Wodzirej Dominik Świątczak id:19582

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Przedecz, wielkopolskie
Data dodania: 23-02-2016
Liczba odwiedzin: 177

Oferta

Nazywam się Dominik Świątczak i jestem wodzirejem.
Swoje pierwsze zabawy oraz zawodowe wyzwania rozpocząłem już w gimnazjum zdobywając w drużynie harcerskiej sprawność wodzireja. Był to także czas wypełniony aktywnością w teatrze szkolnym zdobywającym nagrody na przeglądach co kontynuowałem także w liceum. Doświadczenie teatru pozwoliło na obycie zarówno z mikrofonem, sceną i publicznością. To także zdobycie umiejętności radzenia sobie ze stresem i niespodziewanymi sytuacjami. Kolejnym etapem mojego rozwoju było zaangażowanie się w Ruch Światło Życie znany także jako Ruch Oazowy, Oaza. Tam podglądając prowadzone pogodne wieczory oraz samemu je prowadząc utwierdziło mnie w przekonaniu, iż należy pielęgnować ten talent. Niesiony tymi myślami oraz opinią otoczenia postanowiłem uczestniczyć w ogólnopolskim kursie dla wodzirejów organizowanym w Ośrodku im. ks Franciszka Blachnickiego w Katowicach przez znanych wodzirejów Kazimierza i Józefa Hojnę oraz Bernadettę Nogaj. W międzyczasie wraz ze znajomymi organizowałem i prowadziłem bale dla dzieci i młodzieży, andrzejki czy zabawy sylwestrowe. W swoim dorobku posiadam także prowadzenie wesel bezalkoholowych.
W swojej pracy od zawsze kieruję się jedną ważną zasadą: każda prowadzona zabawa czy konkurs ma sprawiać radość i nikogo nie ośmieszać. Z imprezy czy wesela każdy ma zapamiętać doskonałą atmosferę oraz miłą dla ucha muzykę która porwała go do tańca.
Posiadam duży zasób zabaw i konkursów którymi urozmaicam czas gościom i uczestnikom imprez znajdują się te znane z harcerskich ognisk, szkolnej dyskoteki czy typowych oczepin. Cechuję się otwartością i zachęcam do indywidualnego wkładu uczestników imprezy w jej wygląd co stwarza niepowtarzalny charakter i pogłębia więź między uczestnikami.
Na życzenie jestem w stanie zagrać każdą piosenkę po wcześniejszym ustaleniu. Jestem otwarty na wszystkie gatunki i style muzyczne począwszy od Disco Polo przez poezję śpiewaną po muzykę poważną. Tylko od organizatorów zależy przy jakiej muzyce chcą bawić się ze swoimi gośćmi.
Cenę za prowadzenie ustalam indywidualnie z każdym klientem. W cenę wliczone są koszty dojazdu, licencji

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wodzirej Dominik Świątczak
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Przedecz
Kod:62-635

Nowe ogłoszenia