraw do ogarnięcia" , a my bawiliśmy sie świetnie do samego rana . Współpracując z Oliwia nawet świadkowie nie mają jak sie wykazać bo wszystko jest pod kontrolą :) Polecam z całego serca !!!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Stargard
Data dodania: 27-09-2022

Organizacja wesela trwala rok, nie zlicze ile razy powiedzialam: '' dziekuje za to ze mamy Oliwie ''.
Jest wspaniala osoba, prefesjonalna, ciepla i szczera.
Gdyby nie ona nigdy nie udaloby nam sie zorganizowac wesela zza granicy, dbala o kazdy szczegol,
zaczynajac od papierologii a konczac na tym czy czcionka w menu jest odpowiednio wysrodkowana ;)

Oliwia jako wedding plenner daje ogormne poczucie bezpieczenstwa i pewnosc ze wszystko sie uda.
Zawsze byla dla mnie i meza wielkim wsparciem.

Jesli wiec dalej zastanawiacie sie czy zatrudnic wedding plennera... to zrobcie to dla siebie i wybierzcie Wedding Deluxe!
Bedziecie zachwyceni macie moje slowo :)

Z tego miejsca jeszcze raz dziekuje za to ze bylas nasza dobra wrozka od zadan specjalnych!

J
Jan
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Barlinek
Data dodania: 04-11-2021

Jestem facetem wiec, mężczyźni jeśli zastanawiacie się i jesteście na NIE na Panią Weeding Deluxe. To jesteście w błędzie, naprawdę pomoc która oferują jest nieoceniona, komfort który pozwala na nie martwienie się o wesele, co się wydarzy, cały czas można mieć spokojna głowę i bawić się! A to najważniejsze w tym pięknym dniu ;D Pomoc Pani Oliwii jest na najwyższym poziomie, poświęcenie siebie dla klienta, pomoc w wyborach oraz załatwianie spraw za nas na które możemy nie mieć czasu. Dodatkowo zniżki i rabaty przy nauce tańca, dj i innych podwykonawców ;) Nie było ani jednej rzeczy do której mógłbym się przyczepić przy koordynowaniu naszego ślubu. Pani Oliwia pilnowała nas co bardzo mi się osobiście podobało, gdyż nie musieliśmy mieć tego na głowie, dbała o nas jak i o naszych gości!!
Polecamy z żoną z całego serca i dziękujemy za tak ogromne poświęcenie !!!

Oliwia
04-11-2021

Dziękuję kochani! ♥️♥️

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Stargard
Data dodania: 30-08-2021

Gorąco polecam usługi wedding planner, jeśli przeraża Cię wizja organizacji wesela na własną rękę.
Oliwia uratowała mnie z opresji, kiedy firma wynajmująca led zawiodła dzień przed weselem. Pomogła zorganizować przepiękne podtalerze i zajęła się organizacją Naszego wyjątkowego dnia, planując krok po kroku każde wydarzenie.
Dzięki niej mogliśmy spokojnie cieszyć się tym przeżyciem, wszystko było dopięte i przemyślane. Cieszymy się, że mogliśmy Cię mieć przy sobie.
Aga i Wojtek 07.08.2021 👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️

Gorąco polecam usługi wedding planner, jeśli przeraża Cię wizja organizacji wesela na własną rękę.
Oliwia uratowała mnie z opresji, kiedy firma wynajmująca led zawiodła dzień przed weselem. Pomogła zorganizować przepiękne podtalerze i zajęła się organizacją Naszego wyjątkowego dnia, planując krok po kroku każde wydarzenie.
Dzięki niej mogliśmy spokojnie cieszyć się tym przeżyciem, wszystko było dopięte i przemyślane. Cieszymy się, że mogliśmy Cię mieć przy sobie.
Aga i Wojtek 07.08.2021 👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️

Oliwia
04-11-2021

Pięknie dziękuję ♥️

liczba odwiedzin: 1752

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie