Zobacz zdjęcia (5)
Wędrowny fotograf, Warszawa - zdjęcie 1
Wędrowny fotograf, Warszawa - zdjęcie 2 Wędrowny fotograf, Warszawa - zdjęcie 3 Wędrowny fotograf, Warszawa - zdjęcie 4 Wędrowny fotograf, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Wędrowny fotograf id:39218

Warszawa, mazowieckie

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć, mam na imię Natalia! W życiu prowadzą mnie dwie pasje - fotografia i podróże, z ogromnym zamiłowaniem łączę je na co dzień. Uwielbiam przestrzenie, naturalność, doszukiwanie się piękna w błahostkach i uśmiech prosto z serca.

Opinie (2)

Wędrowny fotograf id:39218
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2019
Sobótka
Data dodania: 03-11-2019

Zdjęcia wykonane przez Natalię wyszły cudownie. O lepszych nie mogliśmy marzyć. Dzień naszego ślubu był wyjątkowo deszczowy, ale dla dzielnej Pani Fotograf nie była to przeszkoda. Słońce nie pojawiło się ani na minutę, światła było mało, a deszcz lał strumieniami, a mimo tego Natalia wykonała swoje zadanie bezbłędnie. Jest bardzo profesjonalna i dyskretna. Uwieczniła klimat miejsca i emocje które nam towarzyszyły. Jako fotograf zwraca uwagę na detale, co jest dla nas ogromnie ważne. Wie również jak uchwycić moment. Jeśli mieliśmy do niej jakąś prośbę, bez wahania pomagała nam ją zrealizować. Jest osobą bardzo sympatyczną, współpraca z nią to przyjemność. Wszystkie zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, przepięknie! Bardzo się cieszymy, że to Wędrowny Fotograf była razem z nami w tym dniu. Będziemy mieć przepiękną pamiątkę do końca życia. Szczerze polecam! Natalia to czarodziejka!

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-07-2019
Gdynia
Data dodania: 29-08-2019

Natalia jest wyjątkowym fotografem! Jest bardzo komunikatywna, punktualna i kompletnie nie widoczna podczas slubu i wesela, a pomimo to zdjęcia są tak zaskakująco piękne, że nie można oderwać od nich wzroku! Natalia ma swoj wyjątkowy styl, zdjęcia są bardzo wesołe i zdecydowanie niepowtarzalne ❤️ polecamy baaardzo!