Ford Mustang 1966 r. GT350 biały do ślubu id:38459

1300 zł / całość
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
501-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Samochód:

 • Marka: Ford
 • Kolor: biały
 • zabytkowy
Marzysz o przepięknej ślubnej sesji zdjęciowej? Pragniesz pojechać przepięknym Fordem Mustangiem do ślubu? Oferuję Państwu do wynajęcia Forda Mustanga na uroczystości ślubne.

Nasz Ford Mustang z 1966 roku wyposażony jest w silnik V8 o pojemności 4,7 litra oraz automatyczną skrzynię biegów. Kolor – biały (tzw. Wimbledon White z niebieskimi pasami). Wnętrze wykończone jest skórzaną tapicerką w gustownym czarno-białym kolorze. Drewniane elementy wykończenia dodają nieco elegancji podkreślając zarazem sportowy charakter samochodu.

Samochód został odbudowany na bazie specyfikacji modelu GT 350 (polecam poczytać historię twórcy tego modelu – Carolla Shelby’ego). Prace nad autem trwały niemal 5 lat i ukończone zostały w grudniu 2017 roku.

Orientacyjny koszt wynajęcia naszego auta do ślubu to 1.300 zł. Kwota ta obejmuje:

- wynajem auta w dniu Waszego ślubu – bez konkretnego limitu godzin.
- odbiór Pary Młodej
- przejazd do kościoła / USC
- przejazd na salę weselną
- udział w sesji zdjęciowej w dniu ślubu
- profesjonalne przygotowanie auta wewnątrz / na zewnątrz
- przejazd do 50km

Stawka za przejechaną odległość ponad 50km - 3 zł/km.

Auto dostępne jest na terenie Warszawy i w okolicach, niemniej istnieje możliwość dalszych wyjazdów. Wynajem wyłącznie z kierowcą.

Proszę o kontakt w celu przygotowania indywidualnej wyceny.

pozdrawiam
Michał

Kategoria:

Auta do ślubu Warszawa

Oferta

ślub
1300 / całość

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Michał

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię:Michał 
Adres:Warszawa
01-460woj. mazowieckie
501-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 04-10-2018, liczba odwiedzin: 554
Telefon
501-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie