Zaproszenia oraz papeteria ślubna - Jumika id:4724

Oferta
Dodaj do plannera

Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i sprzedażą ręcznie robionej, eleganckiej papeterii ślubnej oraz dodatków na ślub i wesele. Oferujemy zaproszenia, zawiadomienia ślubne, wkładki do zaproszeń, winietki, zawieszki na alkohol, podziękowania dla rodziców i gości oraz inne akcesoria i papeterię ślubną.

Rozwijamy się w kierunku oferowania kompleksowej oferty ślubnej, w której do każdego modelu zaproszenia dopasowane są wzorniczo i kolorystycznie pozostałe dodatki ślubne.
Z naszej oferty możecie Państwo skomponować idealną kolekcję papeterii ślubnej.

Stale poszerzamy ofertę, wzbogacając ją o nowe metody wytwarzania oraz komponując wysokiej jakości papiery z dodatkami takimi jak wstążki, aplikacje czy złocenia.

Ponieważ każdy z naszych Klientów ma odmienne preferencje w stosunku do kolorystyki, składu tekstów czy grafiki, to wszystkie z realizowanych przez nas zamówień są inne. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, utrzymujemy stały kontakt z Zamawiającym i na bieżąco dostosowujemy projekty do dokonywanych przez Klientów zmian. Co ważne: nie pobieramy dodatkowych opłat za tworzenie kolejnych projektów czy dokonywanie poprawek. Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie.

Cennik

Orientacyjna cena: 2 PLN

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Zaproszenia oraz papeteria ślubna - Jumika id:4724
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Monika Dodano: 08-05-2013
Data imprezy: 20-07-2013
(5)
Kupiłam tu zaproszenia ślubne i jestem mega zadowolona :)
Wesele już w lipcu i przymierzam się żeby kupić dopasowane winietki i zawieszki na alkohol. W firmie jumika wykonują wszystkie dodatki pod wybrany model zaproszenia. A i ceny mają bardzo przyzwoite.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zaproszenia oraz papeteria ślubna - Jumika
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Inwałd
Kod:34-120
Data dodania: 03-01-2011
Liczba odwiedzin: 3216

Polecamy

Nowe ogłoszenia