Wiśniowe Śluby - Oprawa muzyczna - skrzypce, harfa, trąbka, sopran id:29907

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 27-07-2017
Liczba odwiedzin: 167

Oferta

Dzień dobry,
Jestem profesjonalnym muzykiem, który prowadzi Agencję ślubną, która od wielu lat zajmuje się oprawą muzyczną uroczystości. Współpracuję tylko z najlepszymi muzykami, którzy mają doświadczenie w graniu na ceremoniach ślubnych zapewniając niezapomnianą oprawę muzyczną tego wyjątkowego wydarzenia.

Oprócz uroczystości ślubnych w kościele oraz ceremonii plenerowych możliwe jest również granie podczas składania życzeń oraz w trakcie obiadu weselnego. Liczba instrumentalistów podczas uroczystości zależy od Państwa, możliwości wyboru są nieograniczone. Szczególnie polecam: kwartet smyczkowy w połączeniu z harfą, wokalistów, trębaczy. Mamy także swojego organistę (z własnym instrumentem na śluby plenerowe).
Repertuar muzyczny jest bardzo szeroki i pomogę Państwu wybrać utwory na Ślub.

Na życzenie Pary Młodej kwartet smyczkowy zaaranżuje ulubioną piosenkę i wykona ją podczas ślubu, lub w trakcie pierwszego tańca. Może też zagrać solo lub z wokalistką piosenkę w trakcie podziękowań dla rodziców w trakcie wesela.

Proponuję również profesjonalny zespół weselny, który gra na żywo na najwyższym poziomie i gwarantuje świetną zabawę na parkiecie. Wykonuje znakomite aranżacje największych tanecznych hitów oraz posiada własne nagłośnienie i oświetlenie.

Specjalizacja:

  • zespół muzyczny
  • muzyka w Kościele
  • DJ/prezenter
  • wodzirej
  • soliści

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wiśniowe Śluby - Oprawa muzyczna - skrzypce, harfa, trąbka, sopran
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz

Nowe ogłoszenia