Zobacz zdjęcia (12)
Wymarzony ślub, Droszków - zdjęcie 1
Wymarzony ślub, Droszków - zdjęcie 2 Wymarzony ślub, Droszków - zdjęcie 3 Wymarzony ślub, Droszków - zdjęcie 4 Wymarzony ślub, Droszków - zdjęcie 5
Wymarzony ślub, Droszków - zdjęcie 6
1 / 12

Wymarzony ślub id:49176

od 1000 do 5000 zł / całość
Droszków, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
693-199...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Witam! Na wstępie chciałabym powiedzieć kilka słów o sobie. Nazywam się Karolina Kowalonek i nareszcie spełniłam swoje marzenie. Jestem Certyfikowaną Konsultantką Ślubną!! Mogę pomagać parom młodym w organizacji ślubu i wesela. Dlaczego wybrałam tę drogę? Otóż,
jestem w branży ślubnej od ponad 10 lat, ponieważ śpiewam w zespole TheMaklers. Tak, tak- ta szalona wodzirejka w różnych przebraniach na oczepinach, to ja! W swojej pracy spotkałam już wiele par i wiem, że organizacja najpiękniejszego dnia w życiu to nie lada wyzwanie. Ja kocham to co robię i dlatego chciałabym poszerzyć swoją działalność i pomóc Wam w organizacji ślubu i wesela marzeń.
Przez lata bywałam w wielu miejscach, które śmiało mogę polecić, jako miejsce na wspaniałe wesele. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, którzy pomogą Wam uświetnić Waszą uroczystość, zaczynając od fotografów , kamerzystów, dj i wodzirejów, dekoratorów i innych ludzi którzy z pasją wykonują swoją prace.
Moim zdaniem ślub i wesele to sztuka i coś niesamowicie pięknego. To spotkanie rodzin, przeżycia, uśmiech i łzy szczęścia, dlatego jeśli pragniecie, aby Wasz dzień był spełnieniem marzeń to zapraszam do mnie! Z moją pomocą i zaangażowaniem zorganizujemy ten dzień tak, że pozostanie w Waszych sercach i pamięci na długo.
Przedstawiam Państwu 3 pakiety :

PAKIET I- kompleksowa organizacja ślubu i wesela wraz z koordynacja. W tej ofercie oferuję opiekę od początku przygotowań ślubnych do oczepin. Będziemy razem przez cały dzień aż do oczepin. Po oczepinach niestety będę musiała was opuścić.
Cały pakiet obejmuje:
-kosztorys ślubu i wesela , scenariusz uroczystości ,ustalimy motyw przewodni wesela, dobierzemy zaproszenia, znajdę najlepsze miejsce na uroczystość weselną, zajmę się doborem dekoracji, zadbam o oprawę muzyczną w Kościele jak i na sali weselnej, zorganizuje transport dla gości i Pary Młodej, zapewnię profesjonalne usługi fotograficzne i filmowe, pomogę wybrać odpowiednią stylizację Pary Młodej, zajmę się konsultacjami z salonami sukni ślubnych , umówię termin przymiarek, zorganizuję konsultację z wizażystką, stylistą i kosmetyczką, przygotuję plan rozmieszczenia gości, zapewnię atrakcje dla dzieci ,zajmę się organizacją dodatkowych atrakcji na przyjęciu weselnym takich jak : pokazy tańca , występ gwiazdy, pokazy barmańskie, zadbam o dotrzymanie warunków umów oraz rozliczenia z podwykonawcami , zadbam o Parę Młodą oraz gości weselnych podczas koordynacji dnia ślubu i wesela.

A teraz pakiet II czyli częściowa organizacja ślubów i wesela bez koordynacji.
Oferta skierowana jest do Par , które są na etapie
planowania ślubu i wesela jednak niektórych podwykonawców już zatrudniły. Pomagam wtedy zatrudnić pozostałych podwykonawców takich jak fotograf , kamerzysta , dekorator, cukiernia, czy papeteria ślubna. Przygotuje harmonogram prac oraz scenariusz uroczystości.

A TERAZ PAKIET NR.3 :KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU. Oferta skierowana do Par, które same zajęły się organizacją ślubu jednak nie chcą zaprzątać sobie głowy koordynacją podwykonawców w dniu ślubu. Zajmę się wszystkimi szczegółami. Dopilnuję, aby wszystkie elementy uroczystości weselnej odbyły się na czas, a co więcej najważniejsze dzięki mojej koordynacji nie zaskoczą Państwa niespodziewane sytuacje , które potrafią przysporzyć wiele nerwów i niepotrzebnego stresu.

Oferta

W zależności od pakietu

od 1000 do 5000zł/ całość

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Kontakt bezpośredni z klientem , telefoniczny i mailowy

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Mamy dużo pomysłów i doświadczenie w branży ślubnej

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Pary które nie mają czasu na załatwianie spraw związanych z organizacją ślubu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Karolina Kowalonek Karolina Kowalonek
Adres: Droszków, ul. Droszków ul Jeżynowa 4woj. lubuskie
693-199...
liczba odwiedzin: 888
Zadzwoń
693-199...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie