Zdjęcia
od 500 do 4000 zł / całość

Wesele jak z bajki-Organizacja ślubów id:34830

od 500 do 4000 zł / całość
Wisła, śląskie
(0)
Dodaj opinię
733-234...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

1.Konsultant ślubny
Z racji tego, że ślub i wesele to ciężki orzech do zgryzienia przybywam Wam z pomocą.
To najważniejszy dzień w Waszym życiu i każdy marzy o tym aby był on doskonały pod każdym względem.
Pomogę Wam wcielić wasze marzenia w rzeczywistość ale zachować przy tym zdrowy rozsądek. Podpowiem wam o czym warto pomyśleć, z czego zrezygnować i jak to wszystko ugrać w czasie i kosztach tak aby wszystko komponowało się wyśmienicie.

2.Kilka słów o mnie
Dla mnie organizacja wesele to coś więcej, niż tylko powierzony mi obowiązek.
Jestem osobą bardzo zorganizowaną i potrafię przewrócić świat do góry nogami tylko po to aby wszystko wyszło tak jak to zaplanowałam.
Dla mnie każdy szczegół ma znaczenie, dlatego dopieszczanie detali to mój znak rozpoznawczy.
Niedługo ja sama stanę na ślubnym kobiercu, już wczułam się w rolę Panny Młodej dlatego sądzę, że bez problemu sprostam jej wszystkim wymaganiom, bo właśnie to przyszła Panna Młoda wymaga i oczekuje najwięcej.
Ślub to wielkie przedsięwzięcie, najważniejszy dzień w Waszym życiu, miliony wzruszeń i wspomnień.
Sprawmy razem aby był to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu aby był to ślub niczym z bajki-wyjątkowy, magiczny i niepowtarzalny....
3.oferta
Ofertę przygotowuję indywidualnie dla każdej pary, aby idealnie nakreślić to czego potrzebują
4.Cennik
Od kilku lat działam w branży ślubnej jednak ''od kuchni''. Dopiero początkiem 2018 roku odważyłam się zacząć swoją działalność właśnie jako konsultant ślubny. Z racji, że to początek mojej kariery moja praca jest znacznie tańsza niż preferuje rynek, co nie oznacza, że jakość moich usług jest niższa.

Kategoria:

Konsultant ślubny Wisła

Oferta

kompleksowa organizacja
od 500 do 4000 / całość

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ewelina

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Weselny zawrót głowy
Imię i nazwisko:Ewelina Urbaczka
Adres:Wisła
woj. śląskie
733-234...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 27-03-2018, liczba odwiedzin: 385
Telefon
733-234...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie