Zobacz zdjęcia (15)
Wedding Projekt - bride plus size - suknie ślubne w każdym rozmiarze!, Toruń - zdjęcie 1
Wedding Projekt - bride plus size - suknie ślubne w każdym rozmiarze!, Toruń - zdjęcie 2 Wedding Projekt - bride plus size - suknie ślubne w każdym rozmiarze!, Toruń - zdjęcie 3 Wedding Projekt - bride plus size - suknie ślubne w każdym rozmiarze!, Toruń - zdjęcie 4 Wedding Projekt - bride plus size - suknie ślubne w każdym rozmiarze!, Toruń - zdjęcie 5
Wedding Projekt - bride plus size - suknie ślubne w każdym rozmiarze!, Toruń - zdjęcie 6
1 / 15

Wedding Projekt - bride plus size - suknie ślubne w każdym rozmiarze! id:49815

od 1600 do 6500 zł / sztuka
Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
533-422...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: wszystkie rozmiary
  • suknie ślubne w salonie: 40 - 58
  • marka: Madi Lane, Agnes
  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Witamy na stronie Wedding Projekt - bride PLUS SIZE.
Dziękujemy, że nas odwiedziłaś. Przeczytaj kilka słów o nas, abyś mogła nas lepiej poznać.
Zaczynamy już w październiku w Toruniu, ale zapraszamy Panie z całej POLSKI. Nasz salon mieści się Centrum Handlowym Twierdza, gdzie jest duży parking, więc spokojnie zaparkujesz, restauracja z pysznym jedzeniem, więc nie wrócisz do domu głodna oraz bawialnia dla dzieci, gdybyś potrzebowała opieki dla dziecka podczas wyboru tej jedynej :)
Obok znajduje się także Salon Męskiej Mody Włoskiej, więc możesz kupić od razu piękny garnitur.
Zapraszamy do obserwowania naszego konta na facebooku i instagramie.
Przychodząc do nas masz pewność, że trafisz w ręce profesjonalisty z wiedzą i doświadczeniem, a nie zwykłego sprzedawcy.
Jesteśmy salonem, który specjalizuje się w profesjonalnym doborze i sprzedaży sukni ślubnych PLUS SIZE. Współpracujemy ze światowymi markami m.in. Madi Lane - która tworzy zjawiskowe suknie w każdym rozmiarze, udowadniając tym, że piękno nie ma rozmiaru, oraz rodzimą firmą Agnes - która od lat, z powodzeniem, stara się sprostać najnowszym trendom i wysokim wymaganiom klientek. Współpracujemy także z dostawcami i producentami stylowych i jakościowych dodatków ślubnych, wykonanych z dbałością o każdy szczegół. Twój wizerunek i dobre samopoczucie są dla nas priorytetem, dlatego nie posiadamy personelu, tylko osobiście dbamy o każdy detal Twojej stylizacji.

Oferta Wedding Projekt

suknie ślubne

od 1600 do 6500zł/ sztuka

Zakres cen dotyczy zakupu nowych sukni, uszytych na indywidualne wymiary oraz wypożyczenia gotowej sukni (dopasowanie w cenie)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy salonem, który specjalizuje się w profesjonalnym doborze i sprzedaży sukni ślubnych PLUS SIZE. Współpracujemy ze światowymi markami m.in. Madi Lane - która tworzy zjawiskowe suknie w każdym rozmiarze, udowadniając tym, że piękno nie ma rozmiaru, oraz rodzimą firmą Agnes - która od lat, z powodzeniem, stara się sprostać najnowszym trendom i wysokim wymaganiom klientek. Współpracujemy także z dostawcami i producentami stylowych i jakościowych dodatków ślubnych, wykonanych z dbałością o każdy szczegół.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

1. Profesjonalne i merytoryczne podejście do wyboru sukni - od nas wyjdziesz z głową pełną wiedzy i praktycznych porad.
2. Szeroka dostępność pięknych sukni w rozmiarach od 42 do 58.
3. Bardzo indywidualne podejście do każdej klientki - spotykamy się tylko po wcześniejszym umówieniu. Podczas rezerwacji wizyty dokładnie określamy Twoje potrzeby i preferencje, abyśmy mogły przygotować się na spotkanie z Tobą.
4. Intymna i swobodna atmosfera - podczas Twojej wizyty salon zostaje zamknięty i jesteśmy tylko do Twojej dyspozycji.
5. Dostęp do stylowych i oryginalnych dodatków ślubnych, także rękodzieła.
6. Pakiet zniżek i promocji u współpracujących z nami, dokładnie wyselekcjonowanych partnerów z branży ślubnej i nie tylko.
7. Ponadto pyszna kawa, herbata lub woda i miłe towarzystwo :)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ jesteśmy profesjonalistkami i lubimy swoją pracę, przez to bardzo angażujemy się w to co robimy. Poza tym zapewniamy bardzo indywidualne podejście do każdej klientki oraz intymna atmosferę, ponieważ na czas wizyty salon jest zamykany i jesteśmy tylko do dyspozycji danej klientki.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wieloletnie doświadczenie w pracy konsultantki oraz wykształcenie krawieckie daje nam niesamowite możliwości pracy i umiejętność dopasowania kroju do każdej sylwetki.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Spotkania i rozmowy z naszymi klientkami oraz uśmiech i często łzy szczęścia, gdy znajdziemy tą jedyną. To dodaje nam skrzydeł do dalszego działania.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Ponieważ kochamy to co robimy! Nie zatrudniamy personelu, tylko jako właścicielki same zajmujemy się klientkami, bo wtedy wiemy, że damy z siebie wszystko.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy kobietami z wieloletnim doświadczeniem krawieckim oraz kilkuletnim stażem pracy konsultantki ślubnej, przez co kroje i fasony sukien ślubnych nie mają przed nami tajemnic. Cały czas się doszkalamy. Przychodząc do nas masz pewność, że trafisz w ręce profesjonalisty z wiedzą i doświadczeniem, a nie zwykłego sprzedawcy.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Największymi wyróżnieniami są dla nas zadowolenie naszych klientek i ich opinie, ale także jako ekspertki piszemy cykl artykułów na jednym z portali ślubnych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jako konsultantki pracujemy około 6 lat, ale posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w szyciu miarowym, więc potrafimy bezbłędnie dobrać suknię do każdej sylwetki.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W tygodniu pracujemy od 09:30 do 17:30, w soboty 09:00 do 15:00 - tylko po wcześniejszym umówieniu. Jeżeli potrzebujesz spotkania w innych godzinach napisz lu zadzwoń do nas - dostosujemy się.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nie zatrudniamy personelu, dlatego możesz być pewna, że jako właścicielki zrobimy wszystko, abyś wyglądała idealnie. Twój wygląd i samopoczucie są dla nas priorytetem.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Przede wszystkim profesjonalnym. Począwszy od maszyn szwalniczych przemysłowych po profesjonalny stół prasowalniczy.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Minimum 6 miesięcy. Najlepiej jednak 8-9 miesięcy wcześniej, aby mieć czas na spokojne podjęcie decyzji.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące, po wcześniejszym umówieniu. Podczas umawiania zadamy Ci kilka pytań, aby przygotować się o Twojej wizyty i określić preferencje. Podczas całej wizyty salon jest zamknięty, abyś czuła się komfortowo i jesteśmy tylko do Twojej dyspozycji.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście możemy stworzyć suknię o jakiej marzysz, dodać lub odjąć elementy. Możesz przyjść na spotkanie z inspiracjami np. rękawów, trenu itp., a my postaramy się je dodać do Twojej sukni.

Opinie Wedding Projekt (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Wedding Projekt

Nazwa firmy: Wedding Projekt
NIP: 8792184711
Imię i nazwisko: Anna Machcińska
Adres: Toruń, ul. ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 6, 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
533-422...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2246
Zadzwoń
533-422...
Napisz

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy