Zachowaj te chwile - fotografia ślubna. id:20188

Oferta
Dodaj do plannera

Jeżeli chcesz zachować pamiątkę z ważnego dla Ciebie wydarzenia w postaci ładnych, profesjonalnie wykonanych i dopracowanych graficznie zdjęć, to dobrze trafiłeś.

Dokumentując ślub i wesele mam świadomość jaką wartość będą miały dla Ciebie zarejestrowane przeze mnie obrazy, jakie emocje będę budzić po latach i jakie wspomnienia przywoływać.
Dlatego koncentruję się na tym, aby nie przegapić żadnej istotnej chwili podczas twojego wydarzenia. Uwieczniam momenty, które czasami ulatują z pamięci ale pozostają wyraźne i żywe na zdjęciach oraz komponuję kadry, tak by były elegancką i estetyczną pamiątką.

Staram się minimalizować ingerencję w wydarzenia aby uzyskać maksymalnie prawdziwy rezultat. Pozwala to uchwycić szczere emocje, gesty i pozy. Posiadam doświadczenie w pracy jako fotoreporter w mediach co nauczyło mnie refleksu i pracy w każdych warunkach. To co uważam za moją przewagę, to szczerość we własnej interpretacji każdego kadru i autentyczny entuzjazm.

Zapraszam do skorzystania z moich umiejętności.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 1250 PLN / dzień

Mały reportaż w cenie 1 250 pln
Opcja zawiera: Dokumentację fotograficzną od momentu przyjazdu Pary Młodej do kościoła lub USC oraz reportaż z zabawy weselnej do godz. 23:30 Sumaryczna ilość zdjęć: 100 szt. Materiał dostarczany jest na płytach DVD w ilości 3 egz.
---
Duży reportaż w cenie 1 700 pln
Opcja zawiera: Dokumentację fotograficzną od momentu przygotowań Panny Młodej poprzez błogosławieństwo rodziców, ceremonię w kościele lub USC oraz fotoreportaż z zabawy weselnej do godziny 0:30. Sumaryczna ilość zdjęć: 200 szt. Materiał dostarczany jest na płytach DVD w ilości 3 egz.
---
Sesja plenerowa w cenie 1 250 pln
Opcja zwiera: 3 – 6 godzin fotografowania podczas którego powstaje materiał poddany później precyzyjnej obróbce cyfrowej w Photoshop – korekta kolorów, korekta skóry, usunięcie niekorzystnych elementów na zdjęciu (znamiona, przypadkowe i niepożądane elementy krajobrazu, itp…). Możliwe są 2 warianty sesji plenerowej - zdjęcia pozowane przedstawiające parę w różnych ustawieniach w konkretnej lokalizacji lub „spacer fotograficzny” z parą młodą o charakterze fotoreportażu po mieście lub w wybranym, ciekawym i niebanalnym miejscu. Ilość zdjęć 20 szt. do maksymalnie 40 szt. w wariancie „fotospaceru”.
---
Duży reportaż i sesja plenerowa w cenie 2 500 pln
Opcja zawiera: Dokumentację fotograficzną od momentu przygotowań Panny Młodej poprzez błogosławieństwo rodziców, ceremonię w kościele lub USC oraz fotoreportaż z zabawy weselnej do godziny 0:30 + sesja plenerowa w inny dzień (20 – 40 zdjęć z sesji poddanych wnikliwej obróbce cyfrowej). Warunki i lokalizacja sesji plenerowej ustalane są indywidualnie z Klientem. Sumaryczna ilość zdjęć: 200 szt. + zdj. z pleneru. Materiał dostarczany jest na płytach DVD w ilości 3 egz. Wymienione opcje mogą być modyfikowane w zależności od potrzeb Klienta. W celu wyceny indywidualnej prosimy o kontakt.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zachowaj te chwile - fotografia ślubna.
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-972
Data dodania: 24-03-2016
Liczba odwiedzin: 337

Polecamy

Nowe ogłoszenia