Zobacz zdjęcia (4)
Love&Paper; Papeteria Ślubna, Gdynia - zdjęcie 1
Love&Paper; Papeteria Ślubna, Gdynia - zdjęcie 2 Love&Paper; Papeteria Ślubna, Gdynia - zdjęcie 3 Love&Paper; Papeteria Ślubna, Gdynia - zdjęcie 4
1 / 4

Love&Paper; Papeteria Ślubna id:25869

Gdynia, pomorskie

O nas

Wasz ślub. To będzie największy, najważniejszy dzień Waszego życia. Macie zaplanowany każdy szczegół, aby uczynić go niezapomnianym.

Wybraliście już piękny kościół, stylową restaurację, olśniewającą suknię, a wybrane ciasto jest boskie! Teraz nadszedł czas, by dowiedział się o tym cały świat lub co najmniej kilkaset Waszych najbliższych znajomych. Czas wybrać zaproszenia, tak wyjątkowy jak Wy.

Teraz wszystko zależy od Was, jaki wybierzecie temat przewodni uroczystości, może być nim ulubiony kolor, kwiat , a może tematem stanie się Wasza historia.

Styl zaproszeń jaki wybierzecie będzie pierwszym krokiem do wprowadzenia Waszych gości w nastrój i charakter Waszego ślubu. Czy będzie to ślub klasyczny ,czy retro, a może szalona ekstrawagancja lub rodzimy - folk.
My natomiast jesteśmy po to, by pomóc Wam zrealizować wasze marzenia o wyjątkowej i idealnej uroczystości.

Pomysły na stworzenie zaproszeń narodziły się z miłości i zachwytu do wszystkich pięknych rzeczy, papieru, wstążek, wzorów i czcionek.
Specjalizujemy się w tworzeniu zupełnie nowych, odmiennych modeli zaproszeń, które zaskakują swoim kształtem i jakością,a do tego zachwycają kolorem i detalami.
Jeśli chodzi o estetykę, kierujemy się zasadą wziąć garść uroku, dodać szczyptę fantazji i posypać klasyką.

Love&Paper; Papeteria Ślubna

- Zaproszenia Ślubne
- Zawiadomienia Ślubne
- Winietki
- Zawieszki
- Menu Weselne
- Księgi Gości
- Plan stołów
- Podziękowania dla rodziców
- Drzewko weselne

liczba odwiedzin: 1207

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie