Zobacz zdjęcia (5)
With-You Fotografia wyjątkowych momentów, Rzeszów - zdjęcie 1
With-You Fotografia wyjątkowych momentów, Rzeszów - zdjęcie 2 With-You Fotografia wyjątkowych momentów, Rzeszów - zdjęcie 3 With-You Fotografia wyjątkowych momentów, Rzeszów - zdjęcie 4 With-You Fotografia wyjątkowych momentów, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

With-You Fotografia wyjątkowych momentów id:24891

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Pod nazwą With-You kryje się młoda mężatka pełna pasji, pomysłów i inspiracji. Mgr grafiki komputerowej, dla której praca stała się nieustającą pasją połączoną z ciągłym dążeniem do perfekcji w tym co robi. Co sprawia, że przez tyle lat fotografia ciągle jest dla mnie tak pasjonująca? To Wy, drodzy narzeczeni! Bo wasza miłość, ciekawość i wspólne cele są dla mnie motorem do działania i życzę sobie, że nie zmieni się to przez długie lata!

Oferta:
With-You to fotografia wyjątkowych momentów, do których niewątpliwie należy dzień Waszego ślubu! Sama niedawno przeżywałam stres związany z tym dniem dlatego wiem jak ważne jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, tak aby goście i para młoda byli zadowoleni, a wszystko było perfekcyjne. Jeśli szukacie fotografa, który w kadrze potrafi uchwycić spontaniczne chwile wzruszenia, radości to trafiliście w dobre miejsce! W trakcie pracy staram się w dyskretny sposób dokumentować Wasz Dzień bo to Wy i Wasi goście jesteście w tym dniu na pierwszym planie.Każda sesja jest wyjątkowa i niepowtarzalna, możemy zwariować i zrobić coś co będzie wywoływało uśmiech na waszych twarzach.

Zastanawiacie się jak w wirze przygotowań do ślubu urozmaicić swój czas? Nic prostszego, w ofercie posiadam sesje narzeczeńskie, które w świetny sposób scalą tą wyjątkową uroczystość, a dla was będzie to piękna pamiątka na całe życie! Nie zapominajmy, że narzeczeństwo jest także pięknym czasem, czemu więc nie moglibyście uchwycić także tych chwil? Jeśli macie pasje, zainteresowania może być to świetna okazja na zrobienie sesji tematycznej.

W ramach pakietu ślubnego dostaniecie zdjęcia dopieszczone obróbką graficzną zapisane na pamięci Pen Drive w zaprojektowanej specjalnie dla Was okładce.
Zdjęcia w formie fotoksiążki w eleganckiej oprawie.

Jeśli zainspirowała Was sesja pełna ciekawych wrażeń i pomysłów piszcie śmiało!

Fotograf wyjątkowych momentów With You

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rzeszów, , 38-200, woj. podkarpackie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 16:00 Wt: 10:00 - 16:00 Śr: 10:00 - 16:00 Cz: 10:00 - 16:00 Pt: 10:00 - 16:00 Sb: 10:00 - 16:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1050

Popularne miasta w okolicy