Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Wyjątkowy Mercedes R350 - wesele z R klasą !!! id:20598

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 24-04-2016
Liczba odwiedzin: 512

Oferta

Wesele z klasą – to wesele z R klasą !!!

Witamy,
mamy zaszczyt zaproponować Państwu wynajęcie ekskluzywnego samochodu Mercedes klasy R w kolorze ciemno-szarym wraz z kierowcą. Mercedes klasy R to wyjątkowo elegancki i luksusowy pojazd, który przyciąga uwagę oraz na pewno uświetni każdą uroczystość ślubną. Mercedes klasy R to połączenie limuzyny i SUV-a, a więc luksusu i wspaniałych właściwości jezdnych. Mercedes klasy R gwarantuje Państwu dużą przestrzeń, tak bardzo potrzebną w szczególności dla Panny Młodej. Skórzana tapicerka, duże komfortowe fotele, jakich nie oferują inne limuzyny, wysokiej jakości sprzęt Audio/DVD, nawigacja satelitarna, zawieszenie Airmatic i trzy strefowa klimatyzacja pozwolą Państwu na pełen relaks, a pragnienie ugasi bogata oferta napojów, która znajduje się na wyposażeniu auta.
W dniu uroczystości weselnej samochód jest perfekcyjnie przygotowany i udekorowany jedną z kilku oferowanych przez nas dekoracji ślubnych. Na Państwa życzenie możemy udekorować samochód Państwa przybraniem. Jesteśmy elastyczni i kierujemy się zawsze zadowoleniem naszych klientów.
Oczywiście samochód to tylko połowa sukcesu, drugą połowę stanowi kierowca. Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczonego, elegancko ubranego i kulturalnego kierowcę, który w 100% zadba o wszystkie detale. Kierowca biegle posługuje się językiem niemieckim i angielskim, a także zna reguły protokołu dyplomatycznego.

Cena obejmuje:

- wynajęcie samochodu na 6h na terenie Krakowa i okolic ( do 30 km od Krakowa )
- udekorowanie samochodu jedną z oferowanych przez nas dekoracji wraz z tablicami okolicznościowymi lub dekoracjami i tablicami zamówionymi przez Państwa Młodych
- przyjazd po Pana Młodego
- przyjazd po Pannę Młodą
- przejazd do kościoła lub USC
- przejazd do domu weselnego

Przejazd na sesję ślubną w dniu ślubu jak również obsługa transportu Pary Młodej powyżej 30 km od Krakowa ustalana jest indywidualnie z klientem.
Możliwość wystawienia faktury VAT

Dla każdej Pary Młodej oryginalny upominek !!!

Rodzaj:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: szary

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Wyjątkowy Mercedes R350 - wesele z R klasą !!!
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia