Wodzirej Kamil Ułanowicz + Dekoracja światłem id:13814

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (3)
Suwałki, podlaskie
Data dodania: 08-01-2015
Liczba odwiedzin: 1693

Oferta

Masz szaleństwo we krwi, szukasz doskonałej zabawy w nietuzinkowej oprawie i z doskonałym oświetleniem dyskotekowym. Dobrze trafiłeś, tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Wodzirej Ułan zapewni Ci wszystkie pożądane rozrywki. Chcesz urządzić jedyną i niepowtarzalną studniówkę, której nie zapomnisz i będziesz mógł o niej opowiadał swoim dzieciom? Może potrzebujesz wyjątkowego wieczoru kawalerskiego albo imprezy urodzinowej dla swojego chrześniaka, bo brak Ci pomysłu na prezent? Może właśnie szykuje się ten jedyny moment w Twoim życiu, kiedy powiesz sakramentalne „TAK” i chciałbyś, żeby to była magiczna i niepowtarzalna chwila, którą wszyscy zapamiętają na długie lata? Te i wszelkie inne okolicznościowe imprezy, które przyjdą Wam do głowy może uświetnić Kamil Ułanowicz alias DJ Ułan. Zadba o niepowtarzalną oprawę muzyczną, swoją energią zagrzeje wszystkich do zabawy, połączy pokolenia i sprosta gustom najbardziej wybrednych. Długie lata doświadczeń, przebyte kursy i setki przeprowadzonych imprez oraz działalność na rynku polskim, dają gwarancję doskonałej zabawy i przeżycia niepowtarzalnych chwil, w niepowtarzalnej scenerii.
Dobrze wyselekcjonowana muzyka, dobrana do indywidualnych gustów, utwory skomponowane z myślą o uczestnikach imprezy, odpowiedni nastrój i moc pozytywnej energii przekazanej przez wodzireja Ułana zapewni niepowtarzalny klimat i urok, dzięki któremu każdy poczuje się jak w bajce. Wrażeń z takiej imprezy nie da się zapomnieć. Ten człowiek potrafi zaskoczyć! Dajcie się porwać swoim fantazjom!
Jego umiejętności potwierdzają stosowne certyfikaty z Warsztatów Wodzirejów Wesel i Zabaw Bezalkoholowych, które co roku odbywają się w Zakopanym oraz jest uczestnikiem Ogólnopolskich Warsztatów Wodzirejów Dobrej Zabawy.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Wodzirej Kamil Ułanowicz + Dekoracja światłem id:13814
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Paulina i Adam
Paulina i Adam
(5)
Dodano: 11-09-2017
Data imprezy: 08-09-2017
Miejscowość: Nieporęt pod Warszawą
Jesteśmy baardzo zadowoleni z wesela, które wspaniale poprowadził Kamil Ułanowicz! Świetne zabawy, odpowiednio dobrana muzyka, bawiliśmy się znakomicie. Wszyscy goście bardzo chwalą i mówią że to najlepsze wesele na jakim byli :) Polecamy! Wszystko się udało w 100%.
Justyna i Andrzej
Justyna i Andrzej
(5)
Dodano: 21-05-2017
Data imprezy: 19-05-2017
Miejscowość: Giżycko
Polecamy, polecamy, polecamy!!! Wodzireja Ułana poznaliśmy, kiedy prowadził zabawę weselną innej pary- od razu nam się spodobał i postanowiliśmy, że i nasze wesele powierzymy w jego ręce- była to jedna z lepszych decyzji w naszym życiu!:) Mnóstwo różnorodnych zabaw, tańców i konkursów sprawiło, że nikt ani przez chwilę nie miał szansy na nudę. Wszyscy goście już trzeci dzień wspominają belgijkę, którą po ciężkich początkach w ostateczności udało nam się zatańczyć prawie idealnie:) Jeszcze raz dziękujemy za sprawienie, że nasz piękny dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy!:)
Angelika
Angelika
(5)
Dodano: 17-05-2016
Data imprezy: 23-10-2015
W imieniu swoim i naszych gości chcieliśmy podziękować za wspaniałą zabawę! Wesele było udane dzięki Panów zaangażowaniu i wspaniałej organizacji widać ze Panowie kochają to co robią i wkładają w swoją pracę dużo serca. Nie ma chyba lepszej rekomendacji niż zachwycona Para Młoda jeszcze dziękujemy My i nasi goście bawiliśmy się wyśmienicie!

Dane kontaktowe

Wodzirej Kamil Ułanowicz + Dekoracja światłem
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Suwałki
Kod:16-400

Nowe ogłoszenia