Wytwórnia Ślubów id:18264

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 14-01-2016
Liczba odwiedzin: 213

Oferta

Zorganizowanie ślubu to prawdziwe wyzwanie. Aby mu sprostać, potrzebne są zaawansowane umiejętności organizacyjne, talent do spraw biznesu a także bardzo dobra orientacja w technikach negocjacyjnych.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, z chęcią podzielimy się nim z Wami. Od projektu, przez plan i kompleksową organizację aż po perfekcyjną jego realizację – sprawimy, że ślub o którym marzycie, stanie się faktem. A wszystko to na miarę Waszych gustów i budżetów.

Służymy Wam pomocą w organizacji ślubu i wesela, a jeśli sobie tego zażyczycie, sami zajmiemy się kompleksowym procesem organizacyjnym. Plan, który stworzymy, będzie drobiazgowo dostosowany do Waszych marzeń i możliwości finansowych – i gotowy, by niezwłocznie wcielić go w życie.


Wybór Wytwórni Ślubów to niezmiennie:

- Perfekcja – nasze doświadczenie oznacza, że przewidujemy i troszczymy się o każdy ślubny detal.
- Oszczędność czasu - Młoda Para na samodzielną organizację ślubu musi poświęcić około 200 godzin – z nami ten czas zostaje zredukowany do minimum.
- Oryginalność – nie zdarzają się dwa identyczne śluby, gdyż każdy klient jest niepowtarzalny i tak właśnie jest traktowany.
- Bezpieczeństwo – dzięki współpracy z tylko sprawdzonymi Podwykonawcami uzyskujemy najwyższą jakość usług.

Korzyści, które płyną ze współpracy z Wytwórnią Ślubów to:

- Połączone siły kilku Konsultantów Ślubnych – takie rozwiązanie zapewnia nieskończenie bogaty wachlarz pomysłów i kreatywnych rozwiązań, ale także poczucie bezpieczeństwa w każdej ślubnej sytuacji.
- Kilkuletnie doświadczenie w organizacji eventów – pozwala to zaoszczędzić Wasz cenny czas i uniknąć niepotrzebnych stresów.
- Różnorodne rabaty na usługi firm z branży ślubnej – co przekłada się na dbałość o Wasze finanse przy jednoczesnej pewności najwyższego standardu usług.

Dane kontaktowe

Wytwórnia Ślubów
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia