Zajazd Bumerang | Sala Weselna do 250 osób! id:31597

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Toruń, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 19-10-2017
Liczba odwiedzin: 742

Oferta

Zajazd Bumerang jest idealnym miejscem dla par planujących wstąpić w związek małżeński! Przestronna, gustowna sala weselna na 250 osób oraz druga - sala bankietowa na 100 gości, bardziej kameralna na mniejsze uroczystości rodzinne i okolicznościowe, czekają na Państwa wyjątkowe chwile. Zalety każdej z nich pozwolą na organizację Państwa uroczystości w odpowiedniej oprawie.

Stworzone przez nas miejsce charakteryzuje się przytulnym wnętrzem, spokojną i miłą atmosferą oraz pysznym jedzeniem.


Wystrój sali:

Aranżacja sali weselnej zwykle przygotowywana jest przez wyspecjalizowaną w ślubnych dekoracjach firmę zewnętrzną. Dekoratorzy prześcigają się w pomysłach, dobierając kolorystycznie i stylowo elementy z świeżych lub sztucznych kwiatów, motywów ceramiki, szkła i ozdobnej galanterii ślubnej. Ułatwieniem dla nich jest uniwersalny wystrój sal Zajazdu Bumerang. Nowoczesne podświetlenia sufitów i klimatyzowane pomieszczenia umożliwiają stosowanie różnych technik zdobniczych dla uzyskania niepowtarzalnego efektu pięknego wesela.

Dania kuchni domowej:

Rosół, kotlety schabowe, zrazy, klopsiki i pieczyste, a do nich serwowany bukiet sałatek, buraczki, surówka z warzyw, ogórki konserwowe - to klasyka smacznej, naturalnej domowej kuchni Zajazdu Bumerang. Schab lub szynka w galarecie, pstrąg, dorsz czy węgorz należą do najprostszych i najsmaczniejszych polskich imprezowych przekąsek.

Wykwintne smaki:

Przyjęcie weselne można wzbogacić również bardziej wyrafinowanym menu. Znane i lubiane stają się owoce morza. Sushi, krewetki, małże, surimi i kawior coraz częściej królują na weselnym stole. Na gości już od przekroczenia progu, czekają kieliszki z szampanem lub oryginalne, kolorowe drinki z palemką, serwowane przez profesjonalnego barmana w najbardziej egzotycznych smakach.

Wiejski stragan:

Wiejskie, wędzone mięsiwa domowej roboty są autorskim pomysłem właścicieli na smaczne, swojskie przekąski w trakcie zabawy. Klimat staropolskiej kuchni, to nie tylko szynki i kiełbasy, ale także pasztety i ryby, które w połączeniu z kiszonymi ogórkami i marynowanymi grzybami są doskonałą przekąską do alkoholu.

Bufet z alkoholem, ciastem i cukierkami:

Powodzeniem wśród gości weselnych cieszą się owocowe nalewki, powstałe według dawnych receptur pochodzących od naszych dziadków. Chwile pomiędzy tańcami upływają na jedzeniu słodkości. Poza tortem weselnym i tradycyjnymi ciastami, nie brakuje modnych muffin czy babeczek z kremem, cukierków, waty cukrowej dla dzieci i innych smakołyków - zwykle dobranych także pod względem kolorystycznym do całego charakteru imprezy.

Zabawy dla maluchów i strefa weselnych dedykacji:

Popularny i wygodny dla rodziców najmłodszych uczestników wesela, jest kącik przeznaczony dla nich na zabawy. Kolorowanki, kredki, flamastry i inne atrakcje dla maluchów, z powodzeniem angażują uwagę dzieci na dłuższy czas, by komfortowo mogli w tym czasie bawić się dorośli. Coraz popularniejsze są także specjalne strefy, gdzie goście weselni mogą pozostawiać pamiątkowe dedykacje dla Pary Młodej.

Relaks w ogrodzie:

Bezpośrednio z sali weselnej, goście wychodzą do ogrodu. Oczko wodne z kolorowymi rybkami, ścieżka z mostkiem nad szumiącym strumykiem, zaciszne altanki i specjalna palarnia na uboczu, pozwalają poczuć się swobodnie w każdym momencie imprezy. Najmłodsi uczestnicy uroczystości mogą cieszyć się zabawą, na bezpiecznym placu zabaw, położonym w sąsiedztwie zadaszonego miejsca biesiad z ogniskiem i grillem.

Parking i nocleg:

Zajazd dysponuje dużym placem, z wydzielonymi miejscami parkingowymi dla gości. Zarówno dla osób podróżujących przejazdem, jak i gości weselnych istnieje możliwość rezerwacji noclegów.

Zapraszamy do kontaktu!

Typ obiektu

 • dom weselny
 • zajazd

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród
 • taras

Liczba gości

 • max. liczba osób: 250
 • liczba miejsc noclegowych: 20
 • liczba sal: 2

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.