Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (17)
Zobacz zdjęcia (17)
⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 1
⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 1 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 2 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 3 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 4 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 5 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 6 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 7
⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 8
1 / 17

⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele id:21894

3900 zł / pokaz
Poznań, wielkopolskie
(37)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
600-332...

O nas

Oferta

 • dowóz do klienta
 • sprzedaż detaliczna
 • sprzedaż hurtowa
 • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

 • fontanny
 • konfetti
 • ognie bengalskie
 • ognie rzymskie
 • rakiety
 • serpentyny
 • wyrzutnie
 • zestawy

Jeśli szukasz unikatowych i najdłużej utrzymujących się efektów na niebie, wielokolorowych kompozycji "tańczących" w rytm Twojej ulubionej muzyki lub po prostu niespodzianki, o której będzie się mówiło nawet przez długi czas po uroczystości - to nie można było lepiej trafić!

Firma FAJERWERKOWO - WIDOWISKA PIROTECHNICZNE = niezapomniany, profesjonalny spektakl sztucznych ogni na Twoim weselu! Załoga posiadająca 25 lat doświadczenia w organizacji widowisk pirotechnicznych, wykonujemy około150 realizacji rocznie o różnym rozmachu w kraju i za granicą. Uświetniamy imprezy miejskie oraz gminne, eventy prywatne i firmowe, bierzemy udział w międzynarodowych festiwalach sztuk pirotechnicznych. Grono naszych zadowolonych klientów stanowią przedstawiciele znanych firm i organizacji w Polsce i zagranicą (m.in. WOŚP, telewizja POLSAT, TVP, Radio ZET, Comarch, Family House, Terma Bania & SPA, Amazon, ŻSSA Unia Tarnów, KS Stal Gorzów, Speedway Grand Prix, miasto Warszawa, miasto Płock, miasto Kraków, Casalnuovo di Napoli - Włochy, Gardena/Palanga - Litwa... i wiele, wiele innych).

𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐍𝐀𝐒𝐙𝐀 𝐅𝐈𝐑𝐌𝐀 𝐆𝐖𝐀𝐑𝐀𝐍𝐓𝐔𝐉𝐄 :

✔ indywidualną konsultację - przedstawimy Tobie naszą ofertę, z której będziesz mógł wybrać ulubione elementy,
✔ sprawy formalne załatwimy za Ciebie od A do Z - powiadomimy odpowiednie instytucje (m.in. policję, PAŻP, WOPR), a dodatkowo kopię dokumentacji przekażemy zarządcy Waszego Domu Weselnego,
✔ we własnym zakresie przygotujemy i zabezpieczymy strefę montażu ładunków oraz zapewnimy ochronę PPOŻ,
✔ ubezpieczymy realizację OC/NW,
✔ sprostamy każdemu - także niestandardowemu wyzwaniu - pokaz na dachu budynku, a może na wodzie? Albo późna nocna realizacja po godzinie 22? Nie ma dla nas wyzwań niemożliwych do wykonania,
✔ z ulewnym deszczem także sobie poradzimy,
✔ po skończonym pokazie posprzątamy teren tak, że nie zostanie po nas nic (oprócz dobrego wrażenia). :-)

================================= ===
Nasze realizacje podziwiają widzowie w CAŁYM KRAJU i nie tylko: POZNAŃ | KRAKÓW | WROCŁAW | RZESZÓW | SZCZECIN | WARSZAWA | BYDGOSZCZ | GDAŃSK | ŁÓDŹ | KATOWICE.
Nie pobieramy dodatkowych kosztów za pełną obsługę formalną widowiska od A do Z (umowa, wymagane zgłoszenia do służb, pozwolenie wojewody, PAŻP, ubezpieczenie OC).

UWAGA! W PRZYPADKU ODWOŁANIA EVENTU Z POWODU 'SIŁY WYŻSZEJ', ZWRACAMY WSZYSTKIE KOSZTY!
=============================== ====

Posiadamy pięć zespołów pirotechników (na realizację dojeżdżamy na terenie całego kraju z: Wielkopolski, Dolnego Śląska, Małopolski, Pomorza i Mazowsza). Stosujemy unikalne efekty i sprawdzone produkty najwyższej jakości. Naszą specjalnością są pokazy pirotechniczne realizowane w stylu włoskim, które przeprowadzamy w oparciu o wysokiej jakości materiał czołowych światowych producentów (przede wszystkim renomowanego włoskiego dostawcy 'Vaccalluzzo') w asyście muzyki wybranej przez klienta. Każdy z pokazów zwieńczony jest efektowną i dynamiczną sekwencją - zapierającego dech - opadającego złotego deszczu.

Widowiska przeprowadzamy w każdych warunkach atmosferycznych, szczególną uwagę przywiązując do bezpieczeństwa widzów. Do obsługi naszych inscenizacji wykorzystujemy najwyższej jakości profesjonalny system elektroniczny, który umożliwia sterowanie oraz kontrolę widowiska w każdym momencie trwania. Zsynchronizowanie poszczególnych elementów pokazu z muzyką, nadaje widowisku odpowiedniej dynamiki i pozwala uzyskać jeszcze więcej znakomitych efektów.

A GDYBYŚ CHCIAŁ ZASKOCZYĆ SWOICH GOŚCI CZYMŚ JESZCZE? Sprawdź inne składniki naszej bogatej oferty:

● Kaskady iskrzących fontann
● Płonące serca lub litery
● Fajerwerki na wodzie
● Płonące wodospady
● Samoobsługowe Zestawy "𝐇𝐢𝐠𝐡𝐓𝐞𝐜𝐡 𝐃𝐒𝐎"

Bezpieczne i wygodne w użyciu ZESTAWY pirotechniczne "𝐇𝐢𝐠𝐡𝐓𝐞𝐜𝐡 𝐃𝐒𝐎"

Dzięki wysokiej jakości bezobsługowym zestawom pirotechnicznym "𝐇𝐢𝐠𝐡𝐓𝐞𝐜𝐡 𝐃𝐒𝐎" zorganizujesz swój własny niezapomniany pokaz, bez konieczności angażowania zespołu pirotechników.
Ze względu na nieduży koszt oraz łatwość w transportowaniu, z naszych zestawów od wielu lat z zadowoleniem korzystają właściciele hoteli, restauracji, przedstawiciele miast i gmin oraz organizatorzy prywatnych imprez. Duży wachlarz oferowanych wariantów, pozwala dopasować wielkość pokazu do budżetu imprezy.

Widowiska realizujemy na terenie całego kraju i UE!

W rozmowie z nami powołaj się na portal 'Wesele z klasą' i zapytaj o specjalną ofertę + PREZENT.

⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele - film 1 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne

Muzyczne "EVENT-Piroshow"

3900zł/ pokaz

Pokazy pirotechniczne "Event" - z obsługą pirotechników:

EVENT 1 - od 3.900 zł
EVENT 2 - od 4.500 zł
EVENT 3 - od 6.500 zł
EVENT 4 - od 7.500 zł
EVENT 5 - 12.800 zł
EVENT VIP 1 - 19.000 zł
EVENT VIP 2 - 22.000 zł
EVENT VIP 3 - 33.000 zł

EVENT 1 LAST MINUTE - 3.500 zł (dotyczy zamówień na realizacje odbywające się w ciągu najbliższych 14 dni)

W celu zaprezentowania szczegółowej oferty zawierającej bogaty materiał poglądowy, zapraszamy do kontaktu.

Zestawy pokazowe DSO

Zestawy pirotechniczne High-Tech DSO - bezobsługowe do samodzielnego odpalenia (ceny całkowite brutto):
High-Tech DSO 1 - 599 zł
High-Tech DSO 2 - 899 zł
High-Tech DSO 3 - 1199 zł
High-Tech DSO PRO A - 1.500 zł
High-Tech DSO PRO B - 2.100 zł
High-Tech DSO PRO C - 2.700 zł
High-Tech DSO PRO D - 3.500 zł
High-Tech DSO PRO+ GOLD - 5.000 zł
High-Tech DSO PRO+ PLATINUM - 6.500 zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasz znak wyróżniający się spośród innych ofert to nieszablonowe widowisko pirotechniczne z użyciem najwyższej jakości materiału produkcji włoskiej. Stawiamy przede wszystkim na długo opadające efekty, które doskonale wpasowują się w charakter weselnych pokazów.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nie lubimy teoretyzować na temat pirotechniki widowiskowej, tylko się nią "pobawić" na żywo. Dlatego bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią osoby, które widziały już nasze realizacje lub korzystają z poleceń takich osób.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasza kadra to grono specjalistów w dziedzinie pirotechniki widowiskowej. Mamy w zespole 5 pirotechników, którzy mogą pracować z materiałem wybuchowym na stanowiskach nadzoru. Jesteśmy w stanie przeprowadzić kilka widowisk jednego dnia, co szczególnie w okresie letnim zdarza nam się bardzo często.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza kadra przygotowuje pokazy pirotechniczne już od ponad 20 lat. Na uroczystościach weselnych "strzelamy" od około 12 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Nietypowe realizacje dotyczą przede wszystkim terenów, z których korzystamy przygotowując widowisko. Zdarza się czasem, że musimy wyjść poza schemat i zainstalować ładunki np. na dachu budynku lub na środku jeziora. Wszystko po to, aby efekt końcowy był jak najlepszy.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Możemy bez problemu porozumieć się z Państwem w j.angielskim, włoskim oraz niemieckim. Zapraszamy do kontaktu.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, można umówić się z nami zarówno na spotkanie w siedzibie naszej firmy jak i na miejscu realizacji. W wielu przypadkach wystarczy również rozmowa telefoniczna, w której przekazujemy Państwu wszystkie niezbędne informacje związane z realizacją, a rutynowe oględziny jesteśmy w stanie przeprowadzić na podstawie rzutu sateliternego.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej. Istnieje możliwość spersonalizowania widowiska według wizji klienta. Powiedz nam jakie efekty podobają się Tobie najbardziej, a my przygotujemy pokaz w takim kształcie jaki sobie wymarzysz!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Zdarzało się nam realizować pokazy naprawdę w wyjątkowych miejscach. Do najbardziej nietypowych miejsc zaliczymy z pewnością dachy budynków oraz... środek jeziora. Z pomocą przychodzą nam wtedy tratwy pływające, na których instalujemy ładunki.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Z pewnością coś do jedzenia i picia, tak aby przeżyć na niej przynajmniej kilka dni oraz... kilka kartonów naszej pirotechniki, żeby nie było zbyt nudno ;-).

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Realizujemy widowiska oparte również na pirotechnice o niskiej akustyce wystrzałów. Można taki pokaz przeprowadzić w miejscu, gdzie głośny huk nie jest pożądany (np. sąsiedztwo parków krajobrazowych lub miejsca gdzie przebywają zwierzęta). Ponadto, w swojej pracy stosujemy wyłącznie materiały certyfikowane i - przede wszystkim - takie, których mieszaniny w procesach spalania nie generują szkodliwych substancji (np. tlenku baru, który zastępują zupełnie nieszkodliwe tl. wapnia bądź magnezu). Średnio jeden pokaz, który realizujemy podczas wesela wytwarza znikomą ilość CO2 oraz CO (porównywalną do ogrzewania gospodarstwa domowego kominkiem przez okres KILKU MINUT lub krótkiej jazdy samochodem osobowym)!*
*) dane oparte na "Badaniu wyrobów pirotechnicznych widowiskowych pod kątem szkodliwego oddziaływania na środowisko”, Wojskowa Akademia Techniczna, 2019

Ciekawostki na nasz temat.

Czy wiesz, że w roku 2018 nasi pirotechnicy wzięli udział w telewizyjnym show emitowanym na antenie TV Polsat? Mieliśmy wówczas okazję zaprezentować WIELKI płonący napis pirotechniczny "KOCHAM CIĘ", który stanowił niespodziankę dla wybranki bohatera odcinka. Wszystko jak zwykle przebiegło bez zarzutu, a nasz bohater usłyszał "TAK" :-)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2017

Opinie Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne (37)

⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele id:21894
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 37 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
D
Daria
5.00
 / 5
Data imprezy: 25-06-2022
Poznań
Data dodania: 31-12-2022

Rewelacyjny pokaz. Godny polecenia!

Maciej
04-01-2023

Dziękujemy bardzo i - mamy nadzieję - do zobaczenia! :)))

Z
Zbigniew
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-12-2022
Ostrów Wielkopolski
Data dodania: 31-12-2022

Same pozytywy, profesjonalne podejście, świetna komunikacja, piękny pokaz i już nie mogę się doczekać, by skorzystać z Państwa usług na wesele drugiej córki!

Maciej
04-01-2023

Bardzo dziękujemy za przemiłą współpracę na każdym etapie. Pozdrawiamy :D

J
Jarosław
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2022
Batorowo
Data dodania: 31-12-2022

Bardzo widowiskowy pokaz. Ekipa profesjonalistów godna polecenia :-)

Maciej
31-12-2022

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! :)

A
Angelik
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Strykowo
Data dodania: 14-09-2022

bardzo polecam, fajerwerki mega goście byli bardzo zachwyceni

Maciej
31-12-2022

Bardzo dziękujemy!!! :D

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Łukowe
Data dodania: 29-06-2022

Dziękujemy za rewelacyjny Pokaz Fajerwerków ! Jeśli ktoś się zastanawia to gorąco polecam !!! Wywarł ogromne wrażenie na gościach i nas oczywiście też .

Maciej
02-08-2022

Dziękujemy bardzo za pozytywny odbiór naszej realizacji! Życzymy Wam jak najwięcej tak wystrzałowych chwil! :-)

Z
Zosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2021
Wrocław
Data dodania: 02-12-2021

Pełen profesjonalizm i bardzo miły kontakt polecam

Maciej
02-08-2022

Uprzejmie dziękujemy za miłą współpracę. Pozdrawiamy! :-)

I
Irmina
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Poznań
Data dodania: 01-12-2021

Przepiękny pokaż spełnił nasze najskrytsze oczekiwania polecam z całego serca . Pełen profesjonalizm

Maciej
01-12-2021

Dziękujemy za niezwykle sympatyczny kontakt i współpracę. Pozdrowienia. :-)

A
Agnieszka Grabek
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jabłonna
Data dodania: 06-09-2021

profesjonalnie, przepięknie, sprawnie i konkretnie. Widowisko na najwyższym poziomie. Wszyscy już kiedyś widzieli fajerwerki ale te olaboga co to były za ognie - cytat z gości :). Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Polecamy!!!!

Maciej
13-09-2021

Bardzo cieszymy się, że niespodzianka się udała i wywołała tak pozytywne reakcje Państwa gości. Dziękujemy za opinię i życzymy Wszystkiego Dobrego! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne

Nazwa firmy: Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne
NIP: 8512872569
Adres: Poznań, ul. Przeźmierowo Rynkowa 58, 62-081, woj. wielkopolskie
600-332...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 18461
Zadzwoń
600-332...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie