Zobacz zdjęcia (4)
Weselna Księga Audio-Telefon Życzeń, Turka - zdjęcie 1
Weselna Księga Audio-Telefon Życzeń, Turka - zdjęcie 2 Weselna Księga Audio-Telefon Życzeń, Turka - zdjęcie 3 Weselna Księga Audio-Telefon Życzeń, Turka - zdjęcie 4
1 / 4

Weselna Księga Audio-Telefon Życzeń id:54582

Turka, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Zachowaj życzenia najbliższych na dłużej!
Weselna Księga Audio to wspaniała alternatywa dla tradycyjnej księgi gości. Dzięki nagraniom jesteśmy w stanie uchwycić nie tylko życzenia, ale i emocje towarzyszące Waszym najbliższym w tym wyjątkowym dniu.

Jak działa telefon?
Wykorzystany w trakcie projektowania mikrokontroler oraz procesor dźwięku audio pozwala na zapewnienie niezbędnych funkcji. Całością steruje software oparty o język C++... A przechodząc do konkretów :) Macie możliwość ustawienia własnej (nagranej przez was) wiadomości, która zostanie odtworzona po podniesieniu słuchawki. Zaraz po odsłuchaniu przygotowanego audio życzenia są nagrywane. Do zestawu dołączona jest ozdobna ramka z instrukcją, która rozwieje wątpliwości dotyczące użytkowania sprzętu.

Jak wygląda wypożyczenie telefonu?
Oferta dostępna jest na terenie CAŁEGO KRAJU. Telefon jest wysłany w specjalnie przygotowanej skrzyneczce, która zabezpieczy całość, koszt wysyłki oraz zwrotu kurierem lub paczkomatem GRATIS. Jeżeli jesteście z okolic Lublina istnieje możliwość przekazania telefonu osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu.

Energetycznie autonomiczne
Do każdego telefonu dołączony jest powerbank, dlatego wybierając właściwe miejsce nie musicie martwić się o dostęp do gniazdka. Część telefonów posiada wbudowane zasilanie. Urządzenie po włączeniu działa ponad 30 godzin.

Niezapomniane
Wiadomości, które otrzymacie. Po zakończonej imprezie (po odesłaniu telefonu po poprawinach) przesyłam Wam nagrania, a Wy możecie cieszyć się życzeniami, tymi wzruszającymi i tymi rozweselającymi aż do łez.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Turka, , 20-258, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 116

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie