Zaproszenia i dodatki ślubne - Drukarnia Zaproszeń id:8601

Oferta
Dodaj do plannera

Drukarnia Zaproszeń to pomysł na własne, wymarzone, indywidualne zaproszenia - z pełną personalizacją! Stwarzamy możliwość doboru wszystkich elementów - rodzajów i kolorów papieru, wstążek, kopert, tekstów i motywów przewodnich - tak, aby każde zaproszenie miało niepowtarzalny charakter i było jedyne w swoim rodzaju...

W naszej ofercie znajdą Państwo przepiękne zaproszenia ślubne i weselne, winietki na stół, zawieszki na alkohol i wiele innych propozycji. Oferujemy również zaproszenia na chrzest i komunię, w tym nowość - zaproszenia ze zdjęciem.
Klientom biznesowym proponujemy wykonanie kart okolicznościowych - dla klientów, pracowników, kontrahentów - w każdej możliwej formie.

Zapewniamy szeroki wybór zaproszeń, od prostych i delikatnych w formie, po bogato zdobione atłasowymi i organtynowymi wstążkami czy też ozdobnymi wycięciami.

Dużym zainteresowaniem najbardziej wymagających klientów cieszą się zaproszenia ręcznie wykonane, drukowane na bardzo eleganckim papierze importowanym z Włoch i zaproszenia drukowane na papierach czerpanych, gładkich lub metalizowanych. Niektóre z projektów powstają specjalnie na zamówienie konkretnego klienta, czasem nawet według jego pomysłu.

Nasze zaproszenia drukowane są na drukarkach laserowych renomowanych producentów, dzięki czemu wydruki są trwałe, nie rozmazują się i nie blakną.

Zamawiając zaproszenie, macie Państwo możliwość współtworzenia go razem z nami. Możecie wybrać tekst do wydruku, kolor i rod

Cennik

Zaproszenia w cenie już od złotówki, atrakcyjne rabaty na pakiety dodatków ślubnych - zapraszamy!

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

784-098...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Drukarnia Zaproszeń
Imię:Marzena
Nazwisko:Czechowicz
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce
Kod:25-509
Adres:Leśna 5
Data dodania: 26-08-2012
Liczba odwiedzin: 6020

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Polecamy

Nowe ogłoszenia