Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Factory - agencja ślubna/konsultant ślubny, Gdańsk - zdjęcie 1
Wedding Factory - agencja ślubna/konsultant ślubny, Gdańsk - zdjęcie 2 Wedding Factory - agencja ślubna/konsultant ślubny, Gdańsk - zdjęcie 3 Wedding Factory - agencja ślubna/konsultant ślubny, Gdańsk - zdjęcie 4 Wedding Factory - agencja ślubna/konsultant ślubny, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Factory - agencja ślubna/konsultant ślubny id:35379

Gdańsk, pomorskie

O nas

Nasi konsultanci cały stres, niespodzianki oraz ogrom pracy związany z organizacją ślubu i wesela biorą na siebie, a Wy młodzi możecie w tym czasie cieszyć się sobą i mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik :) Ponieważ macie powierzyć nam bardzo odpowiedzialne zadanie musimy się poznać, najczęściej na pierwszym niezobowiązującym spotkaniu w wybranym przez Was dogonym miejscu i sprawdzić czy odpowiadamy sobie nawzajem (w końcu przygotowania do ślubu często trwają około 1 roku ) :) Jak już się "polubimy" Nasz konsultant jest do Waszej dyzpozycji właściwie o każdej porze dnia i nocy :) W skrócie w zakresie naszych usług znajdziecie:
1. Kompleksową organizację ślubu lub/i wesela tj. zorganizowanie uroczystości od A do Z od znalezienia odpowiedniej lokalizacji, obiektu, poprzez pomoc w doborze karty menu, dekoracji, oprawy muzycznej, papeterii a nawet strojów PM, ale co najważniejsze zajmiemy się weryfikacją umów z podwykonawcami, negocjacjami, dopilnowaniem terminów płatności, pomocą przy formalnościach cywilno-prawnych. W zakresie usługi znajduje się koordynacja dnia śłubu i wesela.

2. Koordynacja dnia ślubu i wesela tj. Przygotujemy dla Was scenariusz dnia ślubu i wesela w poszczególnych punktach, aby nic nie przeoczyć i nie pozwolić chaosowi zepsuć tego pięknego dnia, przekażemy scenariusz każdemu z wykonawców ślubnych ale co najważniejsze osobiście dopilnujemy by każdy z punktów został o właściwym czasie, we właściwym miejscu i we właściwy sposób wykonany :) (jesteśmy z Wami od przygotowań do godz. 1:00)
3. Śluby i wesela w plenerze tj. pomoc w czynnościach cywilno prawnych z naszej strony, organizacja podłoża, namiotów, miejsc siedzących, nagłośnienia i innych niezbędnych elementów do realizacji ślubu w plenerze :)
4.Ślubne S.O.S tj. Gdy do ślubu zostało już na prawdę niewiele czasu , a Wy zdaliście sobie sprawę, że właściwie nie macie nic zorganizowanego, wtedy do akcji wkraczamy My :)
5.Doradztwo z typowaniem lokalizacji tj. Typowanie lokalicaji, obiektów odpowiadających Waszym wymaganiom, Wspólny objazd wybranych miejsc, weryfikacja umów, negocjacja cen, pomoc przy wyborze Menu.
Znajomość branży ślubnej oraz nasze doświadczenie pomoże Wam Młodym zaoszczędzić niewłaściwych decyzji i rozczarowań, przy współpracy z nami oszczędzicie nie tylko nerwy, stres ale i pieniądze. Współpracujemy na zasadach partnerstwa i nie narzucamy Wam naszej wizji, ale staramy się spełniać Wasze marzenia :)

Opinie (1)

Wedding Factory - agencja ślubna/konsultant ślubny id:35379
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-02-2018
gdańsk
Data dodania: 07-05-2018

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, że przygotowanie ślubu oddaliśmy w ręce specjalistycznej firmy i to właśnie wedding factory. Właściwei decyzje o weselu podjeliśmy pół roku przed ślubem, myślałam że nie damy rady wszystkiego przygotować dlatego postanowiliśmy poszukać jakiejś agencji ślubnej - to był strzał w dziesiątkę! Gorąco polecam Panią Ewelinę, bardzo sympatyczna osoba do tego profesjonalna. Z pewnością mój ślub był jak z bajki. Kompletnie nie mieliśmy pomysłu na motyw przewodni, ale P. Ewelina podsunęła nam świetny pomysł związany z naszym hobby i w sumie stylem życia czyli jazda na rowerze i ekologia. nigdy nie pomyślałabym , żeby wykorzystać to do aranżacji i programu wesela , poprostu super! Do tego scenariusz ślubu i wesela, wszystko dyskretnie dopilnowane przez 2 konsultantów, którzy byli z nami do 01:00 . Polecam w 100%

liczba odwiedzin: 1107

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie