ZABYTKOWY FIAT 125P z 1972 roku, AUTO DO ŚLUBU id:8500

Oferta
Dodaj do plannera

Oferuję Państwu wynajem auta-legendy marki POLSKI FIAT 125P zarejestrowanego jako pojazd zabytkowy na ceremonie ślubne, imprezy okolicznościowe, parady, pokazy, studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, kampanie reklamowe i wiele innych zaproponowanych przez klienta.


Prezentowany egzemplarz wyprodukowany został w 1972 roku w Fabryce Samochodów Osobowych Warszawa, jest przykładem Polskiej myśli technicznej XX wieku od lat 60-tych do 90-tych, utrzymany jest w stanie idealnym, z wieloma dodatkami, budzi podziw i zachwyt na ulicach nie tylko znawców.


W obecnych czasach auto klasyczne w stylu retro jest wyrazem indywidualności oraz wyróżnienia się z tłumu wśród natłoku identycznych ofert nowoczesnych aut. Jadąc do ślubu nowym Mercedesem czy Audi, nie wzbudzicie takiego zainteresowania u swoich gości weselnych i przechodniów jak podróżując zabytkowym i kultowym autem.


Wasi rodzice i goście starszego pokolenia wspomną tamte czasy i luksus jaki dawał Polski Fiat, a młodzież zainteresowana niespotykanym pojazdem chętniej zgłębi wiedzę o latach minionej epoki i ówczesnych cudach techniki.


Oferta obejmuje wynajem auta wraz z kierowcą za godzinę (przy wynajęciu na minimum 3 godziny).

Możliwość indywidualnego ustalenia czasu wynajmu oraz odległości w zależności od potrzeb klienta.Działam głównie na terenie KIELC i województwa Świętokrzyskiego.
W cenie oferuję skromną dekorację auta z możliwością indywidualnego roz

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Fiat
  • Kolor: niebieski
  • zabytkowy

Cennik

Orientacyjna cena: 100 PLN / godz.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

ZABYTKOWY FIAT 125P z 1972 roku, AUTO DO ŚLUBU
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce
Kod:25378
Data dodania: 05-08-2012
Liczba odwiedzin: 2393

Polecamy

Nowe ogłoszenia