WESELOVE Fotobudka - najlepsza fotobudka id:42281

Nowy Sącz, małopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Na pewno chcesz żeby wszyscy goście na Twoim weselu bawili się świetnie - uważnie dobierasz usługodawców, wybierasz najlepszą muzykę.
 
A co najlepiej zrobić między Macareną a Kaczuszkami?
 
Zapozować do zdjęcia! :)
 
Każdy z gości będzie mógł zrobić sobie zdjęcie, jedno zabiera dla siebie, a drugie wkleja do Waszej pamiątkowej księgi gości.
 
Świetna zabawa dla wszystkich, od najmłodszych do najstarszych - kto nie uśmiechnąłby się na widok zdjęcia Babci w policyjnej czapce i z wąsami? :)

Decydując się na wynajem naszego urządzenia otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Jest to dla nas bardzo ważne, dlatego dbamy aby nasza fotobudka składała się z najwyższej jakości komponentów.

Fotobudka WESELOVE to przede wszystkim jakość! warunkiem dobrej jakości zdjęć jest najlepszy z dostępnych aparat - nasz Canon EOS 1300d zadba o to żeby zdjęcia z fotobudki były naprawdę profesjonalne!
W naszej fotobudce zastosowaliśmy drukarkę termosublimacyjną Mitsubishi cp-d80dw. zdjęcia drukują się bardzo szybko i są świetnej jakości - nie uwierzysz, że zdjęcia z fotobudki mogą być tak profesjonalne! wydruki są trwałe, odporne na wodę i promieniowanie uv - będziesz się nimi cieszył długie lata!

Uchylny korpus naszego urządzenia pozwoli nam dostosować urządzenie do każdych warunków. Dzięki tej funkcji fotobudka WESELOVE idealnie sprawdzi się na imprezach z udziałem dziećmi, a także w małych pomieszczeniach - dostosujemy się do każdych warunków!

Światło jest najważniejszym czynnikiem dobrego zdjęcia, dlatego w naszej fotobudce zamontowaliśmy pierścieniową lampę LED o naturalnej barwie światła. Aparat znajdujący się w centalnej części lampy gwarantuje równomierne oświetlenie osoby z każdej strony, co daje pewność, że każdy na zdjęciu będzie wyglądał świetnie!

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
Zobacz wszystkie kategorie