Zobacz zdjęcia (5)
Wybierz Słowo! Napisy świetlne  - LED LEDON NEON INNI Art & Event, Lublin - zdjęcie 1
Wybierz Słowo! Napisy świetlne  - LED LEDON NEON INNI Art & Event, Lublin - zdjęcie 2 Wybierz Słowo! Napisy świetlne  - LED LEDON NEON INNI Art & Event, Lublin - zdjęcie 3 Wybierz Słowo! Napisy świetlne  - LED LEDON NEON INNI Art & Event, Lublin - zdjęcie 4 Wybierz Słowo! Napisy świetlne  - LED LEDON NEON INNI Art & Event, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Wybierz Słowo! Napisy świetlne - LED LEDON NEON INNI Art & Event id:50436

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
600-906...

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z empatycznym podejściem do klienta. Choć milczenie jest złotem, to doceniamy wartość słów, i właśnie nimi chcemy się dzielić. Wynajmujemy LEDONY na całą Polskę. Co jeszcze nas wyróżnia?

- LEDONY RGB z pilotem sterującym, dzięki któremu możliwa jest bezprzewodowa zmiana barwy i natężenia światła od białej do 16 mln kolorów. Ponadto dostępne są różne tryby świecenia: stały, zmienny, migający, i wiele innych co daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Dzięki temu bez problemu dopasujesz wygląd słowa/napisu do klimatu swojego wydarzenia. Możesz też na wstępie wybrać preferowany tryb, a my przygotujemy napis, tak żeby od razu po odebraniu i podłączeniu, świecił tak jak tego chcesz.
- Wszystkie słowa wykonane są oddzielnie (nie są ze sobą połączone na stałe), czyli można je dowolnie konfigurować, powiesić w jednej linii, jedno pod drugim, pod kątem, wedle własnego uznania. Wraz z napisami wysyłamy dedykowany pilot sparowany z wybranymi słowami/napisem.
- Wytrzymałe zawiesiny z przezroczystego poliwęglanu umożliwiają łatwe zawieszenie słów w dowolnym miejscu, oraz są niemal niewidoczne. Jeśli w słowie występują osobne litery lub elementy (jak wykrzyknik), to łączone są przezroczystym poliwęglanem i cienkimi przewodami. Dzięki temu zachowujemy piękny wygląd i proporcje czcionki bez rozpraszających elementów. Co więcej! Daj nam znać przy zamówieniu na jakim tle będzie umieszczony napis a my dodatkowo zadbamy o najlepszy kamuflaż elementów zasilających.
- Napisy wysyłamy w naszych solidnych, dedykowanych walizkach ochronnych przy użyciu zwrotnych opakowań. Dzięki temu masz pewność, że napis dotrze bezpiecznie, “w jednym kawałku”, a później nie będziesz musiał się zastanawiać w czym i w jaki sposób nam go bezpiecznie zwrócić. Po prostu użyj naszego opakowania zwrotnego i bądź dumny, że razem dbamy o środowisko 🙂 Nic nie musisz drukować! Przyślemy po paczkę naszego kuriera.
- Brak kaucji, depozytów, prowizji, małych druczków. Umowa na podstawie formularza zamówienia. Rozliczenie na podstawie faktury. Czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz firmę – transakcję zawieramy na podstawie umowy i potwierdzamy fakturą (bez VAT). Wszystko szybko i zdalnie, dla Twojego komfortu.
- Estetyczna, lekka i szczelna konstrukcja.
- Transport na terenie Lublina – gratis
- Rabaty dla stałych klientów

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

+ Napisy wysyłamy w naszych solidnych, dedykowanych walizkach ochronnych przy użyciu zwrotnych opakowań. Dzięki temu masz pewność, że napis dotrze bezpiecznie, “w jednym kawałku”, a później nie będziesz musiał się zastanawiać w czym i w jaki sposób nam go bezpiecznie zwrócić. Po prostu użyj naszego opakowania zwrotnego i bądź dumny, że razem dbamy o środowisko 🙂 Nic nie musisz drukować! Przyślemy po paczkę naszego kuriera.
+ Brak kaucji, depozytów, małych druczków. Umowa na podstawie formularza zamówienia. Rozliczenie na podstawie faktury. Czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz firmę – transakcję zawieramy na podstawie umowy i potwierdzamy fakturą (bez VAT). Wszystko szybko i zdalnie, dla Twojego komfortu.
+ Estetyczna, lekka i szczelna konstrukcja, bez tła z pleksi.
+ LEDONY RGB z pilotem sterującym, dzięki któremu możliwa jest bezprzewodowa zmiana barwy i natężenia światła od białej, aż do 16 mln kolorów. Ponadto dostępne są różne tryby świecenia: stały, zmienny, migający, i wiele innych co daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Dzięki temu bez problemu dopasujesz wygląd słowa/napisu do klimatu swojego wydarzenia. Możesz też na wstępie wybrać preferowany tryb, a my przygotujemy napis, tak żeby od razu po odebraniu i podłączeniu, świecił tak jak tego chcesz.
+ Wszystkie słowa wykonane są oddzielnie (nie są ze sobą połączone na stałe), czyli można je dowolnie konfigurować, powiesić w jednej linii, jedno pod drugim, pod kątem, wedle własnego uznania. Wraz z napisami wysyłamy dedykowany pilot sparowany z wybranymi słowami/napisem.
+ Transport na terenie Lublina – gratis
+ Atrakcyjne warunki z rabatami i zwrotami dla stałych klientów, wedding planerów, domów weselnych etc.
+ Montujecie? Montujemy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9462511171
Adres: Lublin, , 20-704, woj. lubelskie
600-906...
liczba odwiedzin: 1888
Zadzwoń
600-906...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie