Wesele w Centrum Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim id:16170

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Białobrzegi, mazowieckie
Data dodania: 10-09-2015
Liczba odwiedzin: 3072

Oferta

Centrum Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą to doskonałe miejsce na zorganizowanie pięknej, a zarazem oryginalnej imprezy weselnej. Centrum Promenada to doskonała lokalizacja, niepowtarzalny urok miejsca, wyśmienite potrawy, elegancka sala weselna oraz profesjonalna obsługa.

Przyjęcie plenerowe na ogromnej polanie piknikowej w pobliżu malowniczego brzegu z pewnością doskonale utrwali się zarówno w pamięci gości, jak i na pamiątkowych zdjęciach. Rozległy parkiet pod gołym niebem i zespół występujący na profesjonalnej scenie dopełnią to niezapomniane wydarzenie. Decydując się na przyjęcie weselne w formie pikniku skorzystają Państwo z szerokich możliwości aranżacji dostępnej przestrzeni i będą mogli sobie pozwolić na zaproszenie praktycznie dowolnej liczby gości.

Oczywiście jesteśmy także przygotowani na bardziej tradycyjne scenariusze. Sala na wesele w Centrum Promenada jest do Państwa dyspozycji. Elegancka sala weselna w okolicach Warszawy może przyjąć do 180 gości. Natomiast Młodym Parom planującym wesele w nieco bardziej nietypowej przestrzeni polecamy stylowy Country Saloon z kominkiem. Tutaj z łatwością zorganizują Państwo przyjęcie do 130 osób.

Po pełnym wrażeń i emocji przyjęciu jego uczestnicy mogą skorzystać z noclegu w Centrum Promenada, a kolejny dzień przeznaczyć na wypoczynek lub aktywną rekreację. Na Młodą Parę czeka tutaj specjalnie przygotowany apartament dla nowożeńców, goście natomiast mogą zostać zakwaterowani w jednym z czterech budynków bazy noclegowej ośrodka.

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na piknik, czy któryś z lokali, jesteśmy otwarci na najróżniejsze pomysły przyjęć weselnych i dopilnujemy, aby wszystko przebiegło zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Sala na wesele zostanie przygotowana tak aby stworzyć niezapomnianą atmosferę. Wymarzone wesele w pięknym otoczeniu, jedyne 30 km od Warszawy – to możliwe w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


UDZIELAMY 10% RABATU NA WESELA W PIĄTKI PRZY WYBORZE MENU SZMARAGDOWEGO LUB DIAMENTOWEGO

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dekoracji sali.

Standard

  • ogród
  • taras

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wesele w Centrum Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Białobrzegi
Kod:05-127

Nowe ogłoszenia