Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Planner  - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubów, Kielce - zdjęcie 1
Wedding Planner  - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubów, Kielce - zdjęcie 2 Wedding Planner  - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubów, Kielce - zdjęcie 3 Wedding Planner  - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubów, Kielce - zdjęcie 4 Wedding Planner  - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubów, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Planner - Wytwórnia Ślubów - kompleksowa organizacja ślubów id:48340

Kielce, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizacja ślubu i wesela zajmuje dużo czasu i energii, a niektórych zwyczajnie może przerastać.

Wychodzimy Wam na przeciw, wspólnie z Wami tworząc wydarzenie, którego planowanie będzie proste, uporządkowane, a co najważniejsze: zwyczajnie przyjemne.

Już od kilkunastu lat działamy na rynku ślubnym, cały czas współpracując z najlepszymi podwykonawcami - to właśnie razem z nimi pracujemy na sukces Waszego udanego ślubu i wesela.

Empatia, kreatywność, profesjonalizm i dobry humor - to nas określa.

Od pierwszego spotkania liczycie się tylko Wy, dlatego u nas nie ma miejsca na ankiety z szablonu, ponieważ każda para ma swoją osobowość, charaktery, swoją historię. Stawiamy na poznanie Was i wysłuchanie, jakie są Wasze marzenia, obawy. Co Wam się podoba, a co totalnie nie jest Waszą bajką.

Naszą specjalnością są tzw. "śluby na odległość". Mieszkacie za granicą i nie macie czasu lub możliwości przyjechać i dopiąć wszystkich tematów na miejscu? A może jesteście parą mieszaną i nie wiecie, jak zorganizować ślub w Polsce z zagranicznymi gośćmi? Dla nas to nie problem - zajmiemy się tym z największą przyjemnością.

By ułatwić Wam współpracę z nami, stworzyliśmy autorską Strefę Par - miejsce, gdzie znajduje się cała dokumentacja, propozycje, ustalenia... wszystko to macie pod ręką i w jednym miejscu i nie musicie szukać tego drukować, katalogować czy szukać spośród setki dokumentów.

Pierwsze spotkanie, pierwsza rozmowa z nami - są całkowicie niezobowiązujące. Chcemy Was wysłuchać, poznać Wasze marzenia i oczekiwania. Wy poznajcie nas. Po tej rozmowie przedstawiamy wstępną propozycję wraz z kosztorysem, a ostateczna decyzja należy do Was!

Nasz profesjonalizm i troska o detale, wsłuchanie się w Wasze marzenia, oczekiwania i potrzeby - to składowe Waszego wymarzonego ślubu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak! Właśnie to nazywamy częściową organizacją ślubu czy też ślubnym SOS. Jeśli potrzebujecie naszego wsparcia tylko w jakimś zakresie - pomożemy!

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Śluby na odległość to nasza specjalność! Nasze spotkania ograniczamy do minimum, umowę podpsujemy na odległość, spotykamy się na Zoomie, a całą ślubną dokumentację znajdziecie w specjalnie przygotowanym do tego miejscu - Strefie Par!

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak, jak najbardziej! Choć pogoda w Polsce jest kapryśna, zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli nam zorganizować wesele w plenerze. Zawsze mamy też plan B na wypadek deszczu.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Tylko jedną - w Dniu Ślubu jesteśmy dla Was i tylko dla Was. Często pojawiamy się już dzień wcześniej, by od rana dopilnować wszystkich spraw, jesteśmy z Wami przez całe wesele!

Języki obce, którymi się posługujemy.

Mówimy w jednym z najpopularniejszych języków świata, czyli po angielsku.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kielce, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 774

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie