ZAPRASZAMY! 3 SALE WESELNE! Tango&Cash&Myśliwska ! id:1590

Oferta
Dodaj do plannera

Przestronna i pięknie udekorowana sala konsumpcyjna "TANGO", zdolna pomieścić do 300 osób , "CASH" sala do 100osób oraz sala "MYŚLIWSKA" do 60 osób zapewni wam komfort wolnej przestrzeni, oraz możliwość wykazania się zdolnościami tanecznymi na parkiecie, na którym dla nikogo nie zabraknie miejsca. Fachowa i przyjazna obsługa weselna sprawi, że poczujecie się tak, jakbyście byli w rodzinnym domu, w ciepłej i bezpiecznej atmosferze wśród bliskich i przyjaciół.
Wesele, to nie tylko zabawa i wspaniała atmosfera, to również doskonałe potrawy przygotowane przez równie doskonałą załogę kuchni. Zaproponujemy Wam nasze wyborne menu weselne lub dostosujemy je do Waszych gustów i wspólnie ustalimy zestaw dań. Do pełni szczęścia brakuje tylko dobrej oprawy muzycznej. Z tym również sobie poradzimy i w razie potrzeby zaproponujemy nasz zespół muzyczny, który zaspokoi gusta wszystkich pokoleń.

Państwo młodzi mogą udekorować salę według własnego uznania, lub zlecić dekorację gospodarzom. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko cieszyć się tym wielkim dniem, resztą zajmiemy się my...

Cennik

Orientacyjna cena: 180 PLN

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: ZAPRASZAMY! 3 SALE WESELNE! Tango&Cash&Myśliwska ! id:1590
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: sielski Dodano: 21-11-2009
(5)
sala super piekna.braciak robił tam weselicho i wszystko sie udało poprostu seupeeeeer.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

ZAPRASZAMY! 3 SALE WESELNE! Tango&Cash&Myśliwska !
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Raszyn-Rybie
Kod:05-090
Data dodania: 14-08-2009
Liczba odwiedzin: 2391

Polecamy

Nowe ogłoszenia