WYNAJEM -Namioty imprezowe, Wesela, Namiot cateringowy, Komunie

400 zł
Kraków, małopolskie

O nas

Oferujmy wynajem namiotów plenerowych na uroczystości takie, jak: wesela/poprawiny, chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze, targi, konferencje, imprezy firmowe itd. W swojej ofercie posiadamy obecnie namioty o następujących wymiarach:

- 4 x 6 m ( białe )
- 4 x 8 m ( białe )
- 4 x 10 m ( białe )
- 4 x 12 m ( białe )
- 4 x 14 m ( białe )
- 4 x 16 m ( białe )
- 6 x 8 m ( białe )
- 6 x 10 m ( białe )
- 6 x 12 m ( białe )
- 6 x 14 m ( białe )
- 6 x 16 m ( białe )
- 6 x 18 m ( białe )

Podane ceny obejmują wynajem namiotu na okres do 3 dni (na jednodniową imprezę, z montażem w przeddzień imprezy i demontażem w dzień po imprezie) oraz montaż i demontaż zestawu oraz dowóz gratis ( w ograniczonej strefie ).

Podane wymiary stanowią standardowe rozmiary, jeżeli potrzebują Państwo większego namiotu prosimy o kontak i określenie swoich potrzeb, wskazanie ilości osób na danym wydarzeniu. Na pewno pomożemy i dostosujemy wielkość namiotów do Państwa potrzeb.

Namioty w idealnym stanie. Bardzo ładne, śnieżno białe, estetyczne i porządne a przede wszystkim bezpieczne. Są wykonane z wysokogatunkowego wodoszczelnego poszycia, nie ze zwykłej "ceraty", jakich wiele na rynku. Nasze namioty wyróżnia wysoka jakość wodoodpornej plandeki o gramaturze 530 g/m2 oraz otwory wentylacyjne zapewniające cyrkulację powietrza. Zapewnia to brak duchoty wewnątrz namiotu nawet przy wysokich temperaturach latem oraz stabilną temperaturę wiosną czy też późną jesienią.

Namioty rozkładamy na dowolnym podłożu w różnych kombinacjach zgodnie z życzeniem klienta i naszym doświadczeniem, służymy radą.

Poza samym wynajmem namiotu możemy przygotować dla Państwa rownież kompleksowa usługę organizacji wydarzenia: wynajem namiotu, stołów, krzeseł, obrusów, oświetlenia namiotu.

Możemy rownież przygotować dla Państwa catering jedzeniowy. Prowadzimy od kilkunastu lat restauracje w Krakowie posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie i wyczucie rynku, dające gwarancje, iż Państwa przyjęcie będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Zapraszam do współpracy

Cena od 400 zł.

liczba odwiedzin: 7405

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie