Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

WM - DJS TWOJA IMPREZA = NASZA PASJA id:22090

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 13-07-2016
Liczba odwiedzin: 526

Oferta

CZEMU WM-DJS ?

WYJĄTKOWY STYL
Wyróżniamy się klasą i oryginalnością w prowadzeniu imprez. Dzięki temu, że występujemy w większości w składzie minimum 2 osobowym (dj+konferansjer) każdy z nas może skupić się wyłącznie na swoim zadaniu i wykonać je jak najlepiej. Współpracujemy z akordeonistą, saksofonistą oraz bębniarzem. Żywy instrument połączony z naszym 14 letnim doświadczeniem tworzy mieszankę porywającą do tańca każdego.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny tak aby dopasować się idealnie do wymagań naszych klientów. Wiemy, że impreza powinna być w pełni zindywidualizowana, nietypowa i nieszablonowa. Nie chcemy żeby Wasze przyjęcie było czymś co goście widzieli już wielokrotnie. Wspólnie z Wami opracujemy unikalny plan uroczystości, odzwierciedlający Wasze upodobania, pomysły oraz konkursy.

SPRZĘT I OŚWIETLENIE
Pracujemy tylko na zaufanym sprzęcie marki RCF, HK Audio, Martin, Colorstage, Pioneer, Showtec. Zdajemy sobie sprawę, że dźwięk i światło to istotny element idealnej imprezy dlatego też oferujemy Państwu ruchome głowy, skanery, laser z pełną animacją, pary led, led bary, dekoracje sali światłem. Zawsze mamy ze sobą sprzęt backupowy a więc w razie awarii jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność.

DOŚWIADCZENIE
Na rynku jako Dj`e działamy od 14 oraz 10 lat. Setki zagranych imprez od okolicznościowych po klubowe daje nam przewagę nad innymi. Można nas usłyszeć na żywo w kilku miejscach. Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie.

WESELA MIĘDZYNARODOWE
Mówimy płynnie w języku angielskim oraz niemieckim. Nasze doświadczenie w prowadzeniu tego typu wesel pozwala nam doskonale dopasować się do wymagań klientów zagranicznych. Jesteśmy do tego przygotowani zarówno od strony muzycznej jak i konferansjerskiej.

KOSZTY
Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego wydarzenia, dobieramy oświetlenie i nagłośnienie do Państwa budżetu oraz wielkości sali. Jednak staramy się aby każde przyjęcie było wyjątkowe, a co za tym idzie dobrze oświetlone i nagłośnione.


Zainteresowała Cię nasza oferta ?
Nic prostszego!
Skontaktuj się z nami.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Instrumenty

  • Saksofon

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

WM - DJS TWOJA IMPREZA = NASZA PASJA
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź

Nowe ogłoszenia