MISZTOUR autokary busy mikrobusy

Kielce, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
603-360...

Typ pojazdu:

  • autokar

O nas

Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób w kraju i za granicą. Dysponujemy autokarami i mikrobusami wysokiej klasy z doskonałymi kierowcami, przygotowanymi do obsługi klientów biznesowych. Dzięki znajomości krajowego rynku, jesteśmy w stanie obsłużyć duże zamówienia nawet na kilkaset osób.

Posiadamy :
mikrobusy do 9 miejsc
busy od 20 do 25 miejsc
oraz autokary do 58 miejsc

Doświadczenie

Od roku 1989 zajmujemy się profesjonalnie przewozem osób autokarami oraz minibusami. W tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia naszej firmy. Przez cały ten okres zdobywaliśmy niezbędną wiedzę i praktykę, w tej dziedzinie. Doradzimy Państwu jaka drogę wybrać, przygotujemy szczegółową i rzetelną kalkulację, odpowiemy na wszystkie pytania związane z planowanym przejazdem.


Zaufanie

Jesteśmy firmą rodzinną, w chwili obecnej dwa pokolenia są zaangażowane w jej tworzenie oraz rozwój, sygnujemy ją swoim nazwiskiem i od lat pracujemy na to, aby zawsze kojarzyło się z rzetelnością i dobrą marką. Wiele znanych firm już nam zaufało.


Wiarygodność

Wszystk ie autokary, które prezentujemy na naszych stronach internetowych należą do naszej firmy, nie stosujemy tak częstych praktyk umieszczania zdjęć z katalogów autokarów, których przewoźnicy nie posiadają w swoim taborze. Oferty wyglądają imponująco, ale czy na pewno otrzymają Państwo autokar, który został zamówiony? Czy autokar prezentowany na stronie przewoźnika ma jego logo?

Oferta nr 1

Ceny

Są jednym z ważniejszych czynników branych pod uwagę w podejmowaniu decyzji o wyborze przewoźnika, dobrze to wiemy. Dlatego staramy się szukać sposobów, na obniżanie kosztów działalności poprzez negocjacje cen paliw, części zamiennych, opłat za ubezpieczenia, utrzymywanie stabilności zatrudnienia, tak aby wciąż, pomimo, iż zakup autokaru to bardzo duży wydatek, nasze ceny były atrakcyjne oraz konkurencyjne.
Na Państwa prośbę wycenimy dane zamówienie.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: MISZTOUR
Imię i nazwisko: Stanisław Misztal
Adres: Kielce, Rykoszyn 110, 26-065, woj. świętokrzyskie
603-360...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5878
Zadzwoń
603-360...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kielce

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie