Bogna Bojanowska wedding planner

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
505-457...

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

O nas

Cześć, nazywam się Bogna Bojanowska i jestem urodzoną organizatorką. Doskonale wiem, że zorganizowanie własnego ślubu to prawdziwe wyzwanie - szczególnie jeśli na co dzień jesteśmy zajęci czy mieszkamy daleko od miejsca ceremonii. Sama stanęłam przed tym zadaniem, gdy mieszkałam w Paryżu, a swój ślub organizowałam zdalnie.To wtedy zrodził się w mojej głowie pomysł na powrót do Polski i pomoc Młodym Parom w organizacji najważniejszego dnia na ich nowej, wspólnej drodze życia - aby już nikt nie musiał przeżywać tego co ja.

Śluby organizuję zawodowo już od 15 lat, wykorzystując każdego dnia coraz bardziej zaawansowane umiejętności organizacyjne i mój talent do bycia we właściwym miejscu i o właściwym czasie.

Z chęcią podzielę się tym wszystkim z Wami - zaopiekuję począwszy od projektu, przez plan i kompleksową organizację aż po perfekcyjny Dzień Ślubu, gdy Wasze marzenia staną się rzeczywistością.

Z przyjemnością zbadam Wasze oczekiwania i potrzeby, zadam trafne pytania, które pozwolą Wam określić to, co jest Tego Dnia dla Was najważniejsze, aby na tych priorytetach stworzyć drobiazgowy plan dostosowany do Waszych marzeń i możliwości – gotowy, by niezwłocznie wcielić go w życie.

Wybór mojej osoby to niezmiennie:

- Perfekcja – moje doświadczenie oznacza, że przewiduję i troszczę się o każdy ślubny detal.
- Oszczędność czasu - Młoda Para na samodzielną organizację ślubu musi poświęcić około 300 godzin – ze mną ten czas zostaje zredukowany do minimum.
- Oryginalność – nie zdarzają się dwa identyczne śluby, gdyż każda miłosna historia jest niepowtarzalna, a my pozwalamy jej wybrzmieć.
- Bezpieczeństwo – dzięki ogromnemu doświadczeniu, sprawdzonym procesom organizacyjnym oraz współpracy z tylko sprawdzonymi Podwykonawcami uzyskuję najwyższą jakość usług - nie uczę się na Waszym ślubie.

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną - online lub stacjonarnie - tak jak wolisz.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Organizacją ślubów i wesel zajmuję się już od 15 lat - masz gwarancję, że nie uczę się na Twoim ślubie, tylko daję Ci z mojego doświadczenia to, co najlepsze.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

W życiu i w pracy stawiamy na relacje - dlatego bardzo zależy mi na tym, abyśmy mogli się poznać przed podjęciem współpracy.
Nasza współpraca krok po kroku:
1. Spotkanie - online lub osobiście, tak jak wolisz
2. Przygotowanie uszytej na miarę Waszych potrzeb i możliwości oferty
3. Omówienie oferty i podjęcie decyzji o współpracy
4. Podpisanie umowy
5. Przygotowanie harmonogramu przygotowań i organizacja Waszego ślubu i wesela
6. Koordynacja Dnia Ślubu
7. Opieka posprzedażowa

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Młode Pary cenią moje doświadczenie, ale także wzajemne dopasowanie i zaufanie, jakim mogą mnie obdarzyć - zależy mi na tym, aby przygotowania były miłym i owocnym czasem, co pozwoli nam przygotować się do osobistej koordynacji Tego Najważniejszego Dnia.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Sama także wychodziłam za mąż i brakowało mi w tym dniu wedding plannera u boku, co sugerowałoby odpowiedź - każdy, kto tylko może pozwolić sobie na to, by ktoś się nim zaopiekował.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Wszystko zależy od tego, czy jest to ślub i wesele w kraju czy za granicą, a także od momentu w roku, w którym zgłasza się do mnie Młoda Para - dlatego zadzwoń i zapytaj w jakim czasie możemy zorganizować Wasz ślub.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma dwóch takich samych historii miłosnych, ani dwóch takich samych wesel. Organizowałam kameralne śluby dla 2 osób i kilkudniowe przyjęcia dla kilkuset osób, pomimo największych chęci i 15 lat doświadczenia nie sposób jest podać jednej, minimalnej kwoty bez poznania oczekiwań konkretnej młodej pary, do czego służy mi pierwsze spotkanie.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Młoda Para zaoszczędzi ze mną przede wszystkim czas i stres, a zyska sprawdzone rozwiązania - a sprawdzony zespół podwykonawców na przyjęciu jest bezcenny.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię relację z parami i wsparcie, które mogę im zaoferować. Lubię być ślubnym przewodnikiem, chętnie też dzielę się swoją wiedzą i 15 letnim doświadczeniem w pracy wedding plannerki.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam zarządzanie na Sorbonnie, marketing w Wyższej Szkole Leona Koźmińskiego, te umiejętności pozwalają mi prowadzić firmę. Jestem też jedną z pierwszych wedding plannerek w Polsce, doświadczenie zbierałam zagranicą organizując śluby w Paryżu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 2008 roku, zatem od 15 lat jestem wedding plannerką.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub mojej pary jest wyjątkowy, jestem tu po to, aby spełniać Wasze marzenia. Powiedz mi o czy marzysz, a ja powiem Ci jak mogę Ci pomóc.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Mam bogate doświadczenie w organizacji wesel plenerowych, a dodatkowo czerpię doświadczenie z organizacji imprez plenerowych takich jak konne zawody sportowe czy przyjęcia firmowe.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Zakres koordynacji jesz szczegółowo ustalany z Klientem i zawsze dopasowywany do szczegółów danego wydarzenia (liczba koordynatorów, czas koordynacji, języki, jakimi posługują się koordynatorzy itp.) a w razie potrzeb i nagłych sytuacji nierzadko wykracza poza ten zakres.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Zajmuję się organizacją ślubów w Polsce i w Paryżu.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Obsługa klienta zagranicznego to moja specjalizacja. Mieszkałam za granicą, więc doskonale wiem, z jakimi trudnościami to się wiąże. Przygotowałam bardzo sprawny system obsługi zdalnej Klienta, oparty na spotkaniach online, wideoprezentacjach i prezentacjach, które idealnie obrazują decyzje, które Młode Pary mają do podjęcia.
Tak naprawdę możemy zobaczyć się dopiero w dniu ślubu - choć z przyjemnością poznam Was wcześniej i na taką sytuację jestem przygotowana.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Jestem zawsze do Waszej dyspozycji, to od Was zależy zakres moich działań.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Oprócz języka polskiego mówię także po angielsku i francusku.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Obsługuję jedną imprezę na weekend i moje doświadczenie pokazuje, że to jedyny sprawdzony i bezpieczny dla wszystkich system.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Nie podaję granicznych terminów, gdyż jestem bardzo elastyczna, ale wiem jedno - im szybciej, tym lepiej.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wszystko zależy od zakresu realizacji i planu działania. Stosuję indywidualne podejście.

Jaki jest styl naszej pracy?

Zawsze wychodzę naprzeciw oczekiwaniom Pary Młodej, jestem elastyczna i umiem się dostosować językowo i kulturowo. Wychodzę z założenia, że jeśli mnie wybraliście to dla mojej wiedzy i doświadczenia, zatem jestem tu po to, aby wspierać, podpowiadać najlepsze rozwiązania i kierować całym planem działania.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jak najbardziej, jestem elastyczna i umiem pracować z podwykonawcami, którymi sami wybraliście, ale muszę wszystko sprawdzić, zweryfikować, aby mieć pewność, że wszystkie niezbędne ustalenia zostały wykonane.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Te działania przewidziane są umową. Moim zadaniem jest trzymać rękę na pulsie.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Jestem opanowana, umiem działać w stresujących sytuacjach, zawsze mam pomysł na każdą sytuację. Ze mną jesteś bezpieczna.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Ślub i wesele to żywy organizm złożony z wielu podwykonawców, Waszym zadaniem tego dnia jest celebrować, moim działać tak, aby zwieńczyć przygotowany plan. Z moim 15letnim doświadczeniem możesz być pewna, że wiem, jak sobie poradzić w każdej sytuacji.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Lubię pożegnać się, zrobić podsumowanie i wspólnie celebrować udany projekt. To miły czas!

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Podczas organizacji ślubu jest wiele elementów, o których jeszcze nie myślałaś, moją rolą jest nakierować Cię na odpowiedzi i wesprzeć na każdym etapie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Gdyż każdy z nas zasługuje na to, aby na swoim ślubie mieć spokojną głowę i celebrować miłość.
A nie wisieć od rana na telefonie i sprawdzać, czy dekoracje są na czas, kwartet pamięta utwór na wejście, a alkohol właśnie się chłodzi.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zaufanie wedding plannerowi, przekazanie pałeczki, odłożenie telefonu i skupienie się na tu i teraz.

Nasze największe wyzwanie w pracy konsultanta ślubnego.

Każda Para to oddzielna historia, moim zadaniem jest połączyć dwie kultury, dwie rodziny w jedno. Dbam o każdy detal tak, abyście Wy mogli celebrować.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Każde miejsce jest wyjątkowe, bo wybrane przez Parę Młodą, dzisiaj nie ma już ograniczeń: wydma, park, pomost, ostatnie piętro wieżowca, sky is the limit.

Jakie było najciekawsze weselne marzenie, które zorganizowaliśmy?

Wszystkie marzenia są wyjątkowe, podchodzę bardzo indywidualnie do Klienta. Dbam o to, aby odzwierciedlał dzień ślubu Waszą historię, nie kopiuję ślepo trendów, szukam zawsze odniesienia do Was.

Jaka była nasza najbardziej oryginalna realizacja?

Moim zadaniem jest to, aby każda była oryginalna, umiem słuchać, wyciągać wnioski, szukać unikatowych rozwiązań dla danej pary.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jestem elastyczna, dobrze czuję się w stylu glamour i w boho, bo opowiadam historię Pary, bo dbam o każdy detal, umiem się tym cieszyć i dobierać prawdziwe perełki.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

To opanowanie, umiejętność uważnego słuchanie, niezwykła kreatywność, dobre negocjacje, otwartość na zmiany, szybkie nawiązywanie kontaktów.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Branża ślubna ma tyle ciekawego do powiedzenia, wybieram z trendów to, co pasuje do mojej pary, nie szukam poklasku, ale zawsze stawiam na unikalny koncept na miarę marzeń Pary Młodej.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Z tego co dookoła, z tego, czym otacza się Para Młoda, co lubi, co ceni i jakie ma priorytety. Wy jesteście dla mnie inspiracją do tworzenia Wasze konceptu ślubnego.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Jako wedding planner cały czas się uczę na szerokim polu, szukam nowych możliwości, aby wspierać Pary Młodej jeszcze lepiej.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Dobry plan to podstawa, a potem dużo zaufania do wedding plannera. Trzeba umieć przeżywać tak prawdziwie tu i teraz, bo ten dzień już nigdy się nie powtórzy.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

Zawartość koszyczka ratunkowego szczegółowo omawiam z Klientami, wychodząc ze swoimi propozycjami dostosowanymi do budżetu i potrzeb Młodej Pary, miejsca zaślubin i wesela oraz gości.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Dużo książek, uwielbiam czytać i przenosić się w świat historii z książek.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Uważam, że trendy trendami, a Ty musisz patrzeć co pasuje do Ciebie i do Twojego ślubu. Nie podążaj ślepo za trendami, postaw na siebie, to Twój dzień, a nie Instagramowe wydarzenie.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Dzisiaj trudno powiedzieć co jest trendem, a co prawdziwą modą. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i głowę nastawioną na wybieranie tego, co pasuje do Ciebie.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

W tym temacie jest wiele pomysłowych rozwiązań, pracując z moimi parami przybywam z konkretnymi już działaniami, które wspierają ducha eko.

Nasze pasje.

Uwielbiam gotować, tańczyć salsę i podróżować, to moje pasje, które pomagają mi się zrelaksować i naładować baterie.

Ciekawostki na nasz temat.

Przez blisko 10 lat mieszkałam w Paryżu, to tam nauczyłam się francuskiej l'art de vivre. Paryż to mojej miejsce na Ziemi, inspirujące i pasjonujące.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jane Austen i jej świat, to dla mnie wciągająca lektura.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Bogna Bojanowska wedding planner
Imię i nazwisko: Bogna Bojanowska
Adres: Gdańsk, 80-177, woj. pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
505-457...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1445
Zadzwoń
505-457...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie