Zobacz zdjęcia (14)
Wedding Fairytale | Wedding Planner, Gdynia - zdjęcie 1
Wedding Fairytale | Wedding Planner, Gdynia - zdjęcie 2 Wedding Fairytale | Wedding Planner, Gdynia - zdjęcie 3 Wedding Fairytale | Wedding Planner, Gdynia - zdjęcie 4 Wedding Fairytale | Wedding Planner, Gdynia - zdjęcie 5
Wedding Fairytale | Wedding Planner, Gdynia - zdjęcie 6
1 / 14

Wedding Fairytale | Wedding Planner id:54772

Gdynia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
729-115...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Cześć jestem Basia i z wielka przyjemnością zorganizuje Twój wymarzony Ślub na pomorzu 👰🏼‍♀️🤵‍♂️Śluby są wyjątkowe, piękne, pełne emocji a my mamy zaszczyt móc je tworzyć.
Współpracując z Wami podczas planowania Waszej najpiękniejszej ślubnej historii, słuchamy Was i zapewniamy, że Wasze marzenia są zawsze na pierwszym miejscu we wszystkim, co robimy.

Jesteśmy po to, aby dać Wam przestrzeń i czas do śmiechu i miłości, inspiracji, oraz pełnego przeżywania każdej wyjątkowej chwili Waszego najważniejszego Dnia.

Organizując wesela zwracam szczególną uwagę na wybór miejsca i dobrze dobrane dekoracje oraz to, aby zapewnić Wam najcudowniejszą atmosferę tego dnia.

Moja wielka pasja jest zamiłowanie do historii średniowiecznej Anglii i Francji. Wrażliwość na piękno oraz wyjątkowość każdej romantycznej chwili przerodziły się w zamiłowanie do organizowania bajkowych ślubów w miejscach jak z baśni – waszej wymarzonej historii.

Poza estetycznym pięknem wierzę w serdeczną gościnność –
w tworzenie magii chwil, w których Wy i wasi bliscy jesteście w pełni połączeni.
Cokolwiek to dla Ciebie oznacza i jakiego wsparcia potrzebujesz
aby tak się stało – jestem tu i poprowadzę Cię.

Jak wygląda współpraca?

Współpracę możemy rozpocząć na każdym etapie ślubnych przygotowań.
Będziemy z Wami w kontakcie przez całą podróż Waszej pięknej ślubnej historii.
Planujemy regularne spotkania i nie ograniczamy naszego czasu.
Współpracujemy tylko z zaufanymi i cenionymi podwykonawcami.

Jak wygląda oferta?
Każda Wasza okazja, tworzy inną, unikalną historię. Jednak aby przybliżyć Wam zakres moich usług, zamieszczam kilka przykładów:

- Kompleksowa organizacja ślubu i wesela - zakres obowiązków konsultanta może być różny i jest dostosowany w 100% do Was - może być to ogromne, kilkudniowe przyjęcie lub jednodniowy niezapomniany bankiet.
- Koordynacja Dnia Ślubu - W dniu Waszego ślubu będziemy dyskretnie koordynować logistykę z usługodawcami a także nadzorować aranżacje Waszej uroczystości. Stworzymy szczegółowy harmonogram waszego Dnia Ślubu jak również zadbamy o Waszych gości. Na koniec dokonamy rozliczeń z podwykonawcami.
- Śluby zimowe - Zima to baśniowa, romantyczna pora roku na ślub. Blask kominka, migoczące świece, głęboka i bogata paleta kolorów, aromat grzanego wina, a jeśli masz szczęście to także bajkowy, śniegowy krajobraz jak z baśni.
- Ślub w plenerze - niezrównane piękno plaży, urocza polana leśna, las jak z baśni Braci Grimm razem stworzymy niezapomnianą, osobliwą historię.
- Przyjęcia okolicznościowe i jubileusze - Życie to niezapomniane chwile, zapierające dech w piersiach przyjęcia, a my w Wedding Fairytale wiemy, jak zaplanować, zaprojektować i zrealizować naprawdę wyjątkowe uroczystości.
- Ślubne konsultacje - Omówimy nurtujące Was tematy, wskażę pomysły godne uwagi, które istotnie podniosą rangę Waszej uroczystości, zasięgnięcie porady w dowolnym aspekcie planowania Waszego ślubu dzięki czemu będziecie mogli zająć się przygotowaniami z konkretnym planem działania i poczuciem kontroli nad każdym aspektem.
- Ślubne SOS - Dzień Ślubu już niedługo a Wy macie kryzysową sytuację? Skontaktuj się z nami, przejmiemy stery i zaopiekujmy się wszystkim na czas. Szybko znajdziemy sprawdzone rozwiązania na wszelkie napotkane problemy.

Zasługujecie na cieszenie się każdą chwilą Dnia ślubu

Zdejmiemy z Was całą presję, abyście mogli całkowicie zrelaksować i cieszyć się tym wyjątkowym dniem!
Mam przeczucie, że znaleźliśmy się tu razem w idealnym miejscu i czasie. Już nie mogę doczekać się wspólnej współpracy i początku tej opowieści !

Zajrzyjcie na nasza stronę i sprawdźcie jak możemy Wam pomoc :)

Opinie Wedding Fairytale (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Wedding Fairytale

Nazwa firmy: Wedding Fairytale
Imię i nazwisko: Barbara Toczyńska
Adres: Gdynia, ul. Zygmunta Augusta 6, 81-359, woj. pomorskie
729-115...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 48
Zadzwoń
729-115...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie