Zobacz zdjęcia (3)
Woody - Wino Musujące - zimne i przepyszne w niezwykłym wydaniu..., Szczecin - zdjęcie 1
Woody - Wino Musujące - zimne i przepyszne w niezwykłym wydaniu..., Szczecin - zdjęcie 2 Woody - Wino Musujące - zimne i przepyszne w niezwykłym wydaniu..., Szczecin - zdjęcie 3
1 / 3

Woody - Wino Musujące - zimne i przepyszne w niezwykłym wydaniu... id:49743

Szczecin, zachodniopomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Dzień dobry !

Woody - Wino Musujące Service jest to nowo założona firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób organizujących swoje lub czyjeś wydarzenia.

Piękny drewniany bar udekorowany pod indywidualne wymagania i pomysły osób, które szukają idealnej atrakcji na wesele, urodziny, wydarzenie firmowe czy konferencję. Obsługujemy każdy rodzaj imprez. Oferujemy profesjonalny catering wino musujące wraz z obsługą.

Żadne zadanie nie jest dla nas straszne... wyprawiasz imprezę w stylu rustykalnym? nie ma problemu. Hawajskie party? Kiedy i gdzie, będziemy gotowi. Elegancki bankiet? Nasze dekoracje w odcieniu butelkowej zieleni idealnie wpasują się w elegancko ubrane towarzystwo.

Jako że jesteśmy nowo powstałą firmą (lecz mamy bogate doświadczenie w gastronomii), oferujemy atrakcyjne ceny dla osób, które jako pierwsze nam zaufają!

Województwo zachodniopomorskie i sąsiadujące.

liczba odwiedzin: 522

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie