WYTWÓRNIA FETY | Wodzirej wesele | Imprezy szyte na miarę id:27687

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Milanówek, mazowieckie
Data dodania: 19-05-2017
Liczba odwiedzin: 252

Oferta Wodzirej na wesele Milanówek

Jesteście Państwo świadkami narodzin nowego projektu na rynku eventowo-weselnym. Nazwaliśmy go Wytwórnią Fety. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, działających do tej pory indywidualnie w branży rozrywkowej od wielu lat. Są to DJe, organizatorzy eventów, prezenterzy radiowi, muzycy, wokaliści oraz wodzireje z przeszło 20 letnim doświadczeniem. Jesteśmy bardzo elastycznym zespołem, który w odpowiedzi na Państwa zapytanie przygotuje ofertę szytą na miarę.
Nasz program to reakcja na coraz większe oczekiwania par związane z jednym z najważniejszych dni w ich życiu. Wiemy też, jak bardzo Państwo jesteście zabiegani, jak wiele macie na głowie obowiązków, nie tylko związanych z organizacją wesela, ale również z codziennym życiem i pracą.
Oto co możemy Państwu zaoferować:

WODZIREJ, OPRAWA MUZYCZNA, DJ, NAGŁOŚNIENIE, LIVE ACT
- Cechuje nas indywidualne podejście i dopasowanie oferty w zależności od budżetu i oczekiwań.
- Nasz wodzirej zagra i zaśpiewa na żywo dla rodziny i przyjaciół Państwa młodych, zaintonuje pieśni biesiadne a także zaśpiewa najnowsze przeboje światowej muzyki rozrywkowej. Zintegruje obie rodziny i przyjaciół i dzięki wspólnej zabawie wyciągnie wszystkich zza stołów. Przygotujemy dla Państwa indywidualny program w zależności od Państwa gustu i potrzeb, może to być coś nowoczesnego, zrywającego z tradycją klasycznych wesel, ale może to być również program silnie związany z najlepszymi polskimi tradycjami.
- Nasze bloki muzyczne to selekcja i technika miksu na najwyższym poziomie, niezależnie od odmiany muzycznej, nie damy Wam ani minuty wytchnienia. Nawet w przerwach na posiłek muzykę dobierzemy starannie i adekwatnie do podawanych potraw. Na życzenie występy uświetnić może obecność znanych osobistości radiowych w roku konferancjerów, czy muzycy live act (saksofoniści, gitarzyści, skrzypacze, perkusiści).
- Obsłużymy imprezy międzynarodowe. Współpracujemy z konferansjerami mówiącymi w językach angielskim, rosyjskim, francuskim, niemieckim i włoskim.
- Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Dźwięk i światło to bardzo ważny element tworzenia nastroju do zabawy, jego dobór uzależniamy od miejsca imprezy i oczekiwań naszych klientów.

Nasze dodatkowe usługi w ramach pakietu 360˚:

FOTOGRAFIA, FILM, GRAFIKA, KREACJA
- Profesjonalni fotografowie i kamerzyści, podczas aktu ślubu, na weselu, w plenerze i w studio.
- Zaprojektujemy i wyprodukujemy dla Państwa zaproszenia weselne i eventowe, galanterię papierową, materiały informacyjne, wizytówki, karty imienne, identyfikatory, roll-upy...

LIMUZYNA, TRANSPORT
- Jeśli szukasz nietuzinkowego samochodu ślubnego, powiedz nam o tym, pomożemy.
- Ponadto zorganizujemy transfery gości zagranicznych z lotniska/stacji, przejazd większej grupy autobusem na miejsce wydarzenia.

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
- Jeśli jest jeszcze coś, co Państwo chcieliby zrzucić na nasze barki, proszę nie wahać się i pytać. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a przynajmniej tak nam się wydaje.

Szanowni Państwo.
Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od złożoności przedsięwzięcia. Prosimy podawać w zapytaniach jak najwięcej szczegółów.

UWAGA. Mamy wolne terminy na ten sezon. Zapraszamy do kontaktu.
Dojedziemy w dowolne miejsce w Polsce, możemy podjąć się również obsługi imprezy organizowanej za granicą.

Szczegóły:

 • mówię po angielsku
 • mówię po francusku

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o WYTWÓRNIA FETY | Wodzirej wesele | Imprezy szyte na miarę Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

WYTWÓRNIA FETY | Wodzirej wesele | Imprezy szyte na miarę
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Milanówek
Kod:05-822

Godziny pracy

Pn:10:00 - 24:00
Wt:10:00 - 24:00
Śr:10:00 - 24:00
Cz:10:00 - 24:00
Pt:10:00 - 24:00
Sb:10:00 - 24:00
Nd:10:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.