DJ'*Turek* & Wodzirej & Akordeonista id:18609

od 3300 do 3800 zł / wesele
Suwałki, podlaskie
(39)
Dodaj opinię
508-037...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

 • Akordeon
Witam!!!

Jestem DJ-em - wodzirejem - akordeonistą - konferansjerem - muzykiem samoukiem od 10 lat. Przez 5 lat sam prowadzę wesela i naprawdę udaje mi się to bardzo dobrze, co można zobaczyć po szczerych opiniach. Na weselu powinno być wesoło i z humorem dla gości i mlodych. Zabawy mam śmieszne, ale nie zbreźne.

Prowadzę przyjęcie weselne z profesjonalnym stylu. Od powitania gości na sali i młodej pary wraz z rodzicami i świadkami. 100 lat, paczka dla młodych, pierwszy taniec, zabawy, konkursy, oczepiny i biesiada przy stołach między czasie. Śpiew przy akordeonie piosenek biesiadnych, takich, żeby każdy znał i również ze mną śpiewał.

Muzyka grana do tańca jest dopasowana do gości, nie tylko do państwa młodych gustu. Repertuar od polskich przebojów rockowych i czasami disco polo po latyno-amerykanskie klimaty oraz stare szlagiery lat 80' i 90'.

Oferta weselna obejmuje:

- nagłośnienie i oświetlenie - profesjonalne
- gra na akordeonie i śpiew przy stołach biesiadnych
- prowadzenie całej imprezy (zabawy,konkursy,oczepiny,tańce integracyjne)
- marsze weselne z domów pana i pani młodej tzw. wypusty (akordeon) - płatne dodatkowo
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Dj na wesele Suwałki

Oferta

Oferta na rok 2019r.
od 3300 do 3800 / wesele
Cena jest uzależniona od miejsca wesela, wypustów na weselu oraz godz. grania
Oferta na 2020r
od 3500 do 4000 / dzień
Cena obejmuje lokalizację Suwałk i okolic. Powyżej 50 km od Suwałk dochodzą koszty dojazdu i noclegu.
Oferta całościowa
od 3700 do 4000 / wesele
Cenę jest najlepiej uzgodnić telefonicznie

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (39)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ'*Turek* & Wodzirej & Akordeonista id:18609
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 39 opinii
M
Marta i Jim
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Suwałki
Data dodania: 08-10-2018
Ģodny polecenia Dj. Nasze wesele było międzynarodowe i wydawałoby sie, że "ciężki orzech do zgryzienia" ale Dj Artur"Turek" dal z siebie wszystko, aby wszystkich zadowolić. Nasi goście (polscy i zagraniczni) bawili się świetnie. Reprtuar muzyczny dopasowany byl do kazdego. Każdy gosc znalazl cos dla siebie. Dużym plusem Dj'a jest umiejętność grania na akordeonie, która utrzymuje tradycję polską przy weselnych przyśpiewkach. Dziękujemy bardzo za super wesele i świetną zabawę. Zdecydowanie wybralibysmy tego Dj'a jeszcze raz Pozdrawiam serdecznie.
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Sokółka
Data dodania: 07-09-2018
Z czystym sumieniem polecamy Artura każdemu kto chce mieć udane wesele. Świetne zabawy i konkursy, dużo śmiechu, goście byli zachwyceni. Do dziś wspominamy zabawę "z pudełkiem", nieźle się wszyscy uśmialismy :) znajomi mówili, że nigdy tak dobrze nie bawili się na weselu jak u nas, a to zasługa naszego dj'a. Chętnie oglądamy filmiki nagrane przez gości, gdzie tańczymy "układ" Artura. Świetnie to wyglądało ☺ Artur wielkie dzięki, naprawdę dobra robota!
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Poznań
Data dodania: 30-08-2018
Pomimo odległości udało się wszystko ogarnąć dogadać się z Panem Arturem we wszystkim tak jak chcieliśmy tak było poprowadzone wesele śpiew przy akordeonie super, zabawy konkursy, szkoda że doba jest tak krótka kaDy z chęcią jeszcze by się bawił przy tak super muzyce :) z chęcią byśmy to powtorzyl z tym DJ :)
O
Ola i Leszek
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Bialystok/Borki
Data dodania: 28-08-2018
Cudowny Dj,z powolaniem,znajacy sie na swojej pracy .Przejechal troche kilometrow,zeby zgrac na naszym weselu i sprawil,ze nikt nie chcial schodzic z parkietu. Styl dopasowany do wszystkich gosci. Cudowna zabawa,super konkursy,wszystko tak jak chcielismy i tak jak z nami Artur ustalal. Polecamy
M
Monika&Kuba;
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Suwałki
Data dodania: 24-07-2018
Z pełną świadomością polecamy Artura dla każdego na wesele i nie tylko, jego hasło "wodzirej dla wymagających" jest jak najbardziej w pełni uzasadnione, rozrusza każdą imprezę a muzykę i zabawy dopasuje dla każdego i zapewni wspaniałą zabawę do białego rana, my ze swojej strony bardzo dziękujemy za udaną zabawę i mamy nadzieję , że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję razem się bawić. Pozdrawiamy i jeszcze raz gorąco i szczerze POLECAMY!!
L
Lidia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2018
Augustów
Data dodania: 11-07-2018
Szczerze polecamy Artura i jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę weselną! Wesele poprowadzone w taki sposób, że żal było gości odrywać od tańca na jedzenie ;) Muzyka dobierana tak, że zadowoliła gości pomimo ich różnorodności (mix kulturowy), a animacje taneczne, biesiady przy stole oraz zabawy na oczepinach wciągnęły i rozbawiły wszystkich. Było fantastycznie, muchas gracias!
B
Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Augustów
Data dodania: 15-06-2018
Genialny wybór na własne wesele. Bardzo konkretny, pomysłowy i zabawny. Wspaniały kontakt z młodymi, wspaniały kontakt z gośćmi weselnymi. Z racji na obecność kilku zespołów muzycznych w rodzinie, poprzeczka była postawiona bardzo wysoko ale Artur sprostał wszystkiemu i ustawił poprzeczkę na jeszcze wyższym poziomie :) Do teraz jestem pod wrażeniem, jak jedna osoba może tak dobrze ogarnąć wszystkich i sprawić im tyle radości. Tak trzymaj!
I
Iza i Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-05-2018
Szelment
Data dodania: 03-06-2018
Fantastyczny DJ i Wodzirej, którego każdy nie mógł się nachwalić. Idealnie poprowadzone wesele od początku do końca z dużą dozą żartów i dobrej muzyki. Elastyczny, potrafiący dostosować się do warunków na sali oraz znający ogromną ilość piosenek. Ogromną zaletą jest to, że Artur gra na akordeonie. Świetna biesiada i bajeczna zabawa taneczna. Szczerze polecamy i drugi raz sami też byśmy go wybrali :)
Pokaż więcej opinii
Artur DJ TUREK

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:DJ' Wodzirej - akordeonista - Artur Wasilewski
Imię i nazwisko:Artur Wasilewski
Adres:Suwałkiul. ul. Kowalskiego 24/26
16-400woj. podlaskie
508-037...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 26-01-2016, liczba odwiedzin: 4173
Telefon
508-037...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie