Zobacz zdjęcia (5)
Your Wedding Day Marta Imiolczyk, Zawiercie - zdjęcie 1
Your Wedding Day Marta Imiolczyk, Zawiercie - zdjęcie 2 Your Wedding Day Marta Imiolczyk, Zawiercie - zdjęcie 3 Your Wedding Day Marta Imiolczyk, Zawiercie - zdjęcie 4 Your Wedding Day Marta Imiolczyk, Zawiercie - zdjęcie 5
1 / 5

Your Wedding Day Marta Imiolczyk id:40153

Zawiercie, śląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Your Wedding Day to miejsce, w którym spełniamy ślubne marzenia. Nasze motto to: Twój ślub - Twój dzień!
Nasza certyfikowana konsultantka ślubna to perfekcjonistka w każdym calu - zadba o najmniejszy szczegół Waszej uroczystości, podczas gdy Wy będziecie cieszyć się sobą i tą niepowtarzalną chwilą, jaką jest ślub! To Wasz dzień, a do Nas należą zadania specjalne! ;)

Konsultacja przedślubna
Jesteście w trakcie przygotowań i utknęliście? Potrzebujecie wsparcia, pomysłu, inspiracji, a może zwykłej uspokajającej rozmowy z profesjonalistą?
A może przygotowania do ślubu dopiero przed Wami i kompletnie nie wiecie od czego zacząć? Ta oferta jest kierowana właśnie do Was - nasza konsultantka ślubna odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości podczas konsultacji przedślubnej!

Organizacja uroczystości
Przygotowania do ślubu trwają miesiącami, a czasami nawet latami. Podczas gdy Wy macie na głowie pracę, dom, rodzinę i wiele innych spraw, nasz Konsultant Ślubny stawia czoła organizacyjnym wyzwaniom, - a jest ich całe mnóstwo! Oferujemy możliwość częściowej lub kompleksowej organizacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie pomocy jedynie w doborze odpowiednich stylizacji, czy chcecie nam powierzyć całą organizację wesela – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Każde wesele jest niepowtarzalne i wyjątkowe, dlatego nasza oferta zależy od Waszych oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze potrzeby!

Koordynacja uroczystości
Dzień ślubu to Wasz dzień! Dlatego to my jesteśmy odpowiedzialni za dopilnowanie najdrobniejszych szczegółów wesela tak, aby Młoda Para mogła cieszyć się sobą i tą wyjątkową chwilą. Podczas koordynacji pracujemy dla Was do późnego wieczora, a jeśli trzeba – do białego rana!
Mówimy NIE obgryzanym paznokciom Panów Młodych oraz niewyspanym Pannom Młodym!
Mówimy TAK łzom szczęścia i bolącym nogom o 6 nad ranem!

Jesteśmy gotowi, aby spełniać Wasze ślubne marzenia!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Prosto, miło i przyjemnie. Piszemy, dzwonimy lub spotykamy się z Wami - to zależy od Was. My się dostosowujemy - jesteśmy elastyczni ;) Wszystko zależy od tego, jakiej pomocy od nas oczekujecie. O jedno nie musicie się martwić - jesteśmy specjalistami w organizacji czasu i pracy. Nasza współpraca będzie zatem harmonijna, ponieważ jednym z pierwszych punktów, które realizujemy to stworzenie terminarzu. My działamy zgodnie z planem, a plan dostosowujemy do Was! ;)

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Myślę, że każda osoba planująca ślub, na pewnym etapie potrzebuje pomocy konsultanta ślubnego.
Ale z całą pewnością konsultanta potrzebują Pary, które nie mieszkają w pobliżu miejsca, w którym organizują uroczystość (np. są za granicą).
Inny przypadek osób, które powinny skorzystać z naszych usług to Pary, które są czynne zawodowo i praca zajmuje im zdecydowaną większość czasu.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

A ile mamy? ;) Czasu potrzebujemy dokładnie tyle, ile nam go dacie droga Paro :) Czy to dwa lata czy dwa tygodnie - myślę, że nie ma rzeczy niemożliwych! Zawsze damy z siebie 200% i zrobimy wszystko, aby spełnić Wasze ślubne marzenia ;)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Praca to nasza pasja, więc ciężko jej nie lubić. Każdy szczegół - począwszy od spotkań z Młodą Parą poprzez godziny spędzane przed komputerem wśród planerów, kalendarzy i podwykonawców, po wymyślanie aranżacji i dopinanie ostatnich elementów w dniu ślubu - wszystko na swój sposób daje nam satysfakcję, a uśmiech na twarzach Młodej Pary daje energię, by robić to wszystko dalej!

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Koordynacja ślubu to nie tylko "ten jeden dzień" naszej pracy. Usługę koordynacji zaczynamy realizować już około dwa miesiące przed datą ślubu! Kontaktujemy się z podwykonawcami, tworzymy terminarz ostatniego miesiąca przedślubnego, dbamy, aby Młoda Para nie zapomniała o niczym w tym ostatnim gorącym okresie, jesteśmy pod telefonem w razie awaryjnych sytuacji, a w dzień ślubu pracujemy od świtu do świtu. Kontaktujemy się z każdym z podwykonawców po raz setny, sprawdzamy kościół/urząd/plener, sprawdzamy salę, dokonujemy ewentualnych poprawek, sprawdzamy czy noclegi są odpowiednio przygotowane, czy słodkości i alkohol czekają w odpowiednim miejscu, czy goście przyjezdni są w drodze, a Para Młoda jest najpiękniejszą Parą pod słońcem. Sprawdzamy, pilnujemy, sprawdzamy, pilnujemy, działamy w razie potrzeby i tak do rana... ;)

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Jeśli Para Młoda tego chce - jak najbardziej! Są to elementy ściśle związane ze ślubem, więc takich wyzwań też się podejmujemy!

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jeśli chcecie powierzyć nam kompleksową organizację wesela, najlepiej skontaktować się z nami ok 2 lata przed planowaną datą ślubu. Dlaczego tak szybko? Ponieważ sporo dobrych sal weselnych ma już rezerwację właśnie na dwa lata do przodu! Jeśli organizacja ma być kompleksowa, chcemy mieć wybór - wśród sal również, prawda? :) A jeśli już wybraliście miejsce, spokojnie 1,5 roku przed ślubem możemy zacząć dalsze prace organizacyjne :)
Ale jeśli nie macie kompletnie nic, a ślub planujecie za kilka miesięcy - piszcie śmiało! Takie wyzwania lubimy najbardziej! ;)

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Mogą oczywiście skorzystać z pomocy przy znalezieniu pozostałych usługodawców, na których jeszcze się nie zdecydowali (być może właśnie dlatego, że jest to dla nich problematyczne). Najlepszą opcją jednak w tym wypadku jest po prostu usługa koordynacji dnia ślubu, która daje Młodej Parze największy komfort psychiczny w dniu ślubu.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Ksiądz, który nie chciał wpuścić ekipy dekorującej do kościoła... Okazało się, że w ciągu ostatnich tygodni w parafii zmienił się proboszcz, który współpracował z jedną Panią od dekoracji i nie życzył sobie nikogo innego! Musieliśmy interweniować u osób, z którymi wcześniej Para Młoda uzgadniała całą sprawę. Na szczęście zostaliśmy wpuszczeni do kościoła, wraz z całą dekoracją!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Pamiętać, że to jeden jedyny dzień w życiu i mimo tych wszystkich cudownych dekoracji i świetnych atrakcji, to właśnie ZABAWĘ zapamiętają goście oraz Wy Młodzi. Nawet jeśli nie będzie świecącego napisu, fotobudki i złotych podtalerzy. Jeśli Wy i Wasi goście będziecie się bawić, to będzie najlepsze wesele na świecie :) A więc.... dobry DJ lub zespół! To jest jedna z najlepszych inwestycji w wesele! ;)

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Rustyk zawładnął w ostatnich latach branżą ślubną i wciąż trzyma ją w garści! Ale mojemu sercu bliskie są klimaty romantyczne, zakrawające o glamour

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Oczywiście stawiamy sobie nowe wyzwania! Jesteśmy na bieżąco z tym, co dzieje się w branży ślubnej, tworzymy inspiracje organizując sesje stylizowane, a w przerwach między organizowaniem Waszych wesel, planujemy i wdrażamy w życie przeróżne projekty, które pozwalają nam się poznawać i pokazać co nam w duszach gra! ;)

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Szczerze? - Mój ślub już za mną, więc powiem jako Panna Młoda, a nie jako konsultantka ślubna (wtedy jeszcze nią nie byłam)...
Byłam przygotowana perfekcyjnie, (a przynajmniej tak mi się wydawało) ale stres zjadał mnie do takiego stopnia, że moja mina na zdjęciach z pierwszej połowy uroczystości nie była weselna - była pogrzebowa! Nie wspomnę już, że ilość spraw, które miałam załatwić w dzień ślubu jako Panna Młoda była ogromna! Zbyt duża jak na osobę, która powinna się cieszyć swoim świętem. Dlatego odpowiadam - chcesz uniknąć stresu? - pomyśl o koordynatorze wesela ;) A jeśli nie zdecydujesz się na to rozwiązanie, zastanów się, kto mógłby wyręczyć Cię w pewnych kwestiach organizacyjnych i z kim powinni kontaktować się usługodawcy w razie awaryjnych sytuacji.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

Tyle przedmiotów, że to już bardziej "kosz" niż "koszyczek"! Ale spokojnie, ja już się zajmę tym koszem ;)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Aktualne trendy są jak piasek w naszych dłoniach - z każdą sekundą ubywają... Nie łapmy się więc ślepo trendów! Lepiej wyznaczajmy je!

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jest tego tyle, że trudno wybrać te jedyne "ulubione"... Ale niech będzie...
Książka? Po pierwsze - romansidło, które pochłonęłam już kilka razy czyli "Wichrowe Wzgórza" E. Bronte.
Po drugie - "Nowy wspaniały świat" A. Huxleya czyli pesymistyczne spojrzenie na pęd za nowoczesnością.
I po trzecie rzecz jasna nie mogłabym pominąć serii "Harry Potter" J. K. Rowling - mimo, że minęło dobrych kilka (a może i kilkanaście?) lat odkąd je czytałam, to sentyment i pełen szacunek dla geniuszu tej sagi pozostaje ;)
Film? No i weź tu coś wybierz... Z tych starszych na pewno "Gladiator" i "Patriota" (w obu przypadkach paczka chusteczek jak nic), z tych nowszych to zdecydowanie "Służące" i "Pęknięcia".
Serial? Jak dobrze, że jest Netfliks! I tu oczywiście na pierwszym miejscu stawiam "House of Cards" (nie licząc ostatniego sezonu!) i zaraz za nim "Dom z papieru" (proszę, niech znajdzie się Para, która chciałaby wesele w tym temacie - jestem, czekam, zrobię!)

Opinie (2)

Your Wedding Day Marta Imiolczyk id:40153
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Zawiercie
Data dodania: 11-03-2021

Polecam Martę z całego serca! Podejście do klienta na najwyższym poziomie! Słucha, doradza a przy tym jest bardzo sympatyczną osobą! Ma do tego ogromny talent i widać, że to jej ogromna pasja!

Marta
11-03-2021

Bardzo dziękuję 😘

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-04-2020
Zawiercie
Data dodania: 16-05-2020

Bardzo serdecznie polecam :)
Mimo panującej sytuacji w kraju nasz ślub się odbył i mimo tych ciężkich czasów na pomoc Pani Marty mogliśmy liczyć do samego końca, nie zostawiła nas samych. Bardzo profesjonalna usługa, cena atrakcyjna i co najważniejsze pełne zaangażowanie i wsparcie do samego końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi, że oddaliśmy organizacje naszego najważniejszego dnia w życiu właśnie w te ręce ❤️ Polecam z całego serca 😍

Marta
11-03-2021

Bardzo dziękuję 😘

liczba odwiedzin: 3918

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie