Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Zamiast kamerzysty lub ekipy wideo sprawdź Reżysera ślubnego!, Warszawa - zdjęcie 1
Zamiast kamerzysty lub ekipy wideo sprawdź Reżysera ślubnego!, Warszawa - zdjęcie 2 Zamiast kamerzysty lub ekipy wideo sprawdź Reżysera ślubnego!, Warszawa - zdjęcie 3 Zamiast kamerzysty lub ekipy wideo sprawdź Reżysera ślubnego!, Warszawa - zdjęcie 4 Zamiast kamerzysty lub ekipy wideo sprawdź Reżysera ślubnego!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Zamiast kamerzysty lub ekipy wideo sprawdź Reżysera ślubnego! id:51564

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • transmisja online
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Zamiast fotografa ślubnego, kamerzysty wideo lub weddinga planera sprawdź Reżysera ślubnego i personalizuj wszystko!
Chcąc wyjść naprzeciw klientom ceniącym sobie personalizację, wysoką jakość usługi i najwyższą jakość obsługi klienta stworzyliśmy LUTYS, czyli startup, który ma za zadanie wywrócić branżę do góry nogami. Jako klient, nie jesteś dla nas tylko zleceniodawcą. Jesteś zaproszony do udziału w tworzeniu swojej historii.

Co oferujemy:
Niesamowite możliwości personalizacyjne (DIRECTOR service, kreator pakietu ślubnego)
Wysoka jakość reportaży (portfolio w trzech różnych stylach)
Najwyższa jakość obsługi klienta (Laureat plebiscytu Orły branży ślubnej)

Skorzystaj z DIRECTOR service, podziel się swoją wizją wymarzonego ślubu i wesela z Reżyserem i ciesz się wyjątkowym reportażem dostosowanym do Waszych potrzeb i oczekiwań. Reżyser jest też Waszym doradcą w organizacji ślubu i wesela.

Pozwól nam opowiedzieć swoją historię!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako startup wierzymy, że każdy z Was ma swoją wizję wymarzonego ślubu. Jeśli cenicie sobie personalizację, traktowanie klienta jako partnera i współtwórcę, wysoką jakość reportaży i rynkowe ceny - LUTYS jest dla Was.
Możecie skorzystać z kreatora pakietów ślubnych.
Sprawdźcie DIRECTOR service - wybierzcie Reżysera LUTYS, który pozna i zrealizuje Waszą wizję ślubu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nie jesteśmy ekipą fotowideo. Jesteśmy startupem, który chce wywrócić branżę do góry nogami po to, by pary młode przestali być klientami i biorcami historii, a stały się partnerami i współtwórcami opowieści.

Wierzymy, że masz swoją wymarzoną wizję ślubu i wesela, i nie chcemy jej ograniczać. Zamiast fotografa i wideo wybierz wizualnego Reżysera Twojego ślubu, który pozna i zrealizuje Twoją wizję tak, jak tylko Ty chcesz.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Naszym największym wyróżnieniem są reakcje klientów na gotowe, dopasowane do nich reportaże.

Poza tym, w pierwszym roku działalności dostaliśmy się już do grona laureatów Orłów 2021 branży ślubnej otrzymując ocenę 8,5/10, która wynika z ocen klientów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od 7 do 12 godzin pracują nasi wykonawcy. To Ty wybierasz, ile pracują w zależności od opcji, którą zaznaczysz w kreatorze pakietów ślubnych.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nie mamy podstawowej oferty. To Ty ją tworzysz w naszym kreatorze pakietów ślubnych i precyzujesz z Reżyserem LUTYS dzięki DIRECTOR service. Wybierasz swojego Reżysera, który zadba o realizację Twojej wizji.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

To zależy od wybranych wykonawców. Zawsze jednak są to profesjonaliści, którzy zrealizują wizję narzeczonych.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

To zależy od wybranych wykonawców. Zawsze jednak są to profesjonaliści, którzy zrealizują wizję narzeczonych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Sam startup powstał w 2021 roku, ale tworzący go ludzie - Reżyserowie LUTYS - to już wyżeracze branży, którzy chcą ją trochę wywrócić do góry nogami. Ponad 5 lat wystarczy, by chcieć coś zmienić na lepsze.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Klientów, którzy mówią nam, że dokładnie tego oczekiwali. A dzieje się tak dlatego, że poznajemy Waszą wizję ślubu i potem konsekwentnie ją realizujemy. Przy okazji doradzamy też w organizacji całego ślubu i wesela.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

To zależy od wykonawców. W sumie pracujemy na wszystkim, co wspiera nas w realizacji wizji narzeczonych. Są to przede wszystkim nowoczesne bezlusterkowce pozwalające na rejestrację 4K i zdjęć wysokiej jakości, jasne obiektywy charakteryzujące się wysoką ostrością i dobrą kontrolą aberracji, czułe mikrofony kierunkowe i krawatowe, sprawdzone statywy i sprzęt oświetleniowy.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne jest tylko i aż podstawą do realizacji wizji narzeczonych. To tylko narzędzie, którego cechy muszą odpowiadać założonym celom.

W jakim składzie realizujemy usługę?

To Ty decydujesz, w jakim składzie realizujemy wesele i ślub.

Jak ubieramy się na wesele?

Reżyser LUTYS rozpoznaje oczekiwania narzeczonych i dostosowuje wszystko do ich wizji. Staramy się, by ubiór wykonawców wpasowywał się w tę wizję, ale też był godny i właściwy dla miejsca i okazji.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Dla nas reportaż ślubny to przeżycie, ale żeby było niesamowite, potrzebny jest właściwy finish. Każdy reportaż oddajemy na pendrive'ach w personalizowanych pudełkach, których wygląd precyzuje się z wybranym przez siebie Reżyserem LUTYS. Chcesz drewniane z okuciami, a może płócienne, albo miziaste? Nie ma problemu. Grawer też jest w cenie. To ma być część Waszego przeżycia i wizualizacja wspomnienia na całe życie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Dla nas reportaż ślubny to przeżycie, ale żeby było niesamowite, potrzebny jest właściwy finish. Każdy reportaż oddajemy na pendrive'ach w personalizowanych pudełkach, których wygląd precyzuje się z wybranym przez siebie Reżyserem LUTYS. Chcesz drewniane z okuciami, a może płócienne, albo miziaste? Nie ma problemu. Grawer też jest w cenie. To ma być część Waszego przeżycia i wizualizacja wspomnienia na całe życie.

Warto też zaznaczyć, że to Wy decydujecie o dodatkach. Zawsze w pakiecie macie odbitki ślubne, ale możecie też dodatkowo dobrać wall decor, różnego rodzaju fotoksiążki, fotoobrazy i wiele innych. Wystarczy, że skorzystacie z naszego kreatora pakietów ślubnych.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Standardowo są to dwa miesiące, ale możesz ten czas zmienić w naszym kreatorze pakietów ślubnych.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Nasi wykonawcy to profesjonaliści, którzy nie tylko mają uprawnienia, ale też swoją pracą potwierdzają, że te uprawnienia są po coś.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Nasi wykonawcy to profesjonaliści, którzy nie tylko mają uprawnienia, ale też swoją pracą potwierdzają, że te uprawnienia są po coś.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie, to zdjęcie którym zachwycone są trzy strony: młodzi, bo to jest dokładnie to, o czym marzyli; wykonawcy, bo stworzyli techniczny majstersztyk; Reżyserowie LUTYS, bo udało się zrozumieć i zrealizować czyjąś wizję ślubu i wesela.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Ten, który dla Was jest najważniejszy. To tam czujecie się najbardziej naturalnie i zdjęcia robią się same.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Nie widzimy przeszkód. Nasi wykonawcy zgłaszają, że nie mogą się doczekać wyjazdów.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Bardzo różne. Wynika to przede wszystkim z tego, że nasi Reżyserowie poznają parę i szukają miejsca, które będzie najbardziej odpowiednie. Dla osób ceniących sobie piękno będziemy szukać niesamowitych krajobrazów, dla osób ceniących sobie prawdę będziemy szukać miejsc związanych z ich historią. Jesteś żeglarzem? Jedziemy na żagle. Jesteś koniarą? Stadnina czeka. Chcesz pięknego otoczenia? Szukamy gór, parków, plaż, pustyń, zagajników i innych scenerii wyjątkowych wizualnie.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zabawa jest tam, gdzie są młodzi. Jeśli młodzi po prostu chcą dobrze się bawić, to goście też czują bluesa a praca DJa i zespołu staje się prosta, i niezwykle przyjemna.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie jest i nigdy nie było. Czasem korzystamy z warunków zastanych, bo pozwalają nam stworzyć klimat, ale zdarza się też, że "tworzymy" światło od nowa nowoczesnym systemem oświetlenia błyskowego i ciągłego.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 02-796, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 556

Popularne miasta w okolicy