Wiśniowe Śluby - Oprawa muzyczna - skrzypce, harfa, trąbka, sopran id:29907

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 27-07-2017
Liczba odwiedzin: 250

Oferta

Dzień dobry,
Jestem profesjonalnym muzykiem, który prowadzi Agencję ślubną, która od wielu lat zajmuje się oprawą muzyczną uroczystości. Współpracuję tylko z najlepszymi muzykami, którzy mają doświadczenie w graniu na ceremoniach ślubnych zapewniając niezapomnianą oprawę muzyczną tego wyjątkowego wydarzenia.

Oprócz uroczystości ślubnych w kościele oraz ceremonii plenerowych możliwe jest również granie podczas składania życzeń oraz w trakcie obiadu weselnego. Liczba instrumentalistów podczas uroczystości zależy od Państwa, możliwości wyboru są nieograniczone. Szczególnie polecam: kwartet smyczkowy w połączeniu z harfą, wokalistów, trębaczy. Mamy także swojego organistę (z własnym instrumentem na śluby plenerowe).
Repertuar muzyczny jest bardzo szeroki i pomogę Państwu wybrać utwory na Ślub.

Na życzenie Pary Młodej kwartet smyczkowy zaaranżuje ulubioną piosenkę i wykona ją podczas ślubu, lub w trakcie pierwszego tańca. Może też zagrać solo lub z wokalistką piosenkę w trakcie podziękowań dla rodziców w trakcie wesela.

Proponuję również profesjonalny zespół weselny, który gra na żywo na najwyższym poziomie i gwarantuje świetną zabawę na parkiecie. Wykonuje znakomite aranżacje największych tanecznych hitów oraz posiada własne nagłośnienie i oświetlenie.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Wiśniowe Śluby - Oprawa muzyczna - skrzypce, harfa, trąbka, sopran
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.