Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (17)
Zobacz zdjęcia (17)
⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 1
⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 1 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 2 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 3 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 4 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 5 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 6 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 7
⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele, Poznań - zdjęcie 8
1 / 17

⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele id:21894

2500 zł / pokaz
Poznań, wielkopolskie
(27)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
600-332...

O nas

Oferta

 • dowóz do klienta
 • sprzedaż detaliczna
 • sprzedaż hurtowa
 • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

 • fontanny
 • konfetti
 • ognie bengalskie
 • ognie rzymskie
 • rakiety
 • serpentyny
 • wyrzutnie
 • zestawy

Jeśli szukasz unikatowych i najdłużej utrzymujących się efektów na niebie, wielokolorowych kompozycji "tańczących" w rytm Twojej ulubionej muzyki lub po prostu niespodzianki, o której będzie się mówiło nawet przez długi czas po uroczystości - to nie można było lepiej trafić!

Firma FAJERWERKOWO - WIDOWISKA PIROTECHNICZNE = niezapomniany, profesjonalny spektakl sztucznych ogni na Twoim weselu! Załoga posiadająca 25 lat doświadczenia w organizacji widowisk pirotechnicznych, wykonujemy ponad 150 realizacji rocznie o różnym rozmachu w kraju i za granicą. Uświetniamy imprezy miejskie oraz gminne, eventy prywatne i firmowe, bierzemy udział w międzynarodowych festiwalach sztuk pirotechnicznych. Grono naszych zadowolonych klientów stanowią przedstawiciele znanych firm i organizacji w Polsce i zagranicą (m.in. WOŚP, telewizja POLSAT, TVP, Radio ZET, Comarch, Family House, Terma Bania & SPA, Amazon, ŻSSA Unia Tarnów, KS Stal Gorzów, Speedway Grand Prix, miasto Warszawa, miasto Płock, miasto Kraków, Casalnuovo di Napoli - Włochy, Gardena/Palanga - Litwa... i wiele, wiele innych).

𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐍𝐀𝐒𝐙𝐀 𝐅𝐈𝐑𝐌𝐀 𝐆𝐖𝐀𝐑𝐀𝐍𝐓𝐔𝐉𝐄 :

✔ indywidualną konsultację - przedstawimy Tobie naszą ofertę, z której będziesz mógł wybrać ulubione elementy,
✔ sprawy formalne załatwimy za Ciebie od A do Z - powiadomimy odpowiednie instytucje (m.in. policję, PAŻP, WOPR), a dodatkowo kopię dokumentacji przekażemy zarządcy Waszego Domu Weselnego,
✔ we własnym zakresie przygotujemy i zabezpieczymy strefę montażu ładunków oraz zapewnimy ochronę PPOŻ,
✔ ubezpieczymy realizację OC/NW,
✔ sprostamy każdemu - także niestandardowemu wyzwaniu - pokaz na dachu budynku, a może na wodzie? Albo późna nocna realizacja po godzinie 22? Nie ma dla nas wyzwań niemożliwych do wykonania,
✔ z ulewnym deszczem także sobie poradzimy,
✔ po skończonym pokazie posprzątamy teren tak, że nie zostanie po nas nic (oprócz dobrego wrażenia). :-)

================================= ===
Miasta i okolice do 100km: POZNAŃ | KRAKÓW | WROCŁAW | SZCZECIN | WARSZAWA | BYDGOSZCZ | GDAŃSK | ŁÓDŹ | KATOWICE.
Brak dodatkowych kosztów - dojazd i formalności w cenie pokazu!

Pozostałe lokalizacje - koszt dojazdu symboliczny!

UWAGA! W PRZYPADKU ODWOŁANIA EVENTU Z POWODU 'SIŁY WYŻSZEJ', ZWRACAMY WSZYSTKIE KOSZTY!
=============================== ====

Posiadamy pięć zespołów pirotechników (na realizację dojeżdżamy na terenie całego kraju z: Wielkopolski, Dolnego Śląska, Małopolski, Pomorza i Mazowsza). Stosujemy unikalne efekty i sprawdzone produkty najwyższej jakości. Naszą specjalnością są pokazy pirotechniczne realizowane w stylu włoskim, które przeprowadzamy w oparciu o wysokiej jakości materiał czołowych światowych producentów (przede wszystkim renomowanego włoskiego dostawcy 'Vaccalluzzo') w asyście muzyki wybranej przez klienta. Każdy z pokazów zwieńczony jest efektowną i dynamiczną sekwencją - zapierającego dech - opadającego złotego deszczu.

Widowiska przeprowadzamy w każdych warunkach atmosferycznych, szczególną uwagę przywiązując do bezpieczeństwa widzów. Do obsługi naszych inscenizacji wykorzystujemy najwyższej jakości profesjonalny system elektroniczny, który umożliwia sterowanie oraz kontrolę widowiska w każdym momencie trwania. Zsynchronizowanie poszczególnych elementów pokazu z muzyką, nadaje widowisku odpowiedniej dynamiki i pozwala uzyskać jeszcze więcej znakomitych efektów.

A GDYBYŚ CHCIAŁ ZASKOCZYĆ SWOICH GOŚCI CZYMŚ JESZCZE? Sprawdź inne składniki naszej bogatej oferty:

● Kaskady iskrzących fontann
● Płonące serca lub litery
● Fajerwerki na wodzie
● Płonące wodospady
● Samoobsługowe Zestawy "𝐇𝐢𝐠𝐡𝐓𝐞𝐜𝐡 𝐃𝐒𝐎"

Bezpieczne i wygodne w użyciu ZESTAWY pirotechniczne "𝐇𝐢𝐠𝐡𝐓𝐞𝐜𝐡 𝐃𝐒𝐎"

Dzięki wysokiej jakości bezobsługowym zestawom pirotechnicznym "𝐇𝐢𝐠𝐡𝐓𝐞𝐜𝐡 𝐃𝐒𝐎" zorganizujesz swój własny niezapomniany pokaz, bez konieczności angażowania zespołu pirotechników.
Ze względu na nieduży koszt oraz łatwość w transportowaniu, z naszych zestawów od wielu lat z zadowoleniem korzystają właściciele hoteli, restauracji, przedstawiciele miast i gmin oraz organizatorzy prywatnych imprez. Duży wachlarz oferowanych wariantów, pozwala dopasować wielkość pokazu do budżetu imprezy.

Widowiska realizujemy na terenie całego kraju i UE!

W rozmowie z nami powołaj się na portal 'Wesele z klasą' i zapytaj o specjalną ofertę + PREZENT.

⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele - film 1 ⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne

Muzyczne "EVENT-Piroshow"

2500 zł / pokaz

Pokazy pirotechniczne "Event" - z obsługą pirotechników (ceny całkowite brutto):
EVENT 1 - 2.500zł
EVENT 2 - 3.300zł
EVENT 3 - 4.200zł
EVENT 4 - 5.900zł
EVENT 5 - 7.800zł
EVENT VIP 1 - 11.000zł
EVENT VIP 2 - 16.000zł
EVENT VIP 3 - 23.000zł

Zestawy pokazowe DSO

Zestawy pirotechniczne "High-Tech DSO" - bezobsługowe do samodzielnego odpalenia (ceny całkowite brutto):
High-Tech DSO 1 - 599zł
High-Tech DSO 2 - 899zł
High-Tech DSO 3 - 1199zł
High-Tech DSO PRO A - 1.500zł
High-Tech DSO PRO B - 2.100zł
High-Tech DSO PRO C - 2.700zł
High-Tech DSO PRO D - 3.500zł
High-Tech DSO PRO+ GOLD - 5.000zł
High-Tech DSO PRO+ PLATINUM - 6.500zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasz znak wyróżniający się spośród innych ofert to nieszablonowe widowisko pirotechniczne z użyciem najwyższej jakości materiału produkcji włoskiej. Stawiamy przede wszystkim na długo opadające efekty, które doskonale wpasowują się w charakter weselnych pokazów.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nie lubimy teoretyzować na temat pirotechniki widowiskowej, tylko się nią "pobawić" na żywo. Dlatego bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią osoby, które widziały już nasze realizacje lub korzystają z poleceń takich osób.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasza kadra to grono specjalistów w dziedzinie pirotechniki widowiskowej. Mamy w zespole 5 pirotechników, którzy mogą pracować z materiałem wybuchowym na stanowiskach nadzoru. Jesteśmy w stanie przeprowadzić kilka widowisk jednego dnia, co szczególnie w okresie letnim zdarza nam się bardzo często.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza kadra przygotowuje pokazy pirotechniczne już od ponad 20 lat. Na uroczystościach weselnych "strzelamy" od około 12 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Nietypowe realizacje dotyczą przede wszystkim terenów, z których korzystamy przygotowując widowisko. Zdarza się czasem, że musimy wyjść poza schemat i zainstalować ładunki np. na dachu budynku lub na środku jeziora. Wszystko po to, aby efekt końcowy był jak najlepszy.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Możemy bez problemu porozumieć się z Państwem w j.angielskim, włoskim oraz niemieckim.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej. Istnieje możliwość spersonalizowania widowiska według wizji klienta. Powiedz nam jakie efekty podobają się Tobie najbardziej, a my przygotujemy pokaz w takim kształcie jaki sobie wymarzysz!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Z pewnością coś do jedzenia i picia, tak aby przeżyć na niej przynajmniej kilka dni oraz... kilka kartonów naszej pirotechniki, żeby nie było zbyt nudno ;-).

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Realizujemy widowiska oparte również na pirotechnice o niskiej akustyce wystrzałów. Można taki pokaz przeprowadzić w miejscu, gdzie głośny huk nie jest pożądany (np. sąsiedztwo parków krajobrazowych lub miejsca gdzie przebywają zwierzęta). Ponadto, w swojej pracy stosujemy wyłącznie materiały certyfikowane i - przede wszystkim - takie, których mieszaniny w procesach spalania nie generują szkodliwych substancji (np. tlenku baru, który zastępują zupełnie nieszkodliwe tl. wapnia bądź magnezu). Średnio jeden pokaz, który realizujemy podczas wesela wytwarza znikomą ilość CO2 oraz CO (porównywalną do ogrzewania gospodarstwa domowego kominkiem przez okres KILKU MINUT lub krótkiej jazdy samochodem osobowym)!*
*) dane oparte na "Badaniu wyrobów pirotechnicznych widowiskowych pod kątem szkodliwego oddziaływania na środowisko”, Wojskowa Akademia Techniczna, 2019

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne (27)

Dodaj opinię
⭐Wyjątkowe widowiska pirotechniczne w STYLU WŁOSKIM fajerwerki wesele id:21894
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 27 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-12-2020
Poznań
Data dodania: 08-03-2021

Z czystym sumieniem polecam w 100%
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta
Wszystko wedle życzenia
Nic dodać nic ująć !

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Sieraków
Data dodania: 25-08-2020

Pokaz cudowny. Niespodzianka od naszych rodziców. Do ostatniej chwili nikt z gości nie spodziewał się takiej niespodzianki. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Serdecznie polecam

K
Karina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-02-2020
Myślenice
Data dodania: 01-06-2020

Firma godna polecenia,
Jakoś obsługi jak i wykonanie na najwyższym poziomie. Pokaz dostarczył niezwykłych emocji.
Nasi goście nadal wspominają.

Maciej
09-06-2020

Dziękujemy bardzo za opinię! Cieszymy się, że pokaz spełnił Państwa oczekiwania. :-)

S
SLAWEK
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Żnin
Data dodania: 03-02-2020

Przepiękny pokaz. Wszyscy goście bardzo zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem!!!

Maciej
04-02-2020

Dziękuję za tak pozytywne podsumowanie naszej pracy. Nasza załoga również bardzo miło wspomina współpracę z Państwem. Życzymy wszystkiego dobrego na Waszej nowej drodze życia. :-)

A
Arek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-01-2020
Toruń
Data dodania: 03-02-2020

Jesteśmy zachwyceni , wspaniały pokaz , profesjonalne podejście, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam .

Maciej
04-02-2020

Dziękujemy za uznanie. Co prawda warunki pogodowe jedne z trudniejszych, ale nie z takimi przeszkodami sobie radziliśmy ;). Raz jeszcze Wielkie Dzięki za miłą współpracę!! Pozdrawiamy!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2019
Rzeczyca Długa
Data dodania: 12-01-2020

Od początku do końca pełen profesjonalizm, dobry kontakt i miła współpraca. A sam pokaz był fajnym uzupełnieniem tego szczególnego wieczoru.

Maciej
12-01-2020

Serdecznie dziękujemy za opinię na temat naszych usług. Pozdrawiam w imieniu załogi "Fajerwerkowa" :-)

K
Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-10-2019
Koluszki
Data dodania: 09-01-2020

Pokaz który zrobił dla nas pan Maciej z ekipa.był czymś niesamowitym .... do dziś na sama myśl mam gęsią skórkę .... to było coś niesamowitego nie spodziewaliśmy się tak przepięknego widowiska ..... rodzina prZy każdej okazji porusza temat nie wesela a właśnie widowiska pirotechnicznego ..... dziękuję firmie Fajerwerkowo jesteście wielcy !!!

Maciej
09-01-2020

Dziękuję w imieniu naszej ekipy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy dodać swoją "skromną" cegiełkę w tym ważnym dla Was dniu! Pozdrawiamy!

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2019
Poznań
Data dodania: 07-01-2020

Pokaz fajerwerków był niesamowity. Wspaniałe dopełnienie wydarzenia. Widziałam już wiele pokazów ale ten był naprawdę zachwycający! Polecam z całego serca.

Maciej
08-01-2020

Dziękuję w imieniu naszej załogi. :-)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne

Nazwa firmy: Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne
Adres: Poznań, ul. Przeźmierowo Rynkowa 58, 62-081, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 17:00 Wt: 10:00 - 17:00 Śr: 10:00 - 17:00 Cz: 10:00 - 17:00 Pt: 10:00 - 17:00 Sb: 10:00 - 14:00 Nd: nieczynne
600-332...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12757
Telefon
600-332...
Wiadomość