Fotograf na wieczór panieński id:31546

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (3)
Sopot, pomorskie
Data dodania: 17-10-2017
Liczba odwiedzin: 386

Oferta Pozostałe Sopot

NASZA OFERTA:

– Fotograf na Wieczór Panieński w Sopocie – Szukacie niebanalnego pomysłu na prezent na wieczór panieński waszej koleżanki? Zdjęcia z wieczoru panieńskiego sprawią, ze wasz wieczór będzie wyjątkowy i niezapomniany! Jeśli chcecie się dobrze bawić w świetnej atmosferze, wybierzcie najlepszego Fotografa na Wieczór Panieński w Sopocie! Podczas sesji wykonujemy nie tylko zdjęcia wspólne wszystkich uczestniczek, ale również zdjęcia w mniejszych grupach i zdjęcia indywidualne przyszłej Panny Młodej oraz innych uczestniczek imprezy. Sesja Fotograficzna na waszym Wieczorze Panieńskim odbywa się w plenerach na terenie pięknego Sopotu.

– Mobilna wizażystka– sprawcie aby Wasza przyszła Panna Młoda wyglądała w tym dniu olśniewająco! Nasza Mobilna Wizażystka wykona przyszłej Pannie Młodej profesjonalny, trwały makijaż, dzięki któremu poczuje się Ona jak księżniczka! Makijaż świetnie sprawdzi się do Wieczoru Panieńskiego, w którym będziecie miały wymyślony temat przewodni. Gatsby style lub Pin Up Girls to często wybierane style na Wieczór Panieński w Sopocie. Profesjonalny makijaż będzie wtedy zwieńczeniem stylizacji waszej przyszłej Panny Młodej!

– Dekoracje miejsc – W Trójmieście jest wiele pięknych miejsc gdzie można zorganizować Wieczór Panieński. Najczęstszym miejscem w Trójmieście wybieranym przez dziewczyny organizujące Wieczór Panieński są sopockie restauracje i kluby. Często, dzięki dekoracjom miejsca te nabierają unikatowego charakteru.

– Rezerwacje hotelów, spa, limuzyn, wizyta u kosmetyczki, wypad na kręgle, paintball – chcecie obejść żmudne i pochłaniające czas załatwianie rezerwacji? Chcecie być na 100% pewnie, że wszystko będzie załatwione i nie zaskoczy Was nic niespodziewanego? – poproście o pomoc – z pewnością znajdziemy dogodne dla Was miejsce i będziecie miały „spokojną głowę” podczas imprezy.

– Organizacja tematu przewodniego wieczoru panieńskiego – nie masz pomysłu na temat przewodni? Nie wiesz co jest teraz na czasie ? Może wybór Pin Up Girls lub Great Gatsby style będzie dla Was dobrym wyborem? Znajdziemy dla Was odpowiednie rekwizyty, w których będziecie wyglądać na prawdę stylowo !

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Fotograf na wieczór panieński Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Fotograf na wieczór panieński id:31546
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Ramona
Ramona
(5)
Dodano: 18-10-2017
Data imprezy: 11-02-2017
Miejscowość: Warszawa
Z całego serca polecam Bognę! To artystyczna dusza z głową pełną wspaniałych pomysłów :)
ANGELINA
ANGELINA
(5)
Dodano: 17-10-2017
Data imprezy: 17-10-2017
Miejscowość: Sopot
Polecam!!!Bogna to osoba odpowiednia na tym stanowisku. Fotki super, pamiatka na cale zycie
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 17-10-2017
Data imprezy: 29-07-2017
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Koleżanka poleciła mi Bognę jako osobę najlepszą w swoim fachu do wykonania zdjęć na wieczorze panieńskim :)
Teraz ja mogę polecać ją z całego serca innym koleżankom.
Panna młoda była zachwycona niespodzianką w postaci sesji i ma świetną pamiątkę z tego wieczoru.
Co ważne, Bogna pomysły na zdjęcia wymyśla "od tak" a efekt jest powalający :)

Dane kontaktowe

Fotograf na wieczór panieński
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Sopot
Kod:80-001

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.