Zobacz zdjęcia (18)
Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 1
Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 2 Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 3 Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 4 Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 5
Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje, Nowa Sól - zdjęcie 6
1 / 18

Zaproszenia ślubne. Dodatki ślubne. Stylove Dekoracje id:46725

od 2 do 6 zł / sztuka
Nowa Sól, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
530-526...

O nas

Chcesz zaskoczyć gości stylowymi zaproszeniami czy niebanalną dekoracją?
- jestem aby Ci w tym pomóc.
Wykonam dla Ciebie zaproszenia na ślub w najbardziej pożądanym stylu czyli minimalistycznym, subtelnym z elementami rustykalnymi, greenery a także wzory kwiatowe jak również z elementami geometrycznymi. Każde zlecenie wykonuję z wielką dbałością o każdy element i co nas wyróżnia to staranność i dokładność wykonania z wykorzystaniem jakościowych materiałów. Zadbam również o wykonanie dodatków ślubnych na stół wybranej przez Ciebie sali, tak aby ten wyjątkowy dzień zapadł w Waszej i gości pamięci na długo. W ofercie oprócz zaproszeń mamy winietki, zawieszki na alkohol, karty menu, rozkłady stołów, numeracje, księgi gości, pudełka na koperty, pudełka na obrączki, ankiety, bileciki do podziękowań dla gości, śpiewniki, naklejki na pudełka i butelki, wszelkie karty informacyjne dla gości. Wszystko oczywiście pod wzór naszych zaproszeń.
Zapraszam do zapoznania się z zakresem mojej działalności :) Działamy w województwie lubuskim ale zamówienia realizujemy z całej Polski a także i zza granicy!

Oferta Stylove Dekoracje

Zaproszenie Greenery

od 2 do 6zł/ sztuka

Zaproszenie drukowane jest na fakturowanym papierze o gramaturze 185g a nastepnie dodatkowo podklejane na podkładzie o gramaturze od 220 do 300g. Pełna personalizacja zaproszenia jest w cenie.
Przykładowo zaproszenie składające się z 2 oddzielnych kart jest w cenie - 1,80zł a dodatkowo z zawieszką w cenie - 2,50zł
Zaproszenie składające się z 3 kart - 3,40zł
Zaproszenie w formacie otwieranym - 3,80zł
Zaproszenie w formacie kwadratowym złożonym - 4,30 - 4,90zł z wkładką.

Opinie Stylove Dekoracje (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Stylove Dekoracje

Nazwa firmy: Stylove Dekoracje
NIP: 9251904962
Imię i nazwisko: Beata Malinowska Beata Malinowska
Adres: Nowa Sól, , 67-100, woj. lubuskie
530-526...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1403
Zadzwoń
530-526...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie