Zobacz zdjęcia (4)
Zabytkowy i stylowy Fiat 500 z 1968r, Warszawa - zdjęcie 1
Zabytkowy i stylowy Fiat 500 z 1968r, Warszawa - zdjęcie 2 Zabytkowy i stylowy Fiat 500 z 1968r, Warszawa - zdjęcie 3 Zabytkowy i stylowy Fiat 500 z 1968r, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Zabytkowy i stylowy Fiat 500 z 1968r id:40151

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Fiat
  • Kolor: biały
  • cabrio
  • sam prowadzisz
  • zabytkowy

Luigi! Tak, to on! Przeuroczy mały fiacik 500 z kreskówki o samochodach. Piękne małe dzieło włoskiej stylistyki. Uroczy fiacik, których pełno można spotkać na wąskich uliczkach starych włoskich miast.
Patrząc na niego od razu przenosimy się w wyobraźni do wzgórz Toskanii, posiadłości w widokami na rozległe winnice. Czujemy zapach włoskiej kawy, ciepło letnich dni, smak pizzy i makaronu. La dolce vita!
Wiele lat temu w nasze ręce wpadł taki właśnie mały skarb kultury włoskiej. Po kilku latach prac renowacyjnych wyjechaliśmy na ulice i zostaliśmy przyjęci niesamowicie ciepło. Każdy – i młody i starszy, z życzliwością się oglądał i uśmiechał na nasz widok. To było piękne pocieszenie po trudach renowacji.
Pomyśleliśmy, że chcemy dzielić się tą radością z innymi i stąd pomysł aby wypożyczać samochód do ślubów i na inne okazje.
Fiata oferujemy na wynajem do samodzielnych przejazdów. Znajdujemy się w Warszawie, wynajem poza granicami miasta wiąże się z indywidualną dopłatą za dostarczenie samochodu. Cena 200zł za każdą godzinę wynajmu, minimum 3 godziny.

liczba odwiedzin: 2185

Popularne miasta w okolicy