Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (4)
WSZYSTKO GRA, Lublin - zdjęcie 1
WSZYSTKO GRA, Lublin - zdjęcie 2 WSZYSTKO GRA, Lublin - zdjęcie 3 WSZYSTKO GRA, Lublin - zdjęcie 4
1 / 4

WSZYSTKO GRA id:45804

Lublin, lubelskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

WEJDŹ zobacz, napisz, zadzwoń!
Bawimy, gramy i nie przynudzamy.
Żartujemy, a kiedy trzeba improwizujemy.
Jesteśmy dla Was, bo kochamy tę pracę.

Opinie (2)

WSZYSTKO GRA id:45804
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2019
Lublin
Data dodania: 15-05-2020

bardzo, bardzo, BARDZO dziękujemy za najwspanialsze wesele, na jakim przyszło nam się kiedykolwiek bawić. Jakie to szczęście, że było to akurat NASZE wesele <3

Już po pierwszym spotkaniu z Tobą, Arku, wiedzieliśmy, że trafiliśmy idealnie, że nasze wizje wesela są dokładnie takie same i że w 100% zdajemy się na Was. Mieliśmy pewność, że możemy Wam zaufać w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe, że Wasze podejście można określić jako „WYŻSZA KULTURA WESELA” (nie musicie dziękować za nowe hasło reklamowe :D) i że z Wami nasze wesele będzie weselem z klasą..
Dzięki Wam zupełnie o nic nie musieliśmy się martwić – pilnowaliście wszystkiego i wszystkich – wydawania posiłków, scenariusza wesela, zabaw, przemówień no i nas :D. Dzięki temu cały nasz czas mogliśmy poświęcić naszym gościom, zabawie oraz sobie ?

Weselem byli (i nadal są!) zachwyceni absolutnie wszyscy – od nas i naszych rodziców zaczynając, poprzez ciocie, wujków, babcie, znajomych a na obsłudze sali kończąc! Osoby, które były nastawione sceptycznie, i które zazwyczaj w ogóle nie wstają od stołu, tym razem przodowały na parkiecie (niektórych z nich widzieliśmy w takiej roli po raz pierwszy w życiu). Nie jesteśmy w stanie zliczyć ile razy słyszeliśmy słowa „to było najlepsze wesele, na jakim w życiu byłem”.

A to wszystko dzięki Wam, za co z całego serca Wam DZIĘKUJEMY! <3

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Łuków
Data dodania: 12-05-2020

Z całego serca dziękujemy Arkowi i Karolowi za poprowadzenie naszej imprezy weselnej 14 września 2019 r. w sali „Miód Lawenda” w Biardach. Wasze profesjonalne podejście przełamało zatwardziałe serca zwolenników kapel weselnych! Bawiliśmy się do białego rana, muzyka świetnie trafiała w nasze gusta, a oczepiny były poprowadzone z humorem i smakiem. Nasi goście (z rocznikiem 60.tym na czele) z ogromnym zaangażowaniem brali udział w zabawach i nikogo nie było za stołem, gdy tylko muzyka zaczynała grać. Otrzymaliśmy wiele zwrotnych pochwał i komplementów za tak dobrą imprezę weselną, a to wszystko Wasza zasługa! Rozdaliśmy wielu osobom wizytówki „Wszystko Gra”. Aż żal, że taką imprezę ma się raz w życiu! Mimo to, liczę że jeszcze nie raz się spotkamy:)

Kontakt

NIP: 5371947239
Adres: Lublin, , 20-629, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 1270

Popularne miasta w okolicy