Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
"Zakątek Wymarzone" wolne terminy 2020/21 Rustykalne, Plenerowe Wesele, Lubiechowa - zdjęcie 1
"Zakątek Wymarzone" wolne terminy 2020/21 Rustykalne, Plenerowe Wesele, Lubiechowa - zdjęcie 2 "Zakątek Wymarzone" wolne terminy 2020/21 Rustykalne, Plenerowe Wesele, Lubiechowa - zdjęcie 3 "Zakątek Wymarzone" wolne terminy 2020/21 Rustykalne, Plenerowe Wesele, Lubiechowa - zdjęcie 4 "Zakątek Wymarzone" wolne terminy 2020/21 Rustykalne, Plenerowe Wesele, Lubiechowa - zdjęcie 5
1 / 5

"Zakątek Wymarzone" wolne terminy 2020/21 Rustykalne, Plenerowe Wesele id:47374

Lubiechowa, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • obiad weselny
 • sala bankietowa
 • wesele w stodole

Dodatkowe informacje

 • stoły prostokątne
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • min. liczba osób: 50
 • maks. liczba osób: 150
 • liczba sal: 1

Atrakcje

 • Dekoracje światłem

Okolica, miejsce

 • wesele w plenerze

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

Wymarzone - naprawdę jest naszym Wymarzonym od początku do końca! Kiedy pierwszy raz patrzyliśmy na to miejsce, kiedy jeszcze zamiast podłogi było klepisko, kiedy na ścianach leżał tynk przykrywający ceglane i kamienne cudowności, kiedy zewsząd wisiały pajęczyny a wyjątkowość ogrodu była ograniczona przez zarośnięte krzaki i chwasty, już wtedy po raz pierwszy od czasu poszukiwań idealnej sali na nasze wesele, serca zabiły nam mocniej. Właśnie w tym momencie w wyobraźni już widzieliśmy to wszystko co Wy teraz widzicie na zdjęciach.
Właśnie wtedy podjęliśmy decyzję, która zaowocowała tym co 08/08/2020 stało się faktem.

Udało nam się! Odbyło się Wesele Naszych Marzeń! Było idealne pod każdym względem!
Sporo osób nie wierzyło, że będziemy w stanie dokonać tego co sobie zaplanowaliśmy w tak krótkim czasie.
Jednak również spore grono naszej cudownej Rodziny, znajomych wierzyło w nas do końca i wspierało nas w tym dziele do ostatniej godziny.

Co istotne poznaliśmy w czasie remontu wielu wspaniałych ludzi, ludzi, którzy mają tak wielkie serca jak my 💓 i ciężko pracowali razem z nami by dopiąć celu, który sobie założyliśmy.

Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy tutaj byli, dla wszystkich którzy pomagali, którzy dokonywali i dokonali cudów by sala wyglądała niesamowicie pięknie i by działała bez zarzutu przez całą uroczystość!

Dziękujemy wszystkim gościom oraz wszystkim, którzy wnieśli swoją energię i talent byśmy ten dzień mogli zapamiętać na całe życie z przeogromnym uśmiechem na ustach.
Zapraszamy do rezerwacji terminów! :) Możliwa ceremonia ślubna na ogrodzie wśród drzew owocowych. Oferujemy również wesele w plenerze, gdzie możecie przeżyć te najpiękniejsze chwile przy świetle zachodzącego słońca.

Na ogrodzie jest również wydzielona strefa odpoczynku wraz z miejscami siedzącymi oraz stolikami.

Oddajemy również do wynajęcia dekoracje w tym 500 m girland świetlnych, koło do ceremonii ślubnej, sztalugę dla płyty powitalnej, świece, materiały na stoły, wazony.

Możemy polecić wspaniałych wykonawców, współpracujących przy weselu, DJ-ów, filmowców, fotografów, catering. Wszyscy na najwyższym poziomie obsługi i obfitujący w niezwykłe talenty.

Nasz remont nadal trwa jednak sala jest gotowa do przyjęcia każdej wspaniałej Pary Młodej, która będzie chciała razem z gośćmi zaszczycić Zakątek Wymarzone swoim wyborem na ten cudowny, wyjątkowy dzień.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lubiechowa, , 59540, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2035

Popularne miasta w okolicy