Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Wyspa Kampinos, Brochów - zdjęcie 1
Wyspa Kampinos, Brochów - zdjęcie 2 Wyspa Kampinos, Brochów - zdjęcie 3 Wyspa Kampinos, Brochów - zdjęcie 4 Wyspa Kampinos, Brochów - zdjęcie 5
1 / 5

Wyspa Kampinos id:48694

Brochów, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • obiad weselny
  • sala z noclegiem
  • ośrodek wypoczynkowy

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne
  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras
  • dania regionalne
  • kuchnia polska
  • opcje: wege/vegan

Liczba gości

  • miejsca noclegowe: 44

Atrakcje

  • Napis LOVE
  • Słodki kącik
  • Wiejski stół

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

Wyspa Kampinos to romantyczny pensjonat z restauracją na skraju Puszczy Kampinoskiej - miejsce idealne na kameralny ślub i wesele w otoczeniu natury. Dzieli nas jedyne 40 km do Warszawy i 8 km do Sochaczewa.

Nasza Wyspa to ośrodek złożony z trzech budynków na dwóch działkach, przedzielonych wiejską drogą. Oferujemy 13 ciepłych pokoi, kryty, całoroczny podgrzewany basen 12 m x 6 m o głębokości 1,5 m, saunę opalaną drewnem, jacuzzi na 7 osób, plażę - czyli podgrzewany piasek przy basenie, a nad nią lampy doświetlające. Lampy przyjemnie doświetlają i potrafią zmienić podły nastrój w radosne chwile :) Leżąc na piasku można pozbyć się przeziębienia i innych infekcji!

Wszystko to znajduje się w ogrodach zimowych z naturalną roślinnością i ogrzewane jest kominkami. W pobliżu rzeka Bzura, lasy i miejsce urodzenia Fryderyka Chopina.

Dysponujemy zapleczem kuchennym i jadalnią w której można delektować się tradycyjnymi polskimi daniami. Dla wegan i wegetarian też coś się znajdzie. Dzieci kochają serwowane przez nas posiłki!

Dzieciom do lat 13 oferujemy dania oraz noclegi 50% taniej, zaś najmłodsze pociechy do lat 3 – gratis. Posiadamy krzesełka dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Opinie (1)

Wyspa Kampinos id:48694
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Warszawa
Data dodania: 12-03-2021

Wspaniałe miejsce. Nasz ślub odbył się 19 września. Obsługa na medal, przepyszne jedzenie oraz cudowny klimat! Polecam wszystkim :)

Kontakt

NIP: 5271498397
Adres: Brochów, , 05-088, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1872

Popularne miasta w okolicy