Zobacz zdjęcia (50)
Wynajem namiotów, namiot na wesele, wesele w namiocie, hala namiotowa, Warszawa - zdjęcie 1
Wynajem namiotów, namiot na wesele, wesele w namiocie, hala namiotowa, Warszawa - zdjęcie 2 Wynajem namiotów, namiot na wesele, wesele w namiocie, hala namiotowa, Warszawa - zdjęcie 3 Wynajem namiotów, namiot na wesele, wesele w namiocie, hala namiotowa, Warszawa - zdjęcie 4 Wynajem namiotów, namiot na wesele, wesele w namiocie, hala namiotowa, Warszawa - zdjęcie 5
Wynajem namiotów, namiot na wesele, wesele w namiocie, hala namiotowa, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 50

Wynajem namiotów, namiot na wesele, wesele w namiocie, hala namiotowa id:12129

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
666-222...
604-461...

O nas

Kompleksowa obsługa imprez w plenerze

Oferujemy Państwu kompleksowe wyposażenie na imprezy plenerowe. W tym m.in. białe i transparentne hale namiotowe o różnej szerokości i dowolnej długości z drewnianą podłogą, dekoracje wnętrza: dwa rodzaje gal sufitowych (bankietowa i stretch), draperie ścienne, stylowe żyrandole, dekoracja światłem LED, modułowy parkiet taneczny i wykładzinę dywanową. W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór mebli bankietowych (różnego rodzaju krzesła, stoły), meble tapicerowane: gładkie i chesterfield (sofy, fotele, pufy), meble LED (kostki, stoliki koktajlowe, hokery, bary), meble ratanowe. A także różnego typu zadaszenia dodatkowe: namiot stretch, namiot gwiazda. I wiele, wiele inny rzeczy… wystarczy do nas napisać i zapytać o pełną ofertę.
Wesele pod namiotem

Organizacja wesela w hali namiotowej to nieograniczone możliwości i niezliczona liczba aranżacji. Z naszą pomocą stworzą Państwo niezapomniane przyjęcie weselne, które zachwyci zaproszonych gości. W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie hale namiotowe na wynajem, niestandardowe hale transparentne do wynajęcia oraz wynajem wyposażenia bankietowego niezbędnego do usadzenia gości. Nasza wypożyczalnia krzeseł oferuje ich kilka rodzajów, które w zależności od charakteru wydarzenia różnią się wyglądem i stylem – począwszy od najbardziej popularnych bankietowych VIPów, przez rustykalne składane, po amerykańskie krzesła Chiavari, nowoczesne Maya, boho i niepowtarzalne Ghosty. Posiadamy także wynajem stołów bankietowych o różnych średnicach.


Ślub w plenerze

Coraz większą popularnością cieszą się śluby plenerowe, które zupełnie nie odbiegają charakterem od tych organizowanych w gmachach urzędu stanu cywilnego. Stąd też wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty wynajem wyposażenia na ślub w plenerze. Zadbamy nie tylko o przygotowanie odpowiednio miejsca dla Państwa i gości na ceremonię ślubną ale zaoferujemy także wyjątkową oprawę muzyczną ceremonii oraz niezbędne nagłośnienie całej uroczystości. Organizacja ślubu w plenerze z naszą pomocą to pestka – oferujemy wynajem altany ślubnej, pergoli, czerwonego dywanu do alejki ślubnej, krzeseł dla gości, zadaszenia na wypadek niepogody i wiele innych dodatków i dekoracji w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wynajem namiotów, namiot na wesele, wesele w namiocie, hala namiotowa - film 1 Wynajem namiotów, namiot na wesele, wesele w namiocie, hala namiotowa - film 1

Opinie Ewenta (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Ewenta

Nazwa firmy: Ewenta
Adres: Warszawa, ul. Kraśniów, 28-520, woj. mazowieckie
666-222...
604-461...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 29479
Zadzwoń
666-222...
604-461...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie