Zobacz zdjęcia (5)
Wesele w Motel TEXICANA, Sulechów - zdjęcie 1
Wesele w Motel TEXICANA, Sulechów - zdjęcie 2 Wesele w Motel TEXICANA, Sulechów - zdjęcie 3 Wesele w Motel TEXICANA, Sulechów - zdjęcie 4 Wesele w Motel TEXICANA, Sulechów - zdjęcie 5
1 / 5

Wesele w Motel TEXICANA id:36931

Sulechów, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

W naszym obiekcie mają Państwo do dyspozycji dużą stylową salę, salę główną wyposażoną w bar oraz salę konferencyjną z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem.

Nasz zadbany i odpowiednio zaprojektowany ogród stanowi prawdziwą oazę spokoju, w której nasi Szanowni Goście wiosną i latem mogą spędzać czas.
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas.
Nasza wyśmienita kuchnia, profesjonalna i serdeczna obsługa oraz stylowy wystrój sprawi, że ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci gości i młodej pary.
Państwa młodych i ich gości powitamy lampką musującego wina oraz - staropolskim zwyczajem - chlebem i solą.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dużą przestronną salę (do 350 osób) z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Cały obiekt posiada pełną klimatyzację i wentylację, dlatego nawet najbardziej upalny dzień w roku nie będzie męczący dla naszych gości.
Szczególny Wystrój wnętrz sprawi, że poczują się Państwo jak na królewskim przyjęciu.

Przy organizacji przyjęć weselnych oferujemy Parze Młodej apartament hotelowy gratis, a dla gości weselnych atrakcyjne ceny pokoi.

liczba odwiedzin: 2647

Popularne miasta w okolicy