Zajazd Zachęta

Jeleniogórska 41, , Kamienna Góra, dolnośląskie

Zajazd Zachęta - Sala weselna

O nas

Zachęcamy Państwa do codziennego korzystania z naszej karczmy, gdzie za nie duże pieniądze podejmujemy naszych Gości jadłem sporządzonym w/g najlepszych przepisów kuchni polskiej i nie tylko. W sezonie letnim serwujemy mięsiwo, kiełbaski, kaszankę i warzywa z grila. Dysponujemy klimatyzowaną salą weselno – bankietowo – konferencyjną na około 130 osób oraz dwoma mniejszymi salami na około 40-50 osób łącznie.

Oferujemy również pokoje gościnne 2-3 osobowe – każdy z łazienką, telewizorem, dostępem do internetu i bezpłatnym miejscem parkingowym. Zajmujemy się organizacją wesel i wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych, rodzinnych, towarzyskich i firmowych, świadczymy usługi cateringowe, obsługujemy też imprezy plenerowe.

Dysponujemy potencjałem do szybkiej obsługi gastronomicznej zorganizowanych grup od jednego do trzech autokarów jednocześnie. Organizujemy wieczory taneczno-biesiadne lub dancingi przy firmowym zespole muzycznym. Nasz zajazd z racji swojego położenia, może posłużyć za doskonałą bazę dla miłośników narciarstwa i wszelkich form turystyki.

liczba odwiedzin: 2438

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy