Zobacz zdjęcia (5)
Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 1
Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 2 Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 3 Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 4 Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 5
1 / 5

Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje id:46725

Nowa Sól, lubuskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Chcesz zaskoczyć gości stylowymi zaproszeniami czy niebanalną dekoracją?
- jestem aby Ci w tym pomóc.
Wykonam dla Ciebie zaproszenia na ślub w najbardziej pożądanym stylu czyli minimalistycznym, subtelnym z elementami rustykalnymi, greenery a także wzory kwiatowe jak również z elementami geometrycznymi. Każde zlecenie wykonuję z wielką dbałością o każdy element i co nas wyróżnia to staranność i dokładność wykonania z wykorzystaniem jakościowych materiałów. Zadbam również o wykonanie dodatków ślubnych na stół wybranej przez Ciebie sali, tak aby ten wyjątkowy dzień zapadł w Waszej i gości pamięci na długo. W ofercie oprócz zaproszeń mamy winietki, zawieszki na alkohol, karty menu, rozkłady stołów, numeracje, księgi gości, pudełka na koperty, pudełka na obrączki, ankiety, bileciki do podziękowań dla gości, śpiewniki, naklejki na pudełka i butelki, wszelkie karty informacyjne dla gości. Wszystko oczywiście pod wzór naszych zaproszeń.
Zapraszam do zapoznania się z zakresem mojej działalności :) Działamy w województwie lubuskim ale zamówienia realizujemy z całej Polski a także i zza granicy!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9251904962
Adres: Nowa Sól, , 67-100, woj. lubuskie
liczba odwiedzin: 2250

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie