Zobacz zdjęcia (3)
Wine Concierge - profesjonalna degustacja win - elegancka atrakcja., Poznań - zdjęcie 1
Wine Concierge - profesjonalna degustacja win - elegancka atrakcja., Poznań - zdjęcie 2 Wine Concierge - profesjonalna degustacja win - elegancka atrakcja., Poznań - zdjęcie 3
1 / 3

Wine Concierge - profesjonalna degustacja win - elegancka atrakcja. id:45360

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

WINE CONCIERGE - nowa jakość na polskim rynku weselnym !!!

Co to takiego WINE CONCIERGE?
- profesjonalna obsługa sommelierska prowadzona przez doświadczoną kadrę
- prowadzenie degustacji, warsztatów, eventów, imprez integracyjnych, szkoleń biznesowych
- pomoc przy projektowaniu, aranżowaniu i wyposażaniu piwniczek na wina
- autorska selekcja win najbardziej znanych i cenionych domów winiarskich całego świata
- szeroki wachlarz cenowy win dostosowany do możliwości i oczekiwań każdego klienta
- sprzedaż i wynajem specjalistycznych urządzeń do serwowania i przechowywania win (dyspensery, winiarki, wine bary, modułowe systemy regałów, klimatyzatory do piwniczek, etc.)
- ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży winiarsko-eventowo-szkoleniowej

Dlacz ego warto wybrać naszą firmę?
Ponieważ proponujemy wyjątkową atrakcję na Państwa weselu, czyli elegancką oprawę w formie degustacji win dla Waszych gości. Nasze stoisko to miejsce, gdzie Wasi goście nie tylko będą mogli napić się znakomitego wina, serwowanego w odpowiednich warunkach, w odpowiedniej temperaturze, ale też poznać wina, ich pochodzenie, szczepy i historię producentów. Nie musimy ograniczać się do jednego czy dwóch rodzajów, dzięki temu, że płacicie tylko za faktycznie zużyte butelki nie musicie zastanawiać się ile powinniście ich zakupić. Dzięki temu, że wybieracie zarówno nasze wina, jak i obsługę możecie liczyć na najlepsze ceny - wszystkie wina oferujemy Wam z 20% rabatem.
Jesteśmy przekonani, że wino dobrze dobrane smakowo i jakościowo znacząco wpływa na podniesienie prestiżu i dobrego samopoczucia w trakcie jak i po uroczystości weselnej.
Wino to słońce, radość, uśmiech, ogromna pasja i odwzajemniona miłość skupiona w jednym miejscu. To niesamowity trunek który sprawia, że dobry humor szybko pojawia się na twarzach Państwa gości. Dzięki naszej wiedzy, pogodnemu usposobieniu, wysokiej kulturze osobistej i doświadczeniu zabierzemy wszystkich uczestników Państwa wesela w niezapomnianą podróż po różnych zakątkach świata zaskakując tym samym nawet największych malkontentów.
Kim jesteśmy?

Pochodzimy z Poznania a właścicielem marki WINE CONCIERGE jest działająca od 1998 na polskim rynku firma winiarska Wielkie Wina Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się importem i dystrybucją markowych win z całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem tych pochodzących z basenu morza Śródziemnego. Oferujemy na zasadach wyłączności bardzo profesjonalne i ekskluzywne rozwiązania do przechowywania i serwowania win francuskiej marki EuroCave. Posiadamy znajdujące się w Poznaniu i Warszawie salony sprzedaży składające się z winoteki i showroomu. Swoje usługi świadczymy jednak na terenie całego kraju. W naszym portfolio znajduje się kilkaset etykiet, dzięki czemu możemy fachowo dobrać odpowiednią jakość i cenę do oczekiwań i budżetu naszego klienta.
Czym się wyróżniamy?
Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalistyczny dyspenser do serwowania win marki EuroCave. Wyposażony w osiem kraników umożliwia jednoczesne serwowanie ośmiu różnych butelek wina posiadających idealną świeżość, jakość i temperaturę.
Od ponad 20 lat zajmujemy się tym cudownym i magicznym trunkiem jakim jest wino. Od wielu lat prowadzimy imprezy winiarskie, niosąc przy tym wiele radości, ale i szczyptę wiedzy. Dlatego uważamy, że profesjonalna degustacja win to wyjątkowa atrakcja, która na całe życie pozostanie w pamięci nie tylko Pary Młodej ale i wszystkich uczestników wesela!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie aby nas poznać jest oczywiście bezpłatne. Odwiedzając nas w którymś z naszych salonów, będziecie mieli możliwość poznania nas i naszych win. Podczas takiego spotkania, będziecie mieli okazję spróbować proponowane przez nas wina, aby mieć pewność co do ich jakości i smaku.

Języki obce, którymi się posługujemy.

W naszym zespole mamy osoby mówiące po angielsku, niemiecku, francusku i włosku. Ale przy winie porozumiemy się w każdym języku świata.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Sam pomysł stolika degustacyjnego podczas wesela jest oryginalnym pomysłem, To nie jest atrakcja, którą wszyscy goście znają i widzieli ją na każdym wcześniejszym weselu. Natomiast jej elegancja i fakt, że sprawi radość praktycznie każdemu uczestnikowi wydarzenia, powoduje, że warto się nad nią poważnie zastanowić. Degustacja prowadzona przez nas to profesjonalizm i doświadczenie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Mamy to niebywałe szczęście, że nasza praca jest naszą pasją. Często słyszymy, że prowadząc degustację win, mamy najprzyjemniejszą pracę pod słońcem i musimy się z tym zgodzić.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście to jak będzie wyglądała degustacja na Waszym weselu, zależy od Was. Możecie wybrać ilość, rodzaj win, budżet jaki chcecie na nie przeznaczyć, godziny w których będzie prowadzona degustacja - my natomiast swoim doświadczeniem wspomożemy Was, aby efektem było niezapomniana atrakcja.

Opinie Wielkie Wina Sp. z o.o. Sp.k (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Wielkie Wina Sp. z o.o. Sp.k

Nazwa firmy: Wielkie Wina Sp. z o.o. Sp.k
NIP: 7811903567
Imię i nazwisko: Krzysztof Pempera
Adres: Poznań, ul. Olsztyńska 2, 64-416, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1432

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie