Wideo Flash Studio / Film oraz Fotografia Ślubna - film 1 Wideo Flash Studio / Film oraz Fotografia Ślubna - film 1
Pokaż kolejny film

Wideo Flash Studio / Film oraz Fotografia Ślubna id:14398

od 2800 do 7900 zł / całość
Jeżowe, podkarpackie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
517-877...
511-567...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery

Jesteśmy doświadczoną i profesjonalną firmą świadczącą usługi filmu ślubnego i fotografii ślubnej na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Nasza oferta obejmuje zarówno indywidualne usługi filmowe, jak i fotograficzne, a także atrakcyjne pakiety łączące obie dziedziny, z których nasi klienci mogą skorzystać w korzystnych cenach.

Nasz bogaty kilkunastoletni dorobek w branży ślubnej stanowi solidne fundamenty naszej działalności. Dzięki wielu zrealizowanym projektom, zarówno na terenie Polski, jak i podczas ślubów zagranicznych, zdobyliśmy nieocenione doświadczenie, które przekładamy na wysoką jakość naszych usług. Nasze podejście wyróżnia się swobodną atmosferą podczas pracy, dzięki czemu nasi klienci czują się zrelaksowani i komfortowo, co przekłada się na naturalne i pełne radości ujęcia. Wszystko to pozwala nam uchwycić najpiękniejsze momenty Waszego wielkiego dnia w sposób autentyczny i wyjątkowy.

Oferujemy nie tylko profesjonalne podejście i wysokiej jakości materiały, ale także wsparcie w opanowaniu stresu. Dzięki naszej empatii i zaangażowaniu, zyskujecie Państwo wyjątkowe zdjęcia i filmy, na których uwiecznione są Wasze najszczęśliwsze chwile. Nasza praca cieszy się uznaniem wśród klientów, co potwierdzają doskonałe opinie na portalach społecznościowych, w tym na Facebooku i Google.

W ramach naszej oferty proponujemy również sesje narzeczeńskie, które są doskonałą okazją do jeszcze lepszego poznania się przed tym ważnym dniem. Dodatkowo, realizujemy sesje ślubne w różnych częściach Polski, dzięki czemu możemy uchwycić Wasze piękne chwile w wyjątkowych sceneriach.

Wybierając naszą firmę, otrzymujecie Państwo gwarancję profesjonalizmu, niezapomnianych wspomnień i pełnej satysfakcji z naszych usług. Skorzystajcie z naszego doświadczenia i pasji, aby Wasz ślub stał się niezapomnianym wydarzeniem utrwalonym na zawsze w pięknych filmach i zdjęciach.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (26)
Wideo Flash Studio / Film oraz Fotografia Ślubna, Jeżowe - zdjęcie 1
Wideo Flash Studio / Film oraz Fotografia Ślubna, Jeżowe - zdjęcie 2 Wideo Flash Studio / Film oraz Fotografia Ślubna, Jeżowe - zdjęcie 3 Wideo Flash Studio / Film oraz Fotografia Ślubna, Jeżowe - zdjęcie 4 Wideo Flash Studio / Film oraz Fotografia Ślubna, Jeżowe - zdjęcie 5
Wideo Flash Studio / Film oraz Fotografia Ślubna, Jeżowe - zdjęcie 6
1 / 26

Oferta Wideo Flash Studio

Oferta nr 1

od 2800 do 7900zł/ całość

Nie mamy standardów, nie bazujemy na szablonach w związku z czym nasza cena podobnie jak oferta jest elastyczna. Zrealizujemy film taki o jakim marzysz i jaki chcecie razem z rodziną, przyjaciółmi wspólnie oglądać przez wiele lat. Za pomocą niego na nowo odżyją wspomnienia, radość, chwile wzruszenia i emocje. Zadzwoń, obejrzyj nasze realizacje, podejmij decyzję....

Łącząc usługi otrzymują Państwo korzystniejszą cenę.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadamy długoletnie doświadczenia w branży ślubnej, nasza pasja do filmowania i fotografii pomaga nam w uzyskaniu wspaniałych fotografii i ujęć szczególnie współpracując z parami które są nieśmiałe a także parami które uważają że nie umieją "pozować". Zapewnimy swobodną atmosferę pracy, pomagamy Wam w opanowaniu stresu, co przekłada się na naturalną, radość. Poznaj nas , zadbaj o najwyższą jakość materiałów, które umożliwiają powrót do tych magicznych chwil przez wiele lat.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się bogatym, kilkunastoletnim doświadczeniem w ślubnej dokumentacji oraz specjalizacją zarówno w filmie ślubnym, jak i fotografii ślubnej. Proponujemy podejście, które pozwoli nam dostosować się do potrzeb i oczekiwań. Nasza praca jest pełną pasją, naturalną i kompetentną ekspertką dla naszej wizytówki.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Nasz dorobek to kilkaset zrealizowanych ślubów, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Szczycimy się doskonałymi opiniami na portalach społecznościowych, jak Facebook i Google, co potwierdza wysoką jakość naszych usług. Nasze prace zostały docenione także na różnego rodzaju konkursach i wystawach, co stanowi dla nas powód do dumy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z Wami od przygotowań aż do zakończenia oczepin aby zapewnić reportaż z całej uroczystości będący wspaniałą pamiątką dla Was i dla Waszej rodziny. Jesteśmy pewni że z przyjemnością będziecie wracać do tych wspaniałych chwil ilekroć spojrzycie na zdjęcia czy obejrzycie film.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera dokumentację filmową i fotograficzną ślubu oraz wesela. W pakiecie udostępniamy również sesje narzeczeńskie, a także udostępnianie gotowych materiałów w postaci filmów i zdjęć.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda z filmowaniem ślubu rozpoczęła się kilkanaście lat temu, kiedy to z pasji do sztuki filmowej postanowiliśmy uwieczniać najpiękniejsze chwile Par Młodych w wyjątkowy sposób.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Nasza przygoda z fotografią podobnie jak z filmowaniem, rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Są to dwie pokrewne dziedziny które wspaniale się uzupełniają. Fotografia pozwala lepiej komponować kadry w filmie, natomiast filmowanie pobudza wyobraźnię lepiej planując kolejne kadry.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy już kilkanaście lat, co oceniamy jako nieocenione doświadczenie oraz zrozumienie potrzeb naszych klientów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy to, że możemy być świadkami cudownych chwil z Waszego życia, możemy uwieczniać te wyjątkowe momenty. Widząc Wasze wzruszenie i uśmiechy na twarzach, wiemy, że nasza praca ma wspaniałe wrażenie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie filmowym i fotograficznym, który zapewnia doskonały obraz i dźwięk. Dzięki temu możemy uzyskać każdy detal Waszego ślubu w najlepszym wykonaniu.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie wyposażenie techniczne jest kluczowe dla uzyskania wysokiej jakości materiałów. Jako profesjonaliści wiemy, że oprogramowanie sprzętowe i oprogramowanie wspierające są wsparciem do tworzenia filmów i zdjęć, które będą zachwycały przez lata.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę świadczymy w dwuosobowym zespole współpracującym, doświadczonego operatora filmowego i fotografa ślubnego. Dzięki temu tworzymy pamiątkę która uzyskała uznanie już kilkuset par młodych.

Jak ubieramy się na wesele?

Stawiamy na profesjonalizm, dlatego ubieramy się odpowiednio do okazji. Na weselu pracujemy w eleganckich strojach, aby być dyskretnymi.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniamy w formie plików, na pendrive oraz prywatnych filmów online dzięki czemu łatwo udostępnicie je rodzinie i znajomym, dzięki.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniamy w formie cyfrowej na pendrive oraz w postaci prywatnej galerii online zabezpieczonej hasłem co daje Wam łatwy dostęp do fotografii z Waszego ślubu.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania zależy od skali projektu, ale zapewniamy, że warto czekać na wyjątkowe przeżycia. Przeważnie jest to okres od 1 do 4 miesięcy

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy stosowne dokumenty dla fotografowania i filmowania w kościołach oraz innych miejscach uroczystości ślubnych. Dzięki temu możemy uwiecznić każdą chwilę Waszego ślubu.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona. Dodatkowo na bieżąco pogłębiamy swoją wiedzę wraz ze zmieniającymi się przepisami wymaganiami stawianymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla nas idealne zdjęcie to takie, które oddaje nie tylko wygląd, ale także emocje i atmosferę danej chwili. To ujęcie, które przywołuje piękne wspomnienia i wzruszenia, nawet po latach.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbardziej lubimy uwieczniać emocje podczas ceremonii ślubnej oraz niesamowitą radość podczas wesela. To właśnie te momenty są dla nas wyjątkowe i pełne magii.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, zrealizujemy dla Was sesję zagraniczną! Jesteśmy gotowi uwiecznić Waszą miłość w atrakcyjnych sceneriach każdego zakątka świata, gdzie tylko sobie zażyczycie.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pary Młode najczęściej wybierają plenery, takie jak romantyczne zabytki, urokliwe parki, plaże czy góry. Chętnie doradzimy i podpowiadamy miejsca, które pasują do Waszego stylu.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę, to malowniczy stary zamek, który nadał naszym ujęciom wyjątkowego klimatu i romantycznego charakteru.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz styl pracy to wspieranie profesjonalizmu kreatywnością. Staramy się uchwycić naturalne, spontaniczne chwile, dbając jednocześnie o estetykę i kompozycję każdego wrażenia.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu to wyjątkowe podejście do każdej pary, zachęcanie do spontanicznych tańców i radości oraz dbanie o atmosferę, która sprawi, że goście nie będą mogli usiedzieć przy stołach.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Dla nas inspiracją i przykładem do naśladowania są wybitni twórcy filmowi i fotografowie, którzy potrafią wydobyć piękno z każdej chwili i tworzą niesamowite historie za pomoc obrazu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jesteśmy elastyczni i gotowi spersonalizować naszą usługę tak, aby idealnie wykorzystać potrzeby i oczekiwania. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki atmosferyczne znacznie ograniczają możliwości ale zawsze staramy się je wykorzystać w kreatywny sposób aby oddać piękny nastrój tego dnia.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, słabe oświetlenie nie stanowi dla nas problemu. Nasz sprzęt umożliwia nam pracę w trudnych warunkach dzięki możliwościom sprzętu i naszym umiejętnościom , dzięki temu uzyskujemy świetne wyniki, nawet w trudnych warunków oświetleniowych.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Aktualne trendy w fotografii ślubnej to przede wszystkim naturalność, pastelowe kolory, wykorzystanie światła oraz nieszablonowe podejście, które pozwalają uchwycić autentyczne emocje.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych to krótsze formy, szybkie montaże, wykorzystanie muzyki i dźwięków, które dodają dodatkowe wartości do materiału.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę zabralibyśmy nasz sprzęt filmowy i fotograficzny, aby uwieczniać piękno wysp oraz chwile spędzone razem. Oczywiście nie zapomnimy też o zapasie jedzenia i wody!

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Naszą ulubioną książką jest „Sto lat samotności” Gabriela Garcíi Márqueza, następny film „Forrest Gump” Roberta Zemeckisa, a także serial „Gra o tron” Davida Benioffa i DB Weissa.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Wideo Flash Studio (10)

Wideo Flash Studio / Film oraz Fotografia Ślubna id:14398
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Nowosielec
Data dodania: 27-03-2021

Świetny kamerzysta i fotograf! Wspaniała współpraca oraz rewelacyjne efekty !!! Co tu dużo pisać... Każdy już wie, że jesteście najlepsi 😀 Sławek, dziewczyny... Dziękujemy. 😉

Sławek
01-04-2021

Dzięki Rafał. Mega sie z Wami pracowało 😉

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-02-2020
Rzeszów
Data dodania: 28-01-2021

Bardzo udana sesja, świetne zdjęcia , bardzo dziękuje za utrwalenie tych chwil

Sławek
02-02-2021

Dzięki Michał :)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Rzeszów
Data dodania: 31-12-2020

Zdjęcia z duszą. Plenerowe wyszły przepięknie. Polecam gorąco

Sławek
02-02-2021

Dzięki Patrycja, pozdrawiamy

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Kraków
Data dodania: 30-11-2020

Szybko, profesjonalnie i sympatycznie. Bardzo dobra współpraca i kontakt

Sławek
02-02-2021

Dziękuję i mam nadzieję że będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać ;)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2020
Poznań
Data dodania: 02-11-2020

Polecamy wszystkim Młodym Parom! Piękny film ślubny, który na pewno będzie pamiątką na lata.

Sławek
03-11-2020

Dzięki Ania

D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Rzeszów
Data dodania: 29-09-2020

Super kontakt. Świetnie zmontowany film z wesela, bardzo ładne zdjęcia, nic dodać nic ująć :)

Sławek
29-09-2020

Dziękujemy 😊

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-06-2020
Poznań
Data dodania: 31-08-2020

Mieliśmy możliwość współpracować z tą Firmą i jesteśmy mega zadowoleni z efektów. Znakomity fotograf po prostu!

Sławek
29-09-2020

Dziękujemy 😊

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Rzeszów
Data dodania: 24-02-2020

Polecam! Zdecydowanie najlepsza ekipa jeśli chodzi o wspaniałe ujęcia tego wyjątkowego dnia. Po prostu numer ONE ! Bardzo miłe podejście do klienta, współpraca jak z dobrymi znajomymi. Dbałość o każdy detal. Cały reportaż przyjemny w oglądaniu, cieszy każde ujęcie. Piękne zdjęcia wspaniała kolorystyka oddające klimat i emocje.
Dziękujemy

Sławek
26-02-2020

Śliczne dzięki, pracować z takimi ludźmi to czysta przyjemność - pozdrawiamy

Pokaż więcej opinii

Kontakt Wideo Flash Studio

Nazwa firmy: Wideo Flash Studio
NIP: 8652348934
Imię i nazwisko: Aneta Leśniewska
Adres: Jeżowe, , 37-430, woj. podkarpackie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 17:00 Wt: 09:00 - 17:00 Śr: 09:00 - 17:00 Cz: 09:00 - 17:00 Pt: 09:00 - 17:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
517-877...
511-567...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12006
Zadzwoń
517-877...
511-567...
Napisz

Popularne miasta w okolicy