Zobacz zdjęcia (10)
wodzirej, oprawa muzyczna, taniec w chmurach, dekoracja sali światłem, Giżycko - zdjęcie 1
wodzirej, oprawa muzyczna, taniec w chmurach, dekoracja sali światłem, Giżycko - zdjęcie 2 wodzirej, oprawa muzyczna, taniec w chmurach, dekoracja sali światłem, Giżycko - zdjęcie 3 wodzirej, oprawa muzyczna, taniec w chmurach, dekoracja sali światłem, Giżycko - zdjęcie 4 wodzirej, oprawa muzyczna, taniec w chmurach, dekoracja sali światłem, Giżycko - zdjęcie 5
wodzirej, oprawa muzyczna, taniec w chmurach, dekoracja sali światłem, Giżycko - zdjęcie 6
1 / 10

wodzirej, oprawa muzyczna, taniec w chmurach, dekoracja sali światłem id:5084

3500 zł / wesele
Giżycko, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
501-314...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

Wspólnie z Kamilem tworzymy zwariowany duet, on gra ja rozbawiam gości. Kiedy goście pod wpływem muzyki sami dobrze się bawią nakręcamy wesele muzycznie we dwoje. Współpracujemy ze sobą prawie że od samego początku projektu pod nazwą NASZWODZIREJ.

Prywatnie przyjaźnimy się od pierwszej klasy podstawówki…. (czyli długo☺ bez szczegółów ile to lat ), choć z pozoru nie wielkie ma to znaczenie to jednak my w tym zauważamy wiele plusów. Jesteśmy ze sobą zgrani…

Muzyka na weselu ….. pewnie się przyda ☺

Muzyka grana przez nas jest konsultowana z przyszłymi nowożeńcami. Staramy się by muzyka była swoistą podróżą po epokach i gatunkach muzycznych , tak żeby każdy z weselników znalazł coś dla siebie. Muzykę dopasowujemy do sytuacji na weselu , mówiąc potocznie czytamy z gości przy czym chcą się bawić. Na weselu unikamy muzyki hip –hop i wszelkich odmian muzyki klubowej , uważamy że muzyka na weselu musi być uniwersalna dla każdej grupy wiekowej. Wyjątkiem może być życzenie pary młodej o kilka ich ulubionych piosenek. Para młoda może nam przygotować listę utworów, które chcieliby żeby się pojawiły na weselu.

Zabawa w trakcie weselicha….

Scenariusz wesela ustalamy wspólnie z Wami na przed weselnych spotkaniach. Naszym zadaniem na weselu jest nakręcenie gości do zabawy gdy Ci z jakiś powodów zbyt długo zasiądą przy talerzu☺. Po każdym posiłku wychodzimy do stołów i mamy w tym tylko jeden cel…. Każdy po jedzeniu robi się leniwy i potrzebuje kogoś kto go poderwie do zabawy…. Angażujemy do zabaw jak największą liczbę gości dbając o to by wyszli z wesela zadowoleni i wytańczeni. Gdy goście się bawią w trakcie bloku tanecznego my im w tym nie przeszkadzamy.

Dzieci na weselu

O dzieciach nie zapominamy, jeżeli na weselu jest więcej niż 5 maluchów. Przygotowujemy dla nich oddzielny blok 20 minutowy z animacjami. W trakcie wesela wszystkie zabawy, które się odbywają są tak zrobione, że bez obaw mogą dołączyć do nich dzieci.

Oczepiny:

Zabawy oczepinowe wybieramy wspólnie z Wami. Nasze oczepiny trwają od 30 do 40 minut. Ten czas gwarantuje nam to, że nie wynudzimy gości.

Sprzęt:

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem nagłośnieniowym który jest w stanie nagłośnić wesele do 250 osób. Nagłośnienie jest cały czas odświeżane i serwisowane. W razie awarii sprzętu w trakcie wesela posiadamy zawsze drugi komplet na samochodzie… przezorny ubezpieczony… Oświetlenie którym dysponujemy są to ruchome głowy oraz elementy do dekoracji sali światłem. Głowy są sterowane z konsoli DJ co daje nam możliwości robienia fajnych efektów w trakcie stałych jak i dynamicznych elementów wesela. W przypadku gdy zabraknie prądu na weselu posiadamy własne zasilanie awaryjne na samochodzie w formie agregatu.

wodzirej, oprawa muzyczna, taniec w chmurach, dekoracja sali światłem - film 1 wodzirej, oprawa muzyczna, taniec w chmurach, dekoracja sali światłem - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Idlawas Paweł Grzeszczak

Oferta nr 1

3500zł/ wesele

Cena zawiera :
- zabawę bez ograniczenia czasowego
- ciężki dym do pierwszego tańca
- dekoracje sali światłem

Opinie Idlawas Paweł Grzeszczak (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Idlawas Paweł Grzeszczak

Nazwa firmy: Idlawas Paweł Grzeszczak
NIP: 8451769793
Imię i nazwisko: Paweł Grzeszczak
Adres: Giżycko, ul. 3 Maja 11/8, 11-500, woj. warmińsko-mazurskie
501-314...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5848
Zadzwoń
501-314...
Napisz

Popularne miasta w okolicy