Wytwórnia Ślubów - Wedding Planner - film 1 Wytwórnia Ślubów - Wedding Planner - film 1
Pokaż kolejny film

Wytwórnia Ślubów - Wedding Planner id:48352

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
505-457...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Cześć, nazywam się Bogna Bojanowska i jestem urodzoną organizatorką. Doskonale wiem, że zorganizowanie własnego ślubu to prawdziwe wyzwanie - szczególnie jeśli na co dzień jesteśmy zajęci czy mieszkamy daleko od miejsca ceremonii. Sama stanęłam przed tym zadaniem, gdy mieszkałam w Paryżu, a swój ślub organizowałam zdalnie.To wtedy zrodził się w mojej głowie pomysł na powrót do Polski i pomoc Młodym Parom w organizacji najważniejszego dnia na ich nowej, wspólnej drodze życia - aby już nikt nie musiał przeżywać tego co ja.

Śluby organizuję zawodowo już od 13 lat, wykorzystując każdego dnia coraz bardziej zaawansowane umiejętności organizacyjne i mój talent do bycia we właściwym miejscu i o właściwym czasie.

Z chęcią podzielę się tym wszystkim z Wami - zaopiekuję począwszy od projektu, przez plan i kompleksową organizację aż po perfekcyjny Dzień Ślubu, gdy Wasze marzenia staną się rzeczywistością.

Z przyjemnością zbadam Wasze oczekiwania i potrzeby, zadam trafne pytania, które pozwolą Wam określić to, co jest Tego Dnia dla Was najważniejsze, aby na tych priorytetach stworzyć drobiazgowy plan dostosowany do Waszych marzeń i możliwości – gotowy, by niezwłocznie wcielić go w życie.

Wybór mojej osoby w Wytwórni Ślubów to niezmiennie:

- Perfekcja – nasze doświadczenie oznacza, że przewidujemy i troszczymy się o każdy ślubny detal.
- Oszczędność czasu - Młoda Para na samodzielną organizację ślubu musi poświęcić około 300 godzin – z nami ten czas zostaje zredukowany do minimum.
- Oryginalność – nie zdarzają się dwa identyczne śluby, gdyż każda miłosna historia jest niepowtarzalna, a my pozwalamy jej wybrzmieć.
- Bezpieczeństwo – dzięki ogromnemu doświadczeniu, sprawdzonym procesom organizacyjnym oraz współpracy z tylko sprawdzonymi Podwykonawcami uzyskujemy najwyższą jakość usług - nie uczymy się na Waszym ślubie.

Współpracy z Wytwórnią Ślubów to także połączone siły kilku Konsultantów Ślubnych – takie rozwiązanie zapewnia nieskończenie bogaty wachlarz pomysłów i kreatywnych rozwiązań, ale także poczucie bezpieczeństwa w każdej ślubnej sytuacji.

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną - online lub stacjonarnie - tak jak wolisz.

Zobacz zdjęcia (11)
Wytwórnia Ślubów - Wedding Planner, Gdańsk - zdjęcie 1
Wytwórnia Ślubów - Wedding Planner, Gdańsk - zdjęcie 2 Wytwórnia Ślubów - Wedding Planner, Gdańsk - zdjęcie 3 Wytwórnia Ślubów - Wedding Planner, Gdańsk - zdjęcie 4 Wytwórnia Ślubów - Wedding Planner, Gdańsk - zdjęcie 5
Wytwórnia Ślubów - Wedding Planner, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 11

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Organizacją ślubów i wesel zajmujemy się już od 13 lat - masz gwarancję, że nie uczymy się na Twoim ślubie, tylko dajemy Ci z naszego doświadczenia to, co najlepsze.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

W życiu i w pracy stawiamy na relacje - dlatego bardzo zależy nam na tym, abyśmy mogli się poznać przed podjęciem współpracy.
Nasza współpraca krok po kroku:
1. Spotkanie - online lub osobiście, tak jak wolisz
2. Przygotowanie uszytej na miarę Waszych potrzeb i możliwości oferty
3. Omówienie oferty i podjęcie decyzji o współpracy
4. Podpisanie umowy
5. Przygotowanie harmonogramu przygotowań i organizacja Waszego ślubu i wesela
6. Koordynacja Dnia Ślubu
7. Opieka posprzedażowa

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Młode Pary cenią nasze doświadczenie, ale także wzajemne dopasowanie i zaufanie, jakim mogą nas obdarzyć - zależy nam na tym, aby przygotowania były miłym i owocnym czasem, co pozwoli nam przygotować się do osobistej koordynacji Tego Najważniejszego Dnia.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każda z nas w Wytwórni Ślubów wychodziła za mąż i każdej z nas brakowało w tym dniu wedding plannera u boku, co sugerowałoby odpowiedź - każdy, kto tylko może pozwolić sobie na to, by ktoś się nim zaopiekował.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Wszystko zależy od tego, czy jest to ślub i wesele w kraju czy za granicą, a także od momentu w roku, w którym zgłasza się do nas Młoda Para - dlatego zadzwoń i zapytaj w jakim czasie możemy zorganizować Wasz ślub.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma dwóch takich samych historii miłosnych ani dwóch takich samych wesel. Organizowaliśmy kameralne śluby dla 2 osób i kilkudniowe przyjęcia dla kilkuset osób, pomimo największych chęci i 13 lat doświadczenia nie sposób jest podać jednej, minimalnej kwoty bez poznania oczekiwań konkretnej młodej pary, do czego służy nam pierwsze spotkanie.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Młoda Para zaoszczędzi z nami przede wszystkim czas i stres, a zyska sprawdzone rozwiązania - sprawdzony zespół podwykonawców na przyjęciu jest bezcenny.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Każda z nas posiada wyższe studia z dziedzin takich jak zarządzanie, finanse, marketing, a także ukończone liczne szkolenia z zakresów takich jak: trener mentalny, savoir-vivre i protokół dyplomatyczny, MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction).

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 2004 roku, a Wytwórnia Ślubów jako osobna marka powstała w 2010 roku.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Mamy bogate doświadczenie w organizacji wesel plenerowych, a dodatkowo czerpiemy doświadczenie z organizacji imprez plenerowych takich jak konne zawody sportowe, zawody balonowe, przyjęcia firmowe.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Zakres koordynacji jesz szczegółowo ustalany z Klientem i zawsze dopasowywany do szczegółów danego wydarzenia (liczba koordynatorów, czas koordynacji, jeżyki, jakimi posługują się koordynatorzy itp.) a w razie potrzeb i nagłych sytuacji nierzadko wykracza poza ten zakres.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Zajmujemy się organizacją ślubów na Seszelach i w Paryżu.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Obsługa klienta zagranicznego to nasza specjalizacja. Każda z nas mieszkała za granicą, więc doskonale wiemy, z jakimi trudnościami to się wiąże. Przygotowałyśmy bardzo sprawny system obsługi zdalnej Klienta, oparty na spotkaniach online, wideoprezentacjach i prezentacjach, które idealnie obrazują decyzje, które Młode Pary mają do podjęcia.
Tak naprawdę możemy zobaczyć się dopiero w dniu ślubu - choć z przyjemnością poznamy się wcześniej i na taką sytuację jesteśmy przygotowani.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Oprócz języka polskiego mówimy po angielsku i francusku.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Każdy wedding planner w naszej agencji obsługuje jedną imprezę na weekend i nasze doświadczenie pokazuje, że to jedyny sprawdzony i bezpieczny dla wszystkich system.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Nie podajemy granicznych terminów, gdyż jesteśmy bardzo elastyczni, ale wiemy jedno - im szybciej, tym lepiej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Gdyż każdy z nas zasługuje na to, aby na swoim ślubie mieć spokojną głowę i celebrować miłość.
A nie wisieć od rana na telefonie i sprawdzać, czy dekoracje są na czas, kwartet pamięta utwór na wejście, a alkohol właśnie się chłodzi.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

Zawartość koszyczka ratunkowego szczegółowo omawiamy z Klientami, wychodząc z naszymi propozycjami dostosowanymi do budżetu i potrzeb Młodej Pary, miejsca zaślubin i wesela oraz gości.

Opinie Wytwórnia Ślubów - Wedding Planners (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Wytwórnia Ślubów - Wedding Planners

Nazwa firmy: Wytwórnia Ślubów - Wedding Planners
Imię i nazwisko: Bogna Bojanowska
Adres: Gdańsk, , 80-177, woj. pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
505-457...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 904
Zadzwoń
505-457...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie