Zobacz zdjęcia (5)
Zaproszenia i Dekoracje Ślubne oraz kompletna Papeteria, Poznań - zdjęcie 1
Zaproszenia i Dekoracje Ślubne oraz kompletna Papeteria, Poznań - zdjęcie 2 Zaproszenia i Dekoracje Ślubne oraz kompletna Papeteria, Poznań - zdjęcie 3 Zaproszenia i Dekoracje Ślubne oraz kompletna Papeteria, Poznań - zdjęcie 4 Zaproszenia i Dekoracje Ślubne oraz kompletna Papeteria, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Zaproszenia i Dekoracje Ślubne oraz kompletna Papeteria id:27692

Poznań, wielkopolskie

O nas

Oryginalna Papeteria ślubna, która jest stworzona specjalnie dla Ciebie, Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy co sprawia że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie w wyjątkowy sposób. W tym tak bardzo ważnym dla nas wszystkich dniu sprawimy że wszystko będzie tworzyło spójną całość, a wy możecie oczekiwać od nas 100% zaangażowania i doradzcwa.
OFERTA:
- ZAPROSZENIA
- ZAWIADOMIENIA
- WINIETKI
- ETYKIETY NA ALKOHOL
- BILECIKI DO PREZENTÓW
- KOPERTY
- TABLICE Z PLANEM STOŁÓW DOPASOWANYCH DO TEMATYKI RESZTY PAPETERI.
- SKRZYNECZKI i PUDEŁKA NA KOPERTY Z IMIONAMI PARY MŁODEJ
WAŻNE!
Zamawiając u nas kompletną papeterie ( zestaw zaproszeń, winietki, etykiety na alkohol/podziękowania dla gości, tablica dla gości ) zniżka 5% przy powiększeniu zamówienia o skrzyneczkę/pudełko na koperty oraz tablice dla gości zniżka 10% od całego zamówienia.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, proszę zadawać pytania jeżeli są nie jasne pewne informacje, chętnie pomożemy i odpowiemy na wasze pytania oraz stworzymy projekty dopasowane do waszych potrzeb.

liczba odwiedzin: 1668

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie