ApexVisuals id:20280

Oferta
Dodaj do plannera

Proponujemy taki pakiet:

- Film weselny - zazwyczaj od przygotowań, aż do końca oczepin. Cała historia Państwa dnia opowiedziana w 45-90 minutach. W tym zawarte między innymi życzenia od Gości weselnych, wywiady z nimi. Zaskoczymy Państwa. Pozytywnie. :)

- Teledysk będący skrótem całego dnia. Najlepsze momenty z kilkunastu godzin szczęścia, zamknięte w 3 minutowym klipie, który nawet po latach wywoła uśmiech, rozbawi i wzruszy. Znowu – zaskoczymy Państwa. I znowu – pozytywnie. :)

**Co jeszcze możemy stworzyć?**

- Podziękowania dla rodziców – Krótki film, który szczerze wzruszy najbliższych. Dla Mamy za te wszystkie lata, kiedy okazywała nam czułość. Dla Taty, za to, że pomógł w najtrudniejszych momentach. Dla Nich, za to, że są...Dzisiaj, tutaj, z nami.

- Prezent dla narzeczonego – razem wymyślimy pomysł na klip i nagramy go specjalnie dla Twojej drugiej połówki. Każda para ma swoją historię, każda przeżyła też momenty, które będą dożywotnio wywoływać śmiech. Opowiedzmy to wszystko, jeszcze raz. :) (film można odtworzyć już w trakcie wesela – niespodzianka murowana, szok na Jego / Jej twarzy – gratis)

- Klip dokumentujący zabawę na weselu. Energiczny, jedyny w swoim rodzaju, "z jajem". Trwały zapis tego jak Wujek zamienia się na parkiecie w Johna Travoltę, albo Michaela Jacksona. A jeżeli potem w to nie uwierzy – wystarczy pokazać mu klip :)

- Backstage sesji foto – Próba utrzymania powagi, śmiech, ponowne heroiczne staranie o utrzymanie poważnej miny...i podwiany welon nagle zakrywa twarz. Zobaczcie to wszystko jeszcze raz, z naszego punktu widzenia. :)

- Zaproszenie dla Gości na wesele – Zaskoczcie Państwo wszystkich linkiem do krótkiego video. Koniec ze zwykłym listem z datą i godziną - powiedzmy im w tym klipie jak bardzo cieszymy się, że będą z nami w tym jedynym w swoim rodzaju dniu.

Nie będę pisał o profesjonalizmie, czy też o wysokiej jakości obrazu – to jest standard.

Znamy obecne trendy klipów weselnych, wiemy jak sprawić, żeby całość wyglądała dobrze.

Nie musicie się Państwo niczym przejmować – pomożemy wam się dobrze ustawić, tak, żeby rezultaty w filmie były świetne. Doradzimy, wesprzemy. Jesteśmy tam dla Was.

I razem stworzymy Waszą opowieść.

Będzie piękna. :)

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • full HD
  • teledysk z wesela

Cennik

Orientacyjna cena: 2700 PLN

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

ApexVisuals
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Lubin
Kod:59-300
Data dodania: 31-03-2016
Liczba odwiedzin: 373

Polecamy

Nowe ogłoszenia